Skocz do zawartości

Dzień darmowej dostawy


Rekomendowane odpowiedzi

alepiwo.pl

Warto dodać, że w alepiwo.pl jest darmowa od 100 zł, a w piwoszarni dnia 28.11 jest chyba bez dolnego limitu dla darmowej dostawy. Btw czekam na jeszcze jakiś sklep ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

alepiwo.pl

Warto dodać, że w alepiwo.pl jest darmowa od 100 zł, a w piwoszarni dnia 28.11 jest chyba bez dolnego limitu dla darmowej dostawy. Btw czekam na jeszcze jakiś sklep ;)

 

 

Dwa pytanka odnośnie alepwio.pl:

 

1. W typie dostawy zostanie jutro dodana nowa opcja dedykowana do tej promocji ?

2. Promocja działa niezależnie od tego czy wybierzesz płatne z góry czy też płatne przy odbiorze, tak ? Z reguły idę w płatne przy odbiorze więc wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam mogę sobie odpowiedzieć.

 

Wg stronki wychodzi, że darmowa dostawa dot. wyłącznie opcji Przedpłata na konto.

Przy płatności Za pobraniem normalnie są doliczane koszty dostawy.

A szkoda bo już miałem sklepane zamówienie do nich...

 

 

szczerze to zdziwiłbym się gdyby jakikolwiek sklep zgodził się na darmową wysyłkę za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu Dzień darmowej dostawy, prawa i obowiązki sklepu:

 

 

b) wprowadzić koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień złożonych 29 listopada 2016 od godziny 00:01 do godziny 23:59, niezależnie od metody płatności, rodzaju dostawy i wartości zamówienia

Wydaje mi się, że ten punkt informuje, że sklep piwoszarnia ma darmową dostawę i to nawet za pobraniem. Sugeruje kontakt telefoniczny ze sklepem, dla potwierdzenia.

 

Btw nie lepiej zrobić przedpłaty? Nigdy nie miałem z tym problemów. No może raz, na allegro ale to był anonimowy sprzedawca (policja złapała chłopaczka, ja kase odzyskałem i generalnie happy end).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu Dzień darmowej dostawy, prawa i obowiązki sklepu:

 

 

b) wprowadzić koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień złożonych 29 listopada 2016 od godziny 00:01 do godziny 23:59, niezależnie od metody płatności, rodzaju dostawy i wartości zamówienia

Wydaje mi się, że ten punkt informuje, że sklep piwoszarnia ma darmową dostawę i to nawet za pobraniem. Sugeruje kontakt telefoniczny ze sklepem, dla potwierdzenia.

 

Btw nie lepiej zrobić przedpłaty? Nigdy nie miałem z tym problemów. No może raz, na allegro ale to był anonimowy sprzedawca (policja złapała chłopaczka, ja kase odzyskałem i generalnie happy end).

 

najwyraźniej ekipa organizująca akcję nie sprawdziła ani piwoszarni ani alepiwo pod kątem zgodności z ich regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w czym jest problem żeby zrobić przelew ?

 

Nie robię przedpłaty w sklepach w których kupuję po raz pierwszy.

Inną sprawą jest to, że przy płatności za pobraniem realizacja zamówienia jest natychmiastowa a przy przedpłacie dopiero po zaksięgowaniu na konto.

 

 

Wyciąg z regulaminu Dzień darmowej dostawy, prawa i obowiązki sklepu:

 

 

b) wprowadzić koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień złożonych 29 listopada 2016 od godziny 00:01 do godziny 23:59, niezależnie od metody płatności, rodzaju dostawy i wartości zamówienia

Wydaje mi się, że ten punkt informuje, że sklep piwoszarnia ma darmową dostawę i to nawet za pobraniem. Sugeruje kontakt telefoniczny ze sklepem, dla potwierdzenia.

 

Btw nie lepiej zrobić przedpłaty? Nigdy nie miałem z tym problemów. No może raz, na allegro ale to był anonimowy sprzedawca (policja złapała chłopaczka, ja kase odzyskałem i generalnie happy end).

 

Moje pytania dot. alepiwo.pl .

Jeśli chodzi o naciągaczy to u Ciebie akurat był to jeden przypadek a u innych jest ich więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie robię przedpłaty w sklepach w których kupuję po raz pierwszy. Inną sprawą jest to, że przy płatności za pobraniem realizacja zamówienia jest natychmiastowa a przy przedpłacie dopiero po zaksięgowaniu na konto.

Powiem szczerze, że obawa przed zakupem z przedpłatą w Alepiwo jest zdecydowanie na wyrost... A realizacja zamówienia jest natychmiastowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nasza rodzima paranoja....

 

A tak przy okazji,gdzie ta darmowa dostawa w http://piwoszarnia.pl/

 

No właśnie Piwoszarnia na swojej stronie nic o tym nie pisała.

Przynajmniej ja nie znalazłem. A takiej informacji bym się spodziewał na pierwszej stronce.

 

 

Nie robię przedpłaty w sklepach w których kupuję po raz pierwszy. Inną sprawą jest to, że przy płatności za pobraniem realizacja zamówienia jest natychmiastowa a przy przedpłacie dopiero po zaksięgowaniu na konto.

Powiem szczerze, że obawa przed zakupem z przedpłatą w Alepiwo jest zdecydowanie na wyrost... A realizacja zamówienia jest natychmiastowa. 

 

 

Nie kwestionuję uczciwości i rzetelności tego sklepu ale mam zasady, których się trzymam.

Edytowane przez Raban19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj już znalazłem, główna strona, zmieniające się komunikaty, jutro jest ten dzień.

 

I zakup już od 20zł brutto także szacun za to.

Do tego deklaracja wysyłki w 3 dni.

Wygląda optymistycznie zwłaszcza, że w ofercie chmiele ze zbiorów 2016.

Także to jest bardzo fajna sprawa. Można potestować już jak się sprawiają nowe wersje.

U mnie jednak już się realizuje zamówienie w Esencjach Smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

krzysiek9999, dnia 28 listopad 2016 - 17:44, napisał: A gdzie darmowa dostawa w alepiwo.pl?  W piątek była
 

hmmm.... a to nie jest tak, że dzień darmowej dostawy jest 29 listopada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się planuję zaopatrzyć w zbiór z 2016. Ceny chyba ok, choć przyznam, że nie powyrównywałem specjalnie.

 

Wiesz, nie ma co tam za dużo się zastanawiać bo póki co mamy Lubelski, Sybilla, Marynka i Perle (jeśli dobrze się przyjrzałem (granulat)) na 2016.

Także generalnie to i tak już są te tańsze chmiele więc złotówka w tą czy tamtą chyba aż takiej różnicy nie robi.

Chyba, że bierzesz ilości hurtowe :)

 

 

krzysiek9999, dnia 28 listopad 2016 - 17:44, napisał: A gdzie darmowa dostawa w alepiwo.pl?  W piątek była
 

hmmm.... a to nie jest tak, że dzień darmowej dostawy jest 29 listopada ?

 

No to mnie zagiąłeś ;)

Możliwe, że jutro też jest na alepiwo.pl .

W piątek było na 100% bo widziałem 0zł koszt przesyłki jak się wybrało przedpłatę.

 

Na Piwoszarni pewnie z rana pojawią się dodatkowe opcje co do darmowej przesyłki tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.