Jump to content
511201

chłodnica zanurzeniowa

Recommended Posts

Bardzo polecam usługi forumowicza. Kilka wiadomości wiadomości w celu ustalenia warunków technicznych, wpłata w sobotę, a w dniu dzisiejszym odbiór z paczkomatu. Nie mogę się już odczekać pierwszego chlodzenia 🙂

Polecam forumowicza, szybka realizacja, chłodnicę testuję w weekend , ale wygląda, że wszystko jak najbardziej w porządku ;) 

Edit: Powiem tak, schłodziło tak szybko, że nie zdążyłem pobrać próbki do pomiaru blg (chciałem 20'C), ponieważ się trochę zagapiłem.

100'C do 16'C w 10 czy 15 minut. Temp. wody w kranie koło 12'c. 

Edited by qNik

Pozwole napisac sobie krotka recenzje, sam przed zakupem mialem watpliwosci. 

Krotko mowiac bardzo polecam. Szybki kontakt, ekspresowa wysylka, produkt zgodny z opisem. Z uwagi na fakt, ze raczej jestem srednim majsterkowiczem, polecam, zeby uwzglednic i zaplanowac koniecznosc zakupu przejsciowek i podlaczenia doplywu/odplywu wody. Szybkosc? Wode puscilem powoli, moze na pol gwizdka, moze mniej - temperatura spadala w oczach. Myslalem, ze moze ponizej 40' tempo spadnie. Nic z tych rzeczy. Mozna powiedziec, ze az delikatnie za bardzo schlodzilem. Wiem, zeby przy kolejnej lepiej pilnowac :)

Wykonanie solidne. Oczywiscie mozna sie bawic i samemu zrobic, mozna pomyslec o prowadnicach i wiekszym ustabilizowaniu, mozna meczyc sie samemu, ale po co? Dobra cena, mniej nerwow i zaoszczedzony czas.

I ja dorzucę swoją opinię.

O świetnym kontakcie i błyskawicznej wysyłce nie ma się co rozpisywać, bo temat załatwiony wzorowo.
Co do konstrukcji to stwierdzam tylko jedno:

DLACZEGO TAK PÓŹNO ?? :)

Jak kolega wyżej napisał schładza w oczach.
Miałem z 5 fermentorów do mycia. Myślę sobie nałapie ciepłej wody i starczy.
A gdzie tam...
Ledwo w 4 nalałem po ok 8-10l, a w garze temperatura spadła do około 30°C
Drugie tyle wody zleciało już do zlewu schładzając do 17°C

Jednym słowem nie zastanawiać się i brać, bo inny komfort warzenia.

Witam i ja dołożę swoje pięć groszy,wczoraj właśnie testowałem pierwszy raz chłodnicę i muszę wam powiedzieć że obawiałem się tego że te wszystkie opowieści jak to szybko schładza to bzdury,ale to jest prawda do temp.60st.schlodzila w zaledwie 3 minuty a do 18 st.w 14minut rewelacja.Polecam wszystkim.