Skocz do zawartości

Koszulka piwna


zielony07

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie brałeś i mówisz że kiepska jakość ? Wyrażasz swoją opine, czy co ? Bardziej konstruktywne wypowiedzi były by mile widziane bo wypowiedz tego typu niczego nie wnosi.

 

Tutaj masz kilka fajnych wzorów, koszulki może troche dorższe ale jakość pewnie troche lepsza.

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj

oki

 

 

W sensie brałeś i mówisz że kiepska jakość ? Wyrażasz swoją opine, czy co ? Bardziej konstruktywne wypowiedzi były by mile widziane bo wypowiedz tego typu niczego nie wnosi.

 

Tutaj masz kilka fajnych wzorów, koszulki może troche dorższe ale jakość pewnie troche lepsza.

 

LINK

 

 

nie wypowiem się na temat jakości, bo nie miałem ich w ręku - komentarz odnosił się wyłącznie do treści/projektów graficznych. nie wyobrażam sobie żeby kupić komuś koszulkę z napisem "UWAGA! 24H MOGĘ ROZMAWIAĆ O PIWIE" albo "JESTEM KRÓLEM PIWA NIKT MNIE NIE WYKIWA". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem nie dlatego że nie umiem guglać. Bo umiem. Ale zależy mi na BAWEŁNIE. Jak nie piszą z jakiego materiału to jest to na 100% chińska wiskoza.

Więc chodzi mi  o WYPRÓBOWANĄ rzecz.

Jest tego tysiące, muszę zdążyć zakupić i wysłać tak aby doszły przed świętami. Dzięki wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości koszulek z bezszablonu to szczerzę mogę polecić, najstarszą mam około 4 lata od naszego I Siedleckiego Zlotu i mimo wielu prań zachowała swoje właściwości, a nadruk jest na miejscu. Bawełna jest dobrej jakości. Zresztą wiele osób z naszego forum kupowało je na nasze zloty i nikt nie składał reklamacji.

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem nie dlatego że nie umiem guglać. Bo umiem. Ale zależy mi na BAWEŁNIE. Jak nie piszą z jakiego materiału to jest to na 100% chińska wiskoza.

Więc chodzi mi  o WYPRÓBOWANĄ rzecz.

Jest tego tysiące, muszę zdążyć zakupić i wysłać tak aby doszły przed świętami. Dzięki wszystkim !

W linku wyżej masz podaną całą specyfikację produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z mojego linku też masz napisane:

 

Z jakich materiałów są wykonane wasze koszulki?

Nasze koszulki to 100% czystej, świeżo zbieranej o poranku, bawełny.

 

Chyba się nadaje :)

Edytowane przez unknown000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.