Skocz do zawartości

13 maja 2017 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie wiosenne


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

I u mnie jakieś boczki i szynki są już zrobione i bezczelnie powiem gotowe do degustacji. Piwo ciemne z chili roczne (wystałe) i jakieś jasne z listopada ale to te same które miałem poprzednim razem (d...nie urywa) ale pijalne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... czy znowu jakiegoś kalumnia nie popełnić, bo to fajny, od razu do spożycia.
 

Zdecydowanie popełnić! :)

Był pyszny, a z rusztu nad ogniskiem - rewelacyjny.

 

 

 

 

 

I u mnie jakieś boczki i szynki są już zrobione i bezczelnie powiem gotowe do degustacji.

Jurek, te szynki to raczej a la parmeńskie powinny być, żeby do maja dotrzymały. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja tak ogólnie zapytam czy na takie spotkanie może każdy przyjechać? Nawet z Wrocławia? tzn., ja myślę bardziej o jesieni bo ja tak dopiero zaczynam :-), a w Rzeczce to mi się podoba i często z rodzinką przyjeżdżamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet z Wrocławia?

Jest cykliczna w lutym impreza szantowa we Wroclawiu, Dolnośląską stolicą pod hasłem ŻĄDAMY DOSTĘPU WROCŁAWIA DO MORZA.

Kurcze to chyba ich przenieśli. Krzysiek z Łodzi przyjeżdża a ty kolego masz dylemat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak ogólnie zapytam czy na takie spotkanie może każdy przyjechać? Nawet z Wrocławia? tzn., ja myślę bardziej o jesieni bo ja tak dopiero zaczynam :-), a w Rzeczce to mi się podoba i często z rodzinką przyjeżdżamy.

Cześć Wiśnia, kope lat się nie widzieliśmy,

Zapraszamy już w maju, doradzimy, poradzimy, nakierujemy. Początkujący mile widziani.

 

 

Nawet z Wrocławia?
Krzysiek z Łodzi przyjeżdża a ty kolego masz dylemat?

 

No właśnie, niektórzy mają dalej i są na każdym spotkaniu ;-)

Edytowane przez Jerminka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak ogólnie zapytam czy na takie spotkanie może każdy przyjechać? Nawet z Wrocławia? tzn., ja myślę bardziej o jesieni bo ja tak dopiero zaczynam :-), a w Rzeczce to mi się podoba i często z rodzinką przyjeżdżamy.

Tak zapraszamy !!!! . 

P.S. dodam, że kolega bardzo dobrze zna się na "hodowli owiec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wiśnia, kope lat się nie widzieliśmy, Zapraszamy już w maju, doradzimy, poradzimy, nakierujemy. Początkujący mile widziani.

Taaa...

... ale jak z polecenia Irminki - niech będzie "Nawet z Wrocławia"!

:D 

 

 

 

 

Pozdrawiamy wszystkich gorąco ze słonecznej Bretanii we Francji :beer:

Bawcie się świetnie.

(... tylko proszę uważać na spadkobiercę Browaru PIK! )

 

Do miłego!

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję za polecenie i serdeczne powitanie,

 

 

 

Tak zapraszamy !!!! . 

 

P.S. dodam, że kolega bardzo dobrze zna się na "hodowli owiec"

 

Odkupię Ci tą owcę dmuchaną :-P

Pytałem o jesień bo w maju będzie ciężko,

nie będę miał wpisowego - wypijam na bieżąco poznając jak piwo się zmienia - taki jakiś niecierpliwy jestem :-)

No a po drugie obowiązki pracowe mogą mi zablokować weekendy majowe :-/

 

 

Nawet z Wrocławia?

Jest cykliczna w lutym impreza szantowa we Wroclawiu, Dolnośląską stolicą pod hasłem ŻĄDAMY DOSTĘPU WROCŁAWIA DO MORZA.

Kurcze to chyba ich przenieśli. Krzysiek z Łodzi przyjeżdża a ty kolego masz dylemat?

 

W sumie nie wiem czemu tak napisałem :-)

Wrocław jeszcze na miejscu, ale na tą imprezę muszę się wybrać, nie słyszałem :-) czy ona się będzie odbywać 9-11 czerwca na stadionie Miejskim? :-D

W Rzeczce lub w okolicy w tym roku to w sumie już byłem 5 razy, więc to no problem przyjechać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie przypadkowo wyszedł mi bardzo, ale to bardzo przyjemny lambik. Jest duże prawdopodobieństwo że na majową imprezę uda mi się 1-ą butelkę 1.5l przywieżć. (jeżeli ocaleje). Tak jak obiecywałem na godz.lub 2-e wpadnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz wpis bez odliczania bo mi zegar atomowy stanął ...... po tym jak wpadł do brzeczki. (i to przed chmieleniem). :beer:

Chcę tylko złożyć zamówienie na musztardę Jurusia (jak będzie) i czosnek  niedźwiedzi (też jak będzie).

Na tą chwilę frakcja lubańska  w ilości 5 osób gotuje się do przybycia.

P.S. Mam też do zaoferowania ekstrakt z piwa o smaku pigwy. (czyt. bimber z piwa rozrobiony z syropem z pigwy który czekał 2 lata).

Edytowane przez kaczorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proszę nie robić tego typu wpisów. Po co prowokować los.

Spokojnie!

W kwestii pogody: "Personel Naziemny" opłacony (tzw. intencja). Znowu odprawią swoje czary/mary... i pogoda będzie jak zwykle piękna!

 

 

 

Jurek w obecnej sytuacji to raczej narty trza na 13 smarować, a nie tam opadami zapeszać

Też niespodzianka! - śnieg końcem kwietnia/początek maja.

 

W okolicy pooojeździli... "optymiści" (żeby nie użyć należnych określeń...), którzy przed majem zmienili opony na letniawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W kwestii pogody: "Personel Naziemny" opłacony (tzw. intencja). Znowu odprawią swoje czary/mary... i pogoda będzie jak zwykle piękna!

Ale wiedzą, że tym razem trzeba opłacić te krasnale czy inne bożki od śniegu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.