Skocz do zawartości

Dzień darmowej dostawy


Rekomendowane odpowiedzi

zamówiłem surowce w alepiwo, korzystając z dnia darmowej dostawy. nie wiem tylko, czemu ten dzień panowie obchodzili w piątek (black friday), zamiast prawilnie 29 listopada - tak jak wszystkie inne sklepy. tak czy siak, zamówienie z piątku zostało wysłane wczoraj (!) - jestem pozytywnie zaskoczony, zwłaszcza uwzględniając fakt że pieniądze są tam ręcznie księgowane (nie ma żadnej formatki płatniczej, pełen oldschool). kontakt mejlowy wzorowy, poleciłbym ale jeszcze czekam na kuriera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? W akcji wziął udział tylko heden sklep - i to nie najpopularniejszy... Słabo, szefowie BA czy TB powinni się wstydzić...

 

Dlaczego? Widocznie nie mają potrzeby, a obłożenie i tak mają spore. Nie widzę miejsca do wstydu przecież ta akcja jest nie obowiązkowa, a nasze hobby jest dość niszowe by była wymagana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? W akcji wziął udział tylko heden sklep - i to nie najpopularniejszy... Słabo, szefowie BA czy TB powinni się wstydzić...

O BA dba Tomek K. a TB radzi sobie dość dobrze bez żadnej reklamy ;):D

 

Ale zgoda co do tego, że klienci by się czuli jeszcze lepiej jakby jakaś akcja zaistniała.

Edytowane przez Raban19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku ddd miał Malinowy Nos (sam też korzystałem). Po akcji mieli masę narzekania, że paczki opóźnione mimo, że była informacja na stronie, że paczki z ddd mogą dojść później niż zwykle. Może w tym roku sklepy wyszły z założenia, że lepsze jest wrogiem dobrego" Oto co wtedy napisali

 

 

,,Witajcie, jak widać powyżej darmowa przesyłka przysworzyła nam tylko problemów :)

Prawdą jest jednak to że darmowa przesyłką miała w tym roku ogromne branie i w ciągu 24 godzin przybyło ponad 500 zamówień w których samych butelek było ponad 10 tysięcy sztuk co było najbardziej kłopotliwe.

 

 

Towar dosłownie wywiało z regałów, do tego doszedł przedświąteczny ruch w sklepie stacjonarnym i wprowadziło to niemałe zamieszanie w realizowaniu przesyłek.

Zapewnić mogę wszystkich że wszystkie przesyłki które zostały zamówione w DDD dotrą do swoich właścicieli, wszystkie braki zostana dosłane na nasz koszt oraz uwzględniamy 100 % reklamacji związanymi z zamówieniemi zrobionymi w naszym sklepie.

Uruchomiliśmy drugi telefon jednak i to wiele nie pomogło ...

 

Za wszytskie opóźnienia przepraszamy, a nad kolejną darmową wysyłką dobrze się zastanowimy ;)

 

Pozdrawiamy! "

Edytowane przez darinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 6.11.2018 o 10:41, Konstoi napisał:

Podbije temat i czy ktos coś słyszał o tegorocznej akcji Dnia Darmowej Dostawy?

Będzie 5 grudnia. https://www.dziendarmowejdostawy.pl/shops/categories/hobby Na razie nie ma sklepu piwowarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.