Skocz do zawartości

Rurka z zaworkiem do rozlewu a wężyk silikonowy - jak połączyć?


Igorrodz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ma ktoś pomysł, jak to połączyć?

 

Opcja 1 na zewnątrz (silikon się rozciągnie)

Opcja 2 wcisnąć wewnątrz (silikon da się ścisnąć)

Opcja 3 zdjąć ten biały plastik i bezpośrednio na przeźroczystą rurkę (tak mam aktualnie, bo ta biała mufka pękła)

 

Wszystkie trzy opcje miały u mnie zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ocb?

Ja wciskam koncowke tej rurki z zaworkiem w wezyk silikonowy (a wchodzi gladko jak u Sashy Grey:) ) i hula. Zadnej bialej plastikowej koncowki nie uzywam. Do czego ona w ogole mialaby sluzyc - oswieccie rodacy?

 

kolega chce połączyć końcówkę zaworka grawitacyjnego bezpośrednio z wężem silikonowym, z pominięciem rurki stanowiącej większość długości rzeczonego zaworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ocb?

Ja wciskam koncowke tej rurki z zaworkiem w wezyk silikonowy (a wchodzi gladko jak u Sashy Grey:) ) i hula. Zadnej bialej plastikowej koncowki nie uzywam. Do czego ona w ogole mialaby sluzyc - oswieccie rodacy?

 

kolega chce połączyć końcówkę zaworka grawitacyjnego bezpośrednio z wężem silikonowym, z pominięciem rurki stanowiącej większość długości rzeczonego zaworka

 

 

Taaaakie buty...

Co kto lubi, mi ta plastikowa rurka bardzo ulatwia gmeranie po dnie butelki przy rozlewie. Ale - powtarzam - co kto lubi.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z pominięciem

Nic nie chcę pomijać, zwracam tylko uwagę, że ta buała część na końcu przeźroczystej rurki ma taką samą średnicę jak średnica wężyka silikonowego.

 

(silikon się rozciągnie)

Że niby podgrzać? Bo naciągam, naciągam i nijak nie wchodzi ;)

 

(silikon da się ścisnąć)

Się da ale zostaje szczelina, ponadto nie jest po połączenie stabilne.

 

 

 

zdjąć ten biały plastik

Ale po coś on jest... a tak, tak - do podłączenia kranika z pominięciem wężyka silikonowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjąłem to białe cos. Na wężyk naciągnąłem kawałek wezyka silikonowego, druga strona wezyka na kranik i tak to działa. Nie bardzo czaje nad czym tu sie rozwodzić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Robię dokładnie to samo i szczerze mówiąc, to jedyne co wpadło mi na szybko do głowy, ale wiadomo najprostsze rozwiązania w tym wypadku są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.