Skocz do zawartości

13 maja 2017 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie wiosenne


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiedzą, że tym razem trzeba opłacić te krasnale czy inne bożki od śniegu? 

 

Krzyś - ekonomia się kłania:

- opłaty z grupy "co łaska" - są nieopodatkowane i nieprzekazywalne innym!

... (Zapłacono, Załatwiono, Zapomniano)

 

 

Czas na odliczanie!!!!!!

Irminka - dobrze, że choć Twój (w rodzinie) zegarek ocalał. :P

 

Do szybkiego zobaczyska!

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do Organizatora. Czy są jeszcze wolne miejsca? Chcialibyśmy z żoną się zintegrować ze środowiskiem. Jeżeli oczywiście można! Czyli czy znajdzie się miejsce dla: piwowar 1 szt, + 1 os? Oczywiście skrzyneczkę lub dwie dostarczę :)

dzięki 

Fredi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialibyśmy z żoną się zintegrować ze środowiskiem.

 

Świetnie :okey:  :beer:

 

Było już tak, że Piwowar (i jak się okazało Piwowarzy) - z niemałym! "dorobkiem", pierwszy post tu na forum, pisali w temacie naszych spotkań...

... ... i to było: dobre rozdanie! :good:

 

Do rzeczy!

- Pod Przełęczą (na nasze spotkanie 13-go), od tygodnia - dwóch, zaczyna być ciasno,

- Gospodarze (jak zwykle) starają się nas jakoś ulokować. Nie jest problemem ilość osób, lecz dostępność pokoi 2-3 os.),

- jest możliwość zakwaterowania w ośrodku "po sąsiedzku" (na takich samych zasadach). Część Frakcji Lubańskiej ma tak nocować,

- jest chatka noclegowa, warunki coś jak w tatrzańskich schroniskach,

...

- jak wszystko zawiedzie, oddam swoją dwójkę i razem z synem kimniemy się w chatce. :okey:

 

Także spoko, powinno być dobrze.

Proszę o kontakt na priv z nr-em telefonu.

 

- - - 

 

(Marta, jak to znowu Twoi znajomi...

- i w sytuacjach ciasnowo/stresowych, nic nie rekomendowałaś....) :facepalm:

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Było już tak, że Piwowar (i jak się okazało Piwowarzy) - z niemałym! "dorobkiem", pierwszy post tu na forum, pisali w temacie naszych spotkań...

... ... i to było: dobre rozdanie! :good:

:okey::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu grzybka (kryształy japońskie) do kefiru wodnego - czy ktoś reflektuje??? Mogę się podzielić - mnożą się dość szybko.

Elo elo. Ja bym się zapisał. Jakie mieszkanko mu przygotować na podróż?

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

grzybka (kryształy japońskie) do kefiru wodnego

Na kameralnym 2016 (Was niestety nie było - kadra kameruńskich bobsleistów), Basia z Krzyśkiem obdarowywali Tybetańskim, ale z Łodzi!

:P

 

Czy to jest ta sama forma "obcego"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

grzybka (kryształy japońskie) do kefiru wodnego

Na kameralnym 2016 (Was niestety nie było - kadra kameruńskich bobsleistów), Basia z Krzyśkiem obdarowywali Tybetańskim, ale z Łodzi!

:P

 

Czy to jest ta sama forma "obcego"? ;)

 

Tak, to to samo :D

 

 

Jestem w posiadaniu grzybka (kryształy japońskie) do kefiru wodnego - czy ktoś reflektuje??? Mogę się podzielić - mnożą się dość szybko.

Elo elo. Ja bym się zapisał. Jakie mieszkanko mu przygotować na podróż?

Przywiozę go już w mieszkanku ;) Na miejscu powiem jak go hodować. Dobrze tylko jakby podróżował w chłodnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie, zakupiłem dziś i tu się skupcie "Musztardę gruszkową" spróbowałem i zwariowałem. Czegoś tak PYSZNEGO dawno nie jadłem. Spróbuję ją uczynić na 13-stego. Nie będę zdradzał kto jest producentem ale firma jest z doliny Baryczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Adaś nic nie wiem, jakoby to byli moi znajomi... Inaczej może okazać się za tydzień Szpinakowe bułki na niedzielne śniadanie mam zaplanowane. Coś poza tym w menu?

- i tak Ci nie wierzę!,

- pieczywko w Twoim wydaniu jest zawsze mniam!,

- poza tym? Mam nadzieję, że mocna :okey: grupa serowarska, dawno już zaplanowała jaki serek powstanie. Jeśli mógłbym prosić: ten glutowaty, do upieczenia nad ogniskiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do upieczenia nad ogniskiem pewnie będzie - myślę, że Jacek z Olą nam po prostu nie podarują :) Może uczynimy do tego pity, coby zostać w śródziemnomorskim klimacie :P

 

I możesz sobie nie wierzyć... a ja se tupnę nogą na znak, że mam rację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści "Musztarda gruszkowa" prawie gotowa. Ale. Ma troszkę inny smak jak ta która kupiłem. Jest ciut za ostra, podejrzewam że za dużo octu, za mało wybija się smak gruszki. W tej chwili stygnie może do soboty się ułoży. Jutro dam znać co to wyszło. Ale już mam pomysł na jabłowo-cynamonową. Aby do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści "Musztarda gruszkowa" prawie gotowa.

A czy Wesoły Juruś obdaruje na WYNOS jakąś musztardą? Z kameralnego zostały resztki a humus z niej palce lizać !!!!!!

P.S. A czy czosnek niedźwiedzi (sadzonki) będą?

Marta i Kamil to do was pytanko ;)

A tak w ogóle to zostało 3 dni, 64,4 godzin, 3885 min,233100s. i .......

Przywozimy nasze kochane piwko, do tego mamy kilka nowych wegańskich atrakcji i niespodzianek.

P.S Zegarek wyłowiłem z brzeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak. 1-kg gruszek to trochę masy jest+ gorczyca 200g cały słój 1.5l. jest czym dzielić. A poza tym skrzynka piwa+ schabik wędzony. I to by było na tyle. Ja przyjadę ok. 14. Pozdrawiam.

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kosztowałem bo już dojrzała i wg. mojej oceny jest lepsza jak ta którą kupiłem. Tamta łagodna wręcz słodka a ta moja łagodna nuty słodkości, ale jednak pazur jest. Przywiozę ocenicie. dla wszystkich starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że nasze spotkanie :beer:  odbędzie się już za:

 

1 dzień = 24 godziny = 1 440 minut = 86 400 sekund

 

Do zobaczyska!!!! :D :brawo: :beer: :okey: :drinks:

Edytowane przez Jerminka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.