Skocz do zawartości

Etykiety - jak sobie radzicie?


bimbelt

Rekomendowane odpowiedzi

Oto jak ja sobie radze z metkowaniem.

 

1. Robię kisiel - bardzo rzadki kisiel ( dwie łyżki mąki ziemniaczanej +pół szklanki wody) oczywiście wodę gotujemy ;)

2. Na spodek kładę gąbkę, polewam rozwodnionym klejem i wcieram łyżką.

3. I metkujemy :)

 

Jeśli chodzi o stare etykiety to zaklejam nowymi, jak są 3 etykiety na sobie wtedy bardzo ładnie schodzą podczas mycia/dezynfekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druk takiej etykiety kosztuje nie szkoda wam kasy na oklejanie butelek.

Moje piwo zaczyna się od potu przy śrutowaniu słodu i kończy na poklejonych palcach przy naklejaniu etykiety.

 

Nie, nie szkoda. Ani kasy, ani czasu. Dlatego moje piwo jest ponadczasowe i bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druk takiej etykiety kosztuje nie szkoda wam kasy na oklejanie butelek.

Moje piwo zaczyna się od potu przy śrutowaniu słodu i kończy na poklejonych palcach przy naklejaniu etykiety.

 

Nie' date=' nie szkoda. Ani kasy, ani czasu. Dlatego moje piwo jest ponadczasowe i bezcenne.[/quote']

Popieram,dla mnie też nie procenty w piwie są najważniejsze ;):beer:

Edytowane przez jacekan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druk takiej etykiety kosztuje nie szkoda wam kasy na oklejanie butelek.

5 kartek a4 i trochę tuszu/tonera, koszt jest chyba tylko w czasie (projektowanie/wycinanie/naklejanie) osobiście robię metki w odcieniach szarości.

 

Również można minimalistycznie - cienkopisem na kapslu.

 

Jestem tego samego zdania co koledzy jak robić to z rozmachem ;):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MX-6600 jakieś chińskie ale zdaje egzamin :beer:

A jak uzyskujesz litery w górnym rzędzie' date=' te wszystkie na allegro maja tylko cyfry :)[/quote']

MX-6600 (ja mam kolor żółty) ma u góry tylko litery A-Z, na dole tylko cyfry + znaki specjalne m.in. w pierwszym rzędzie używany przeze mnie No

Teraz model MX-6600 już chyba nie ma liter.

Przejrzałem sporo aukcji na allegro i nie znalazłem metkownicy z kompletem liter.

A tu przykładowy MX-6600 gdzie wymienione są dostępne znaki:

http://allegro.pl/metkownica-dwurzedowa-motex-mx-6600-23x16-wys-8zl-i1694716450.html

 

Muszę się zastanowić co na tej metce chcę pisać, ale litery by się jednak przydały...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz model MX-6600 już chyba nie ma liter.

Przejrzałem sporo aukcji na allegro i nie znalazłem metkownicy z kompletem liter.

A tu przykładowy MX-6600 gdzie wymienione są dostępne znaki:

http://allegro.pl/metkownica-dwurzedowa-motex-mx-6600-23x16-wys-8zl-i1694716450.html

 

Muszę się zastanowić co na tej metce chcę pisać, ale litery by się jednak przydały...:rolleyes:

Możliwe, bo już z wyglądu jest lekka różnica do mojego modelu. Wydaje mi się, ze musisz napisać pytania do sprzedających (jest dużo akcji z brakiem opisu jakie dokładnie litery tam są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, bo już z wyglądu jest lekka różnica do mojego modelu. Wydaje mi się, ze musisz napisać pytania do sprzedających (jest dużo akcji z brakiem opisu jakie dokładnie litery tam są).

Tak to się pewnie skończy. A jeśli nie ma liter to coś wykombinuję - albo bez liter, albo pisanie pisakiem. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Do wszystkich co zęby zjedli na etykietach, macie może jakiś namiar na drukarnie co drukuje etykiety na tzw. papierze znaczkowym lub cos w ten deseń, może jakieś inne pomysły potrzebuje etykietować ok 500 butelek tygodnoiwo.

 

Każdy dobry trop nagradzam piwkiem ;)

A to jest stała ilość 500 tygodniowo ? Bo jeżeli różnie, to drukarka laser-kolor i etykiety samoprzylepne. Zależy też czy czynnikiem decydującym jest cena na jedną etykietę, czy elastyczność i szybkość działania :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co zęby zjedli na etykietach, macie może jakiś namiar na drukarnie co drukuje etykiety na tzw. papierze znaczkowym lub cos w ten deseń, może jakieś inne pomysły potrzebuje etykietować ok 500 butelek tygodnoiwo.

 

Każdy dobry trop nagradzam piwkiem :ble:

Proponuję www.eticod.pl firma w Chorzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co zęby zjedli na etykietach, macie może jakiś namiar na drukarnie co drukuje etykiety na tzw. papierze znaczkowym lub cos w ten deseń, może jakieś inne pomysły potrzebuje etykietować ok 500 butelek tygodnoiwo.

 

Każdy dobry trop nagradzam piwkiem :ble:

http://www.efprinta.pl

http://www.virgo.net.pl

 

Multi-Color

Adres: Żeromskiego 75 pok. 317 Radom

Telefon: 483660059

 

Piwko dla Google ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Będąc w posiadaniu takiej oto drukarki:

 

http://allegro.pl/wydajny-brother-dcp-j125-lcd-4tusze-gw36-kabel-usb-i2532500264.html

 

gdzie zamienniki tuszy kupiłem10 sztuk za 29zł (4 czarne i po 2 z każdego koloru), mogę się bawić etykietami w programie DesignPro5 do woli :)

Kleję je na rozcieńczony klej stolarski Soudal (coś jak wikol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.