Skocz do zawartości

23.04.2017 - IV Łódzki Konkurs Piw Domowych


zielu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proste pytanie zadaję - dlaczego zniknęły wszystkie wątki dotyczące poprzednich edycji łódzkich konkursów?

 

Wycofuję, wątek był na drugiej stronie, przegapiłem. Dzięki kantor.

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do organizatorów . Czy możecie pisać jakiś numer telefonu kontaktowego bo wysyłam kurierem i dobrze jest go wpisać na list przewozowy co ułatwia kurierowi doręczenie przesyłki.

Edytowane przez sn_phoenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poniżej zbiorczy post w odpowiedzi na powyższej pytania:

 

Szczegóły podamy w ciągu kilku najbliższych dni,  ale tak jak pisałem wcześniej, dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe, a także dyplomy.

 

wiadomo coś na temat nagród ?

 

 

Za recepcję piw odpowiedzialne jest Bierhalle, także najlepiej będzie podać numer do Bierhalle.
Tel.: 42 632 03 76
Mobile: +48 609 677 740

Przypomnam, że możliwe jest OSOBISTE dostarczenie paczki do Bierhalle.

 

Do organizatorów . Czy możecie pisać jakiś numer telefonu kontaktowego bo wysyłam kurierem i dobrze jest go wpisać na list przewozowy co ułatwia kurierowi doręczenie przesyłki.

 

 

Przykro mi, ale nie jest to dopuszczalne. Jakkolwiek by to nie brzmiało, nie chcemy, aby piwa były w jakikolwiek sposób znaczone   :P

 

Dla piwowarów, którzy chcą wysłać piwa w kilku kategorach rozwiązaniem będzie natomast:

- każdy styl w osobnej paczce, ewentualnie do jednego zbiorczego kartonu wciepać kilka mniejszych z każdym stylem i formularzem zgłoszeniowych, czyli "taka matrioszka"  :P

- Wszystko w jednej paczce, wtedy można zróżnicować style chociażby kolorem kapsla, np. witbiery do białych kapsli, a portery do czarnych, wówczas NA KAŻDYM formularzu zgłoszeniowym proszę napisać kolor kapsla, wówczas się odnajdziemy i będziemy wiedzieli, które piwo, w której kategorii piwowar wystawił

 

oznaczenia na kapslu są dopuszczane?

 

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się upierał ale ew. oznaczenia na kapslu(jak np moje :P hihi) nie stoją w sprzeczności z regulaminem, a ten stawia sprawę jasno i odnosi się do trwale mocowanych etykiet na butelkach.

EDIT: Praktykujecie wysyłkę potwierdzenia przyjęcia paczki?

Edytowane przez b.dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przykro mi, ale nie jest to dopuszczalne. Jakkolwiek by to nie brzmiało, nie chcemy, aby piwa były w jakikolwiek sposób znaczone   :P

 

Dla piwowarów, którzy chcą wysłać piwa w kilku kategorach rozwiązaniem będzie natomast:

- każdy styl w osobnej paczce, ewentualnie do jednego zbiorczego kartonu wciepać kilka mniejszych z każdym stylem i formularzem zgłoszeniowych, czyli "taka matrioszka"   :P

- Wszystko w jednej paczce, wtedy można zróżnicować style chociażby kolorem kapsla, np. witbiery do białych kapsli, a portery do czarnych, wówczas NA KAŻDYM formularzu zgłoszeniowym proszę napisać kolor kapsla, wówczas się odnajdziemy i będziemy wiedzieli, które piwo, w której kategorii piwowar wystawił

 

oznaczenia na kapslu są dopuszczane?

 

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

 

uuuuuuu :(

niedobrze a miałem już wysyłać dwa style. Mogliście wczesniej wyraźnie napisać to w regulaminie tym bardziej , że zazwyczaj taka uwaga się znajduje w innych konkursach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że oznaczenia na kapslu wywołają aż takie emocje   ;) Istotnie nie ma tego w regulaminie. Powinienem to przewidzieć. Mój błąd, także "biorę to na klatę", zatem WYSYŁAJCIE piwa nawet jeśli macie oznaczenia na kapslach. Poradzimy sobie.

 

W razie kolejnych wątpliwości, do dyspozycji.

 

 

uuuuuuu :(

niedobrze a miałem już wysyłać dwa style. Mogliście wczesniej wyraźnie napisać to w regulaminie tym bardziej , że zazwyczaj taka uwaga się znajduje w innych konkursach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sądziłem, że oznaczenia na kapslu wywołają aż takie emocje   ;) Istotnie nie ma tego w regulaminie. Powinienem to przewidzieć. Mój błąd, także "biorę to na klatę", zatem WYSYŁAJCIE piwa nawet jeśli macie oznaczenia na kapslach. Poradzimy sobie.

 

W razie kolejnych wątpliwości, do dyspozycji.

 

 

Słuszna decyzja    :okey:    :beer: 

Poradzicie sobie, tylko stewardzi mają kontakt z kapslami. 

Edytowane przez pan_czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tego też nie odebrałem jako upierania się, także jak napisałem wyżej, biorę winę na siebie i przyjmujemy z oznaczeniami na kapslu   :)

 

Nie, nie praktykujemy. Nazwiska uczestników będą opublikowane na piwo.org, a także FB Bractwa Piwnego, jak tylko okodujemy wszystkie piwa. Także jak znajdziesz się na liście, to będziesz wiedział, że Twoja paczka została przyjęta.

 

Nie żebym się upierał ale ew. oznaczenia na kapslu(jak np moje :P hihi) nie stoją w sprzeczności z regulaminem, a ten stawia sprawę jasno i odnosi się do trwale mocowanych etykiet na butelkach.

EDIT: Praktykujecie wysyłkę potwierdzenia przyjęcia paczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie   :) Właśnie w tym miejscu poprosimy imię i nazwisko piwowara.

 

Czy w formularzu zgłoszeniowym w miejscu nazwa browaru domowego dopisywać jeszcze imię i nazwisko ? bo tych pól chyba brakuje ?

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzimy do konkursu w pełni profesjonalnie, ale również "pro piwowarsko", więc jeśli podałeś wymagane dane w tytule przelewu, to się odnajdziemy i powiążemy zgłoszenie z wpłatą. Także nie jest to wielki problem. Nie chcemy nikomu z Was stwarzać problemu   :)

 

chyba nie zwróciłem na to uwagi, ale mam nadzieję, że to nie problem i jakoś uzupełnicie jakbym faktycznie zapomniał się podpisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni piwowarzy i piwowarki,

Przypominam, że dzisiaj (14.04.2017) jest ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń do IV edycji ŁKPD. Także jeśli ktoś chce przywieźć Swoje skarby, to musi się spieszyć. To samo dotyczy zapominalskich, którzy wysłali piwo, a nie dokonali jeszcze przelewu   ;) Przypominam o wymaganym tytule przelewu, aby można go było przypisać do odpowiedniego zgłoszenia.

 

Na wtorek (18.04.2017) mamy zaplanowane kodowanie piw, także będziemy Was od tego momentu informować o ilości nadesłanych zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.