Skocz do zawartości

chłodnica zanurzeniowa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Polecam forumowicza, szybka realizacja, chłodnicę testuję w weekend , ale wygląda, że wszystko jak najbardziej w porządku ;) 

Edit: Powiem tak, schłodziło tak szybko, że nie zdążyłem pobrać próbki do pomiaru blg (chciałem 20'C), ponieważ się trochę zagapiłem.

100'C do 16'C w 10 czy 15 minut. Temp. wody w kranie koło 12'c. 

Edytowane przez qNik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pozwole napisac sobie krotka recenzje, sam przed zakupem mialem watpliwosci. 

 

Krotko mowiac bardzo polecam. Szybki kontakt, ekspresowa wysylka, produkt zgodny z opisem. Z uwagi na fakt, ze raczej jestem srednim majsterkowiczem, polecam, zeby uwzglednic i zaplanowac koniecznosc zakupu przejsciowek i podlaczenia doplywu/odplywu wody. Szybkosc? Wode puscilem powoli, moze na pol gwizdka, moze mniej - temperatura spadala w oczach. Myslalem, ze moze ponizej 40' tempo spadnie. Nic z tych rzeczy. Mozna powiedziec, ze az delikatnie za bardzo schlodzilem. Wiem, zeby przy kolejnej lepiej pilnowac :)

 

Wykonanie solidne. Oczywiscie mozna sie bawic i samemu zrobic, mozna pomyslec o prowadnicach i wiekszym ustabilizowaniu, mozna meczyc sie samemu, ale po co? Dobra cena, mniej nerwow i zaoszczedzony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dorzucę swoją opinię.
 

O świetnym kontakcie i błyskawicznej wysyłce nie ma się co rozpisywać, bo temat załatwiony wzorowo.
Co do konstrukcji to stwierdzam tylko jedno:

 

DLACZEGO TAK PÓŹNO ?? :)

Jak kolega wyżej napisał schładza w oczach.
Miałem z 5 fermentorów do mycia. Myślę sobie nałapie ciepłej wody i starczy.
A gdzie tam...
Ledwo w 4 nalałem po ok 8-10l, a w garze temperatura spadła do około 30°C
Drugie tyle wody zleciało już do zlewu schładzając do 17°C

 

Jednym słowem nie zastanawiać się i brać, bo inny komfort warzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i ja dołożę swoje pięć groszy,wczoraj właśnie testowałem pierwszy raz chłodnicę i muszę wam powiedzieć że obawiałem się tego że te wszystkie opowieści jak to szybko schładza to bzdury,ale to jest prawda do temp.60st.schlodzila w zaledwie 3 minuty a do 18 st.w 14minut rewelacja.Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.