Skocz do zawartości

23.04.2017 - IV Łódzki Konkurs Piw Domowych


zielu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Przesyłki docierały do nas płynnie i muszę to przyznać w dość imponującej liczbie.Juz teraz mogę potwierdzić, że będzie to najliczniej obsadzony konkurs ze wszystkich dotychczasowych edycji. Mamy nadzieję, że w parze z ilością będzie szła jakość.

Wracając do nagród. Pierwsza edycja nie odbywała się u nas i zwycięski piwowar mógł uwarzyć swoje piwo w browarze Staropolskim. Od drugiej edycji konkurs jest w Bierhalle i niestety takiej opcji nigdy nie przewidywaliśmy z uwagi na małe moce przerobowe naszego browaru. Zwyczajnie nie mamy miejsca by zorganizować u nas taką opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięujemy wszystkim piwowarom za zaufanie oraz nadesłane piwa. Okodowaliśmy dzisiaj NIEMAL wszystkie Wasze skarby. Na chwilę obecną mamy:

 

Brett Saison - 5 piw

Munich Dunkel - 19 piw

Porter Bałtycki - 24 piwa

Witbier - 25 piw

AIPA - 35 piw

Razem 108 piw

 

Musimy jeszcze zweryfikować płartności, niemniej jednak tegoroczna edycja istotnie jest reordowa pod względem ilości zgłoszeń. Również mamy nadzieję, że poziom będzie wysoki. W 4 kategoriach przeprowadzone zostaną eliminacje, zaś Ci którzy przysłali Brett Saisona mają od razu zapewniony udział w finale.

 

Imienną listę uczestników podamy tuż przed eliminacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym dorzucać Wam roboty ale pomyślcie o wcześniejszym opublikowaniu listy uczestników lub o indywidualnych potwierdzeniach.

Już kilka razy zdarzały mi się następujące przypadki:

- kurier/listonosz nie zastaje odbiorcy, nie zostawia awizo lub awizo ginie, w rezultacie paczka leży na poczcie i nikt o tym nie wie aż do ogłoszenia wyników konkursu;

- paczka dociera, dostaję nawet potwierdzenie od przewoźnika, a następnie w dniu konkursu dzwoni do mnie organizator z pytaniem dlaczego wpłaciłem wpisowe a nie wysłałem piwa. W rezultacie paczka znajduje się pod ladą baru kilka godzin przed eliminacjami, piwa są podane ciepłe i wstrząśnięte;

- paczka dociera uszkodzona i organizator jej nie odbiera, zapominając poinformować nadawcę.

 

To nie są wcale rzadkie przypadki, wcześniejszy sygnał o kłopotach pozwoli jeszcze zainterweniować nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym dorzucać Wam roboty ale pomyślcie o wcześniejszym opublikowaniu listy uczestników lub o indywidualnych potwierdzeniach.

Już kilka razy zdarzały mi się następujące przypadki:

- kurier/listonosz nie zastaje odbiorcy, nie zostawia awizo lub awizo ginie, w rezultacie paczka leży na poczcie i nikt o tym nie wie aż do ogłoszenia wyników konkursu;

- paczka dociera, dostaję nawet potwierdzenie od przewoźnika, a następnie w dniu konkursu dzwoni do mnie organizator z pytaniem dlaczego wpłaciłem wpisowe a nie wysłałem piwa. W rezultacie paczka znajduje się pod ladą baru kilka godzin przed eliminacjami, piwa są podane ciepłe i wstrząśnięte;

- paczka dociera uszkodzona i organizator jej nie odbiera, zapominając poinformować nadawcę.

 

To nie są wcale rzadkie przypadki, wcześniejszy sygnał o kłopotach pozwoli jeszcze zainterweniować nadawcy.

Przyłączam się, Maryh ma racje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosicie, macie   ;) . Poniżej lista NADESŁANYCH ZGŁOSZEŃ. Musimy jeszcze zestawić ją z płatnościami, ale to już nie moje zadanie.

 

Witbier:

1) Michał Jarosiński

2) Rafał Szuplewski

3) Patryk Kesling

4) Julian Ćwirko

5) Jakub Skolik

6) Mateusz Karol

7) Szymon Synak

8) Adam Kapturski

9) Leszek Nitschke

10) Sebastian Makowski

11) Emil Kubuj

12) Dawid Rogoziński

13) Dorota Przybyłko, Jarosław Przybyłko

14) Konrad Sworowski, Krzysztof Pronobis

15) Kamil Gefert

16) Jan Krysiak

17) Konrad Kmieciak, Krzysztof Bułat

18) Krzysztof Basiak

19) Rafał Polok

20) Michał Murgrabia

21) Artur Czarnecki

22) Damian Kielanowski

23) Piotr Antolik

24) Mateusz Bardziński

25) Sebastian Majchrzak

26) Piotr Pięta

27) Wojciech Lauks

 

Brett Saison:

1) Michał Kordek

2) Mariusz Bystryk

3) Komorowski Łukasz

4) Rafał Polok

5) Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa

6) Dawid Rogoziński

7) Bartosz Kozłowski

 

AIPA:

1) Michał Dawidowicz

2) Michał Karpiński

3) Tomasz Gontarczyk

4) Jakub Skolik

5) Adam Chmielecki

6) Piotr Worona

7) Mariusz Bystryk

8) Rafał Krzywicki

9) Adam Kapturski

10) Leszek Nitschke

11) Sebastian Makowski

12) Bartosz Urbaniak

13) Mateusz Bonikowski

14) Łukasz Kawczyński

15) Bartłomiej Stwora

16) Marek Grzywa

17) Tomasz Sobka

18) Kamil Kłos

19) Janusz Švach

20) Radosław Sąsiadek, Michał Mielcarski

21) Jan Krysiak

22) Kazimierz Lenart

23) Rafał Polok

24) Dariusz Witek

25) Michał Murgrabia

26) Rafał Kozioł

27) Andrzej Bielski

28) Mariusz Bigielmajer

29) Dawid Torchalski

30) Damian Torchalski

31) Dawid Rogoziński

32) Adam Chrostek

33) Wojciech Gębczyk

34) Piotr Pięta

35) Jarosław Zięba

36) Wojciech Lauks

 

Porter Bałtycki:

1) Maciej Ciszewski

2) Jakub Eger

3) Michał Dawidowicz

4) Tomasz Biskup

5) Mariusz Bystryk

6) Rafał Krzywicki

7) Michał Rutkowski

8) Paweł Jagiełło

9) Michał Jakuszewski

10) Piotr Czarny

11) Rafał Gumienny

12) Janusz Švach

13) Konrad Kmieciak, Krzysztof Bułat

14) Jan Krysiak

15) Maciej Osiński

16) Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa

17) Artur Czarnecki

18) Aleko Ristowski

19) Piotr Antolik

20) Mariusz Bigielmajer

21) Dariusz Dul

22) Wojciech Wenglorz

23) Adam Chrostek

24) Kazimierz Lenart

25) Wojciech Lauks

 

Munich Dunkel:

1) Jakub Eger

2) Michał Kordek

3) Piotr Worona

4) Mariusz Bystryk

5) Rafał Krzywicki

6) Szymon Synak

7) Łukasz Komorowski

8) Piotr Czarny

9) Krzysztof Zach

10) Janusz Švach

11) Kazimierz Lenart

12) Konrad Kmieciak, Krzysztof Bułat

13) Marcin Karpiński

14) Rafał Polok

15) Dawid Bobryk

16) Jan Krysiak

17) Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa

18) Dariusz Dul

19) Adam Samociuk

20) Szymon Niebudek

21) Bartosz Kozłowski

 

W razie pytań, do dyspozycji.

 

P.S. Niektórzy z Was mają tak zamaszysty charakter pisma, że niewykluczone, że jakiś mail tudzież nazwisko źle odczytaliśmy, za co z góry przepraszam. Będziemy na bieżąco prostować wszelkie nieścisłości.

 

 

Nie chciałbym dorzucać Wam roboty ale pomyślcie o wcześniejszym opublikowaniu listy uczestników lub o indywidualnych potwierdzeniach.

Już kilka razy zdarzały mi się następujące przypadki:

- kurier/listonosz nie zastaje odbiorcy, nie zostawia awizo lub awizo ginie, w rezultacie paczka leży na poczcie i nikt o tym nie wie aż do ogłoszenia wyników konkursu;

- paczka dociera, dostaję nawet potwierdzenie od przewoźnika, a następnie w dniu konkursu dzwoni do mnie organizator z pytaniem dlaczego wpłaciłem wpisowe a nie wysłałem piwa. W rezultacie paczka znajduje się pod ladą baru kilka godzin przed eliminacjami, piwa są podane ciepłe i wstrząśnięte;

- paczka dociera uszkodzona i organizator jej nie odbiera, zapominając poinformować nadawcę.

 

To nie są wcale rzadkie przypadki, wcześniejszy sygnał o kłopotach pozwoli jeszcze zainterweniować nadawcy.

Przyłączam się, Maryh ma racje...

 

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że zespoły są wymieniane,a u nas tylko moje nazwisko, proszę popraw BS 5), PB 16) i MD 17) na Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa. Tak też pisaliśmy w zgłoszeniach :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie powyższe sprostowania zostały naniesione na listę. Dziękuję. Na przyszłość trzeba będzie umieszczać formularz w 2 wersjach doc i pdf, żeby każdy mógł bez problemu wypełnić formularz na komputerze, a tylko podpis "machnąć" odręcznie. Wówczas nie będzie problemów, żeby się doczytać  ;)

 

Jesteśmy w trakcie weryfikacji Waszych płatności. W Bierhalle czekają jeszcze jakieś 4 paczki. Zgodnie z regulaminem, nie powinny zostać dopuszczone do konkursu. Zakładamy jednak, że zostały wysłane w terminie. Także nie chcemy, żeby przez Święta, a przede wszystkim "opieszałość" Poczty Polskiej, piwowarzy "byli pokrzywdzeni". Piwa zostaną zatem dopuszczone do konkursu, o ile odnotujemy wpłatę na koncie    ;) . Jak tylko się z tym uporamy, to opublikuję pełną listę uczestników.

 

Jutro z rana rozpoczynamy eliminację w 4 kategoriach. Jak tylko skończymy trzeba będzie przekodować piwa, które przejdą do finału. Ci, którym się nie powiedzie dostaną ode mnie metryczki eliminacyjne na początku tygodnia. Na opracowanie metryczek zbiorczych trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

 

Życzymy powodzenia.

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na Brazzers    :P

 

Finały rozpoczniemy w niedzielę również o 8 : 30. Zaczynamy najpierw kalibracją, potem finały w 5 kategoriach, a na sam koniec Grand Champion. Nie jestem w stanie Ci odpowiedź o której skończymy.

 

Jakiś stream będzie z eliminacji? ;-)..
Wiadomo w jakich godzinach odbywa sie niedZielny finał?

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11 na pewno będziemy jeszcze sędziować, a o 13 już będziemy po. Nie jestem w stanie określić Ci dokładniejszych ram czasowych.

 

Jakieś widełeczki chociaż,? bo chciałem z WarszAwy podjechać pokibicowac swojemu piwu haha.

 

 

Dokładnie, otwieramy o 12, ale spokojnie już od środy tam stoję    :P

 

 

Finały rozpoczniemy w niedzielę również o 8 : 30.

A otwieracie o 12:00 :P No chyba, że chodziło o godz. 20:30 ale wtedy może się finał przeciągnąć dalej niż 23:00 :naughty:

 

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że podamy. W sobotę listę finalistów, a w niedzielę zwycięzców. W tym wątku, na browar biz oraz na FB Bractwa Piwnego. Cierpliwości    :)

 

Podacie tu na forum jakieś info, kto wszedł do finału w danej kategorii? Czy dopiero w poniedziałek będzie info ostateczne jakie i czyje piwa wygrały?

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzeprasZam za pytanie,może głupie.. ale Jak sie odbywa ten finał/impreza? Nie jestem z Łodzi wiec mam dylemat czy jechać na konkurs ,a jesli nawtet to czy autem,pociagiem .. niby lokal nieczynny to niewiiem czy uczestni moga przyjsc i czy jest tego sens i czy moga piwa pić/ próbować..? Nie jeździłem jeszcze na tego typu imprezy.stad moje rosterki.a dzien trzeba zaplanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.