Skocz do zawartości

Plastikowe mieszadło z BA


BaronVonZuk

Rekomendowane odpowiedzi

Robiąc ostatnią warkę zapomniałem zabrac od kolegi mojego drewnianego mieszadła i musiałem wspomóc się kiedyś zakupionym z BA mieszadłem z tworzywa sztucznego.

Wprawdzie pamiętałem,iż nie jest to produkt najwyższej jakości, ale miałem nadzieje,że wytrzyma... i co i nie wytrzymało przy pierwszej próbie zamieszania zacieru złamało się w połowie...

Matko z córką co za szajs... :D

Przepraszam,za tak dziwne wynurzenia ,ale przekroczyłem granicę wytrzymałości... ;)

 

Czy ktoś ma podobne doświadczenia z tym "cudownym" sprzętem?

 

edit elroy: uściśliłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robiąc ostatnią warkę zapomniałem zabrac od kolegi mojego drewnianego mieszadła i musiałem wspomóc się kiedyś zakupionym z BA mieszadłem z tworzywa sztucznego.

Wprawdzie pamiętałem,iż nie jest to produkt najwyższej jakości, ale miałem nadzieje,że wytrzyma... i co i nie wytrzymało przy pierwszej próbie zamieszania zacieru złamało się w połowie...

Matko z córką co za szajs... ;)

Przepraszam,za tak dziwne wynurzenia ,ale przekroczyłem granicę wytrzymałości... ;)

 

Czy ktoś ma podobne doświadczenia z tym "cudownym" sprzętem?

Pierwsza myśl po zobaczeniu tematu - wow!!! BA wprowadziło do sprzedaży mieszadło automatyczne. Super. :D

 

Druga myśl - widziałem to mieszadło plastikowe z najwyższej jakości plastiku, ale sobie pomyślałem, że tak się może właśnie skończyć moja z nim przygoda.

 

Trzecia myśl - chętnie kupiłbym wiosło do mieszania zacieru, takie minimum 0,8-1metrowe, no ale widać to nie jest chodliwy towar, bo żaden sklep nic takiego nie wprowadził do oferty.

 

A tutaj co może sobie zamówić amerykański piwowar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia myśl - chętnie kupiłbym wiosło do mieszania zacieru, takie minimum 0,8-1metrowe, no ale widać to nie jest chodliwy towar, bo żaden sklep nic takiego nie wprowadził do oferty.

Może takie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia myśl - chętnie kupiłbym wiosło do mieszania zacieru' date=' takie minimum 0,8-1metrowe, no ale widać to nie jest chodliwy towar, bo żaden sklep nic takiego nie wprowadził do oferty.[/quote']

Może takie ? :D

Wiem, wiem już się kiedyś nim chwaliłeś. Jest niezłe, jakby było do kupienia, to bym kupił. Aczkolwiek marzyłoby mi się w takim kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia myśl - chętnie kupiłbym wiosło do mieszania zacieru' date=' takie minimum 0' date='8-1metrowe, no ale widać to nie jest chodliwy towar, bo żaden sklep nic takiego nie wprowadził do oferty.[/quote'']

Może takie ? :D

Wiem, wiem już się kiedyś nim chwaliłeś. Jest niezłe, jakby było do kupienia, to bym kupił. Aczkolwiek marzyłoby mi się w takim kształcie.

Musisz popytać u lokalnego rzeźbiarza to może wystruga takie jakie Ci się marzy, to z fotki i z usa bardzo oryginalne i cena też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże drewniane łychy, idealne do naszych potrzeb można kupić na targowiskach w mniejszych miejscowościach, tam gdzie zaopatrują się rolnicy. Na takich targowiskach, można również zamówić dowolny rozmiar, jeżeli akurat nie mają odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj co może sobie zamówić amerykański piwowar.

Mógłbym takie strugać ' date='nawet za połowę tej kasy :lol::D;)[/quote']

No to do dzieła. 5 dych bym dał, za wiosło w tym stylu.

Powiedziałbym, że nie ma sprawy, ale sprawa jest ;)

Bo jedynym problemem dla mnie jest zdobycie odpowiedniego drewna na takie "wiosło" :lol:

Musi być to drewno twarde i wysezonowane.

 

Deskę na moje mieszadło wyprosiłem u znajomego stolarza, ale nie było to łatwe :D

 

Jutro jak zrobię fotkę to dam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też korzystałem w mieszadła z BA, ale do chwili gdy warzyłem żytnie. Gdy próbowałem zamieszać ten kisiel moje mieszadło również pękło idealnie na pół. Nie przejąłem się tym zbytnio gdyż mój tata za młodu zbierał duże łyżki drewniane więc wyciągnąłem od niego 2 sztuki i mogę sobie teraz mieszać do woli. A że mój tata jest stolarzem na emeryturze to jak te 2 sie złamią to mi nowe wystruga;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby oddać prawdę to te mieszadła nie są produkowane przez BA i dostępne są również w innych sklepach internetowych

wiec to określenie jest trochę nieszczęśliwe jak samo mieszadło zresztą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby oddać prawdę to te mieszadła nie są produkowane przez BA i dostępne są również w innych sklepach internetowych

wiec to określenie jest trochę nieszczęśliwe jak samo mieszadło zresztą ;)

Bycie liderem rynku ma blaski i cienie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby oddać prawdę to te mieszadła nie są produkowane przez BA i dostępne są również w innych sklepach internetowych

wiec to określenie jest trochę nieszczęśliwe jak samo mieszadło zresztą :/

Bycie liderem rynku ma blaski i cienie. :)

Ciekawe czy chłopaki muszą korzystać z usług psychologa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co Wy chcecie od tego mieszadła. Kupiłem identico u kobitki w sklepiku w Rzszowie. Cena 7,5 o ile dobrze pamiętam. Wszystko z mieszadłem jak najbardziej ok. Jak widzę że za bardzo się gnie to nie cisnę więcej tylko lekko i nic nie pęka. Może Wy macie po prostu za dużo pary w rękach?

 

Ciekawe czy chłopaki muszą korzystać z usług psychologa :)

Parę razy towar odbierałem osobiście. Żadnego psychola nie stwierdzono :)

Edytowane przez agrest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj co może sobie zamówić amerykański piwowar.

Mógłbym takie strugać ' date='nawet za połowę tej kasy :/:):/[/quote']

No to do dzieła. 5 dych bym dał, za wiosło w tym stylu.

Za 50 zł. to hurtowo mogę robić. Z dziurką czy bez ? :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym takie strugać ' date='nawet za połowę tej kasy :/:):/[/quote']

No to do dzieła. 5 dych bym dał, za wiosło w tym stylu.

Za 50 zł. to hurtowo mogę robić. Z dziurką czy bez ? :) :)

A o takim kształcie dasz radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykończeniu starego, wysłużonego mieszadła z BA (drewniane - wytrzymało z 6 lat),

kupiłem bez problemu, na targowisku - identyczne jak ma Przemo70,

widać "rzeźbiarz" ten sam :)

 

kosztowało całe 15 zł! - jest super, rozmiar i na 100 l gar wystarczy,

 

można używać również do samoobrony - zamiast bejsbola :)

 

PS. te wiosła wyglądają trochę na cienkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.