Skocz do zawartości

23.04.2017 - IV Łódzki Konkurs Piw Domowych


zielu

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że dopiero teraz. W załączniku regulamin IV Łódzkiego Konkursu Piw Domowych, a także Formularz Zgłoszeniowy.

 

Także czekamy w Łodzi na Wasze skarby    ;)

 

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

Formularz Zgłoszeniowy.pdf

Regulamin konkursu.pdf

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero teraz. W załączniku regulamin IV Łódzkiego Konkursu Piw Domowych, a także Formularz Zgłoszeniowy.

 

Także czekamy w Łodzi na Wasze skarby ;)

 

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

Czy to tylko u mnie tak otwiera, czy oba pliki to regulamin?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W postanowieniach końcowych stoi wyraźnie, że na prośbę organizatora jesteś zobowiązany do udostępnienia szczegółowej receptury, a z tego co widzę dwa posty wyżej, zostałeś o nią poproszony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz nic na ten temat nie ma w regulaminie więc równie dobrze mogę podać bez gramatury użytych składników.

A jaki sens ma receptura bez podanej ilości składników, powinna ona być na tyle dokładna żeby można było w miarę powtórzyć piwo.

 

Inna sprawa (ogólna, nie tycząca się tego konkursu ale może ktoś będzie mógł mi odpowiedzieć), wymóg receptury jest w części konkursów, jednocześnie to żeby organizator podał receptury z całego podium to nie kojarzę od lat, więc pojawia się pytanie, po co organizatorzy zbierają te receptury?

 

edit:

Na szybko, w zeszłym roku receptury były wymagane na Poznańskim, Probusa, Wrocławskim i Zielonogórskim, z receptur to w wątkach są chyba tylko zwycięskie z Poznania.

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przewidzaine są nagrody. Nie wiem jeszcze co to dokładnie będzie, bo to Bractwo Piwne jest odpowiedzialne za tą stronę konkursu. Niemniej jednak nagrody dla piwowarów będą. U mnie w domu natomiast czekają już eleganckie dyplomy dla piwowarów    ;)

 

O metryczkach nie wspominam, bo jest to oczywiste, że każdy uczestnik ją otrzyma.

 

 

Czy przewidziane są jakieś nagrody w konkursie oprócz tytułu Grand Championa?

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero teraz. W załączniku regulamin IV Łódzkiego Konkursu Piw Domowych, a także Formularz Zgłoszeniowy.

 

Także czekamy w Łodzi na Wasze skarby    ;)

 

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Witam.

Proszę o usunięcie logo konkursu łódzkiego. Do tego nie macie praw autorskich. Musicie wymyśle swoje logo. Logo należy do Łódzkiego Oddziału Terenowego a dokładniej do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lecz nic na ten temat nie ma w regulaminie więc równie dobrze mogę podać bez gramatury użytych składników.

A jaki sens ma receptura bez podanej ilości składników, powinna ona być na tyle dokładna żeby można było w miarę powtórzyć piwo.

 

Inna sprawa (ogólna, nie tycząca się tego konkursu ale może ktoś będzie mógł mi odpowiedzieć), wymóg receptury jest w części konkursów, jednocześnie to żeby organizator podał receptury z całego podium to nie kojarzę od lat, więc pojawia się pytanie, po co organizatorzy zbierają te receptury?

 

edit:

Na szybko, w zeszłym roku receptury były wymagane na Poznańskim, Probusa, Wrocławskim i Zielonogórskim, z receptur to w wątkach są chyba tylko zwycięskie z Poznania.

Sens jest taki że masz kilka gotowych receptur do uwarzenia w browarze komercyjnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Piwowarzy i Piwowarki,

Przypominam, że dzisiaj rozpoczynamy przyjmowanie piw do IV edycji Łódzkiego Konkursu Piw Domowych. Potrwa ono przez niemal 2 tyg., do 14.04.2017 roku włącznie. Tego samego dnia upływa również termin wniesienia opłaty (12 PLN) za piwo konkursowe. Dla tych z Was, którzy zdecydują się wysłać piwa w przynajmniej 3 kategoriach, opłata za każdy styl, to 10 PLN.

 

Przypominam, że do każdego stylu należy załączyć osobny Formularz Zgłoszeniowy. Także czekamy w Bierhalle w Łodzi na Wasze skarby   ;).

 

W razie pytań, służę pomocą.

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawimy piwa na zewnątrz, zwłaszcza te w zielonych butelkach    :P A tak serio, to nie martw się, będą czekały w chłodni aż do finałów.

 

teraz pytanie czy zdąży się nagazować ;) Ciekawy jestem czy piwa w lodówie będą stały czy gdzieś w jakieś pokojowej temperaturze

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie taka jak roku temu, czyli warzenie w browarze, które do tej pory nie miało miejsca.

Od kiedy konkurs jest organizowany w Bierhalle NIGDY nie było przewidzianej opcji uwarzenia zwycięskiego piwa! Każdy z laureatów mógł odbyć u nas jednodniowy staż. Nie wiem dlaczego u większości osób podświadomie zakodowuje się, że jeśli nagroda nazywa się Grand Prix to z automatu w grę wchodzi warzenie zwycięskiego piwa.NIe mamy możliwości uwarzyć takiego piwa, gdyż konkurs odbywa się na samym początku sezonu. Nie mamy takich mocy przerobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście strona konkursu na której były nagrody nie działa, ale na bank była nagroda w postaci warzenia w browarze Staropolskim. Jedynie nie Munich Dunkel, bo tego już mieli w ofercie ;)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.