Skocz do zawartości

Poszukuje piwowara z Wrocławia


Rekomendowane odpowiedzi

Uwarzyłem piwo polskiego jasne, które leży w butkach ze 3 miesiące. Niestety coś mi w nim nie pasuje. Sterylności przestrzegałem, temperatur fermentacji również. Czy jakiś doświadczony piwowar z Wrocławia podjąłby się skosztowania piwka?  

Edytowane przez quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanieś do piwnego depozytu w 'Piwnicy'

 

bardzo mądrze, niech kolejne jebnie.

 

może najpierw opisz co w nim czujesz nie takiego - jak się nie uda wywróżyć z opisu to będziemy myśleć dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zanieś do piwnego depozytu w 'Piwnicy'

 

bardzo mądrze, niech kolejne jebnie.

 

może najpierw opisz co w nim czujesz nie takiego - jak się nie uda wywróżyć z opisu to będziemy myśleć dalej...

 

tak, tak, zamknijmy jeszcze ulice prowadzące do piwnicy albo cały depozyt, na co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwny depozyt istnieje dzięki uprzejmości właściciela sklepu, który będzie odpowiadał za to jeśli, któregoś z pracowników taki granat zrani. Niektóre piwa stoją tam dość długo, po co ryzykować i narażać czyjeś zdrowie? Najlepiej opisać tutaj swoje wątpliwości co do piwka albo umówić się z kimś na przekazanie mu butelki. Ja na przykład swoje podejrzane piwo zaniosłem na spotkanie piwowarów we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwarzyłem piwo polskiego jasne, które leży w butkach ze 3 miesiące. Niestety smak odrzuca mnie i domowników, lecz nie wiem co się z nim stało. Sterylności przestrzegałem, temperatur fermentacji również. Czy jakiś doświadczony piwowar z Wrocławia podjąłby się skosztowania piwka?  

Jaka dzielnica Wrocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwarzyłem piwo polskiego jasne, które leży w butkach ze 3 miesiące. Niestety smak odrzuca mnie i domowników, lecz nie wiem co się z nim stało. Sterylności przestrzegałem, temperatur fermentacji również. Czy jakiś doświadczony piwowar z Wrocławia podjąłby się skosztowania piwka?  

Jak chcesz i masz blisko, podrzuć do mnie na sępolno. Super sensorykiem nie jestem, ale coś tam potrafię wyczuć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.