Skocz do zawartości

13 maja 2017 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie wiosenne


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Adamie jeżeli otworzysz lodówkę z piwem :beer:  a tam Paweł w radiu to na pewno ja !!!

Dla niewtajemniczonych od poniedziałku w Muzyczny Radiu będzie mnie słychać w Raporcie Regionalnym :okey:

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia już we wrześniu!!! NIE ODLICZAM BO NIE WIEM CO MAM ODLICZAĆ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój pierwszy Porter bałtycki po miesiącu fermentacji już w butelkach, (oj ku..wa było co myć). 170 litrów było co rozlewać. Teraz tylko czekać aż dojrzeje i na wrzesień jak znalazł. Wersja "exlusiw" więc 90% w butelkach patentowych. Tylko kurcze będzie stał w temp. stałej 15st.c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraznia moja jest jak mój wiek ogromna. Ale próbowałem tego co rozlałem 2-a dni temu REWELACJA. Za pół roku ...........?

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Drogi Adamie jeżeli otworzysz lodówkę z piwem :beer:a tam Paweł w radiu to na pewno ja !!! Dla niewtajemniczonych od poniedziałku w Muzyczny Radiu będzie mnie słychać w Raporcie Regionalnym Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia już we wrześniu!!! NIE ODLICZAM BO NIE WIEM CO MAM ODLICZAĆ

Otwieram lodówkę - a tam Paweł (-owe/PIK-owe piwa są, czekają).

W radiu - dobrze, że uprzedziłeś, znowu bym się rozglądał gdzie jesteś :facepalm:

 

Odliczamy do 23.09.17 godz. 14:00

 

- - - -

 

Zapowiedzianym "konkursowym" jesiennego, był LS. Z tego co mówiliście ostatnio, nie wszyscy mają uwarzone (a teraz ciepło i nie każdy ma możliwości).

 

- może zaproponujcie coś, co do września da się (i większości będzie się chciało) "upichcić",

- inną sprawą jest - czy chcemy bawić się w "konkurs"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.