Skocz do zawartości

Browamator - gdzie te alfakwasy?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

6 był w piatek, więc jeżeli ktos chce żeby pracowali w weekend to jest jakiś dziwny. 

Dodajmy, że to był długi weekend (bo jakoś nie wierzę, że ktokolwiek chciał po wolnym piątku iść w sobotę do pracy). Jedyny błąd ze strony BA w tym miejscu, to że nie sprawdzili w kalendarzu kiedy wypada 6 i na ślepo wpisali tak w pierwszej wersji :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie rozumiecie. Miałem nadzieję, że w poniedziałek zrealizują wysyłkę żeby we wtorek warzyć. Niestety w weekend jak i w poniedziałek dalej nie mogłem złożyć zamówienia i o ten poniedziałek miałem ten "ból dupy" a nie o to, że w weekend nie pracują, bo to zrozumiałe. Nie zamawiałem wcześniej z browamatora i nie wiedziałem, że zawsze robią takie przerwy, a główny zarzut mam taki, że na początku napisane było "do 6 stycznia". Zrozumiałem z tego, że w poniedziałek bez problemu wyślą.

Edytowane przez kamilg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Zamknęli na ile chcieli i podali informacje więc dlaczego ten bul dopy :P

Najpierw było podane, że do 6. Więc sobie człowiek wcześniej ułożył kalendarz warzenia. Praca, studia, obowiązki... Wyliczone co do dnia. Nagle się okazuje, że do 9. Dlaczego? Nie wiem. Nie rozumiem do końca tej koncepcji. No chyba, że przez długi weekend pili, a w poniedziałek trzeźwieli. Gdybym miał poważną firmę, której prosperowanie zależy od opinii i zadowolenia klientów to nigdy bym sobie na takie laby nie pozwolił. I oczywiście mieli prawo, ale postaw się w mojej sytuacji. Dobrze, że poczciwy TB z Wrocławia działał już od 2 stycznia i mam w zapasie surowce na inne piwo. Przynajmniej nie przerwę cyklu warzenia, a Witbiera sobie przełożę na za 2 tygodnie.

Nie wiem po co ta irytacja. Każdy prowadzi działalność we własnym imieniu i na własną odpowiedzialność - mieli ochotę, to zamknęli, nie pasuje idę do konkurencji i po jabłkach.

Browamator ma drożdże, których nie ma alepiwo, TB, homebeer i do tego mieszkam niedaleko ich magazynu, z którego wysyłają. Nie mogłem iść do konkurencji w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Browamator ma drożdże, których nie ma alepiwo

ot taki bonus bycia monopolistą :D

 

A tak przy okazji, to jeśli ktoś wie jak organizować takie interesy, to czemu tego nie robi?

(nie lubię BA od dawna, żeby nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.