Skocz do zawartości

IX Toruński Zlot Piwowarów Domowych, 10 grudnia 2016 r.


Bergie

Rekomendowane odpowiedzi

IX edycja Toruńskiego Zlotu Piwowarów Domowych odbędzie się w sobotę, 10 grudnia w Carpe Kraft przy pl. Teatralnym 4 w godz. 16:00-21:00.

 

Zlot jest największym w Polsce regularnym konsumenckim konkursem piw domowych. Kategorie konkursowe tej edycji to:

- American Brown Ale

- Belgian Dubbel

- Xmas Foreign Extra Stout 

 

Formularz do zgłaszania piw:

https://goo.gl/vAGDJY

(do niedzieli 20 listopada, godz. 20:00)

 

Po zakończeniu rejestracji piw 21 listopada uruchomiona zostanie rezerwacja wejściówek dla gości-sędziów.

 

Więcej informacji, zasady, itp.:

https://www.facebook.com/zlot.piwowarow/

https://zlotpiwowarow.org/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zakończyliśmy rejestrację piwowarów na IX TZPD - dziękujemy, potwierdzamy przyjęcie wszystkich zgłoszeń i prosimy Was o sprawdzenie maili (na wszelki wypadek spamu także) 1f603.png:D W grudniowej edycji zmierzy się 16 browarów domowych, które wystawią: 10 piw w stylu Xmas FES, 9 ABA oraz 6 Belgian Dubbel. Jutro ruszamy z rezerwacją wejściówek dla gości-sędziów, bądźcie czujni

Info z FB z wczoraj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - czy wejściówki dla osób zaproszonych przez piwowarów (czyli max 2 szt) - są w osobnej puli ?

 

PS. Od organizatorów dowiedziałem się że będą w osobnej puli.

Edytowane przez maro86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jako, że jestem swieżynka w temacie, mam pytanie czy jakaś degustacja jest możliwa podczas takiej imprezy ? Mam kawałek drogi ale z chęcią bym się przejechał.

 

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jako, że jestem swieżynka w temacie, mam pytanie czy jakaś degustacja jest możliwa podczas takiej imprezy ? Mam kawałek drogi ale z chęcią bym się przejechał.

 

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

No więc nasze zloty na tym właśnie polegają, że uczestnik w ramach wejściówki dostaje do degustacji próbki każdego konkursowego piwa i wybiera w każdym stylu trzy najlepsze propozycje. Na tej podstawie wybierano są zwycięzcy :) Zapraszamy, nazwa "Toruński" odnosi się do miejsca imprezy, a tak naprawdę piwowarów i publiczność mamy praktycznie z całego kraju :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.