Skocz do zawartości

III KPD w Zielonej Górze - Haust marzec 2017


Undeath

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na spotkaniu dziękuję wszystkim za wieczór , wyborne towarzystwo ,  fajna atmosfera , sporo piw do spróbowania , gratulacje zwycięzcom . Miałem okazje spróbować piwa z pierwszych miejsc , tak trzymać   :) . Osobne podziękowania organizatorom . 

Edytowane przez czeburaszka710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista finalistów z punktacją:
 
1. Rafał Krzywicki 39,7
2. Ireneusz Misiak 34,7
3. Szymon Synak  34,3
4. Janusz Švach 33,3
5. Adam Kapturski 30
6. Patryk Kranc 29
7. Wojciech Gębczyk 28
8. Leszek Nitschke 27,3
9. Piotr Pięta 25,7
 
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcą. Jak widać pierwsze 4 miejsca nie wielkie różnice w punktacji i bardzo wyrównane, choć piwo Rafała Krzywickiego, było z nich najlepiej zbalansowane. Metryczki do końca marca, natomiast nagrody i dyplomy skontaktujemy się indywidualnie!
A w finale sędziowali:

Krzysztof Czechanowski - przewodniczący jury

Szymon Kierszniowski - przezes Lubuskiego OT  PSPD, wieloletni piwowar domowy

Piotr Kowalski - sędzia PSPD, piwowar w Browarze Świebodzin 

oraz steward Paweł Kąkol - piwowar Minibrowaru Haust

 

 

Byłem na spotkaniu dziękuję wszystkim za wieczór , wyborne towarzystwo ,  fajna atmosfera , sporo piw do spróbowania , gratulacje zwycięzcom . Miałem okazje spróbować piwa z pierwszych miejsc , tak trzymać   :) . Osobne podziękowania organizatorom . 

 

My też dziękujemy za przybycie. I zapraszamy niedługo ;) Postaramy się częściej robić spotkania! 

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie! Niestety muszę lekko zganić! Ciągle oczekuję na metryczkę z konkursu, mimo iż byłem na spotkaniu i osobiście zapewniałeś mnie, iż w dwa tygodnie będzie gotowa! Pozdrawiam i oczekuję ;) !

 

Wiem przepraszam najmocniej za obsuwę, taki był plan. Niestety metryczki poleciały przez przypadek nie do mnie i dopiero w poniedziałek je otrzymałem. Postaram się jak najszybciej je opracować i rozesłać, chcemy też domknąć sprawę konkursu bo czas nas goni by dopełnić warunki Pucharowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem podziękowac piwowarowi minibrowaru Haust, Pawłowi Kąkolowi, za zorganizowanie i opiekę podczas wspólnego warzenia piwa. To była duża frajda i ciekawe doświadczenie, mam nadzieję, że piwo będzie udane i zrekompensuje piwowarowi mozolną pracę jaką włożyliśmy w tarcie zestu :D. Dziękuję również organizatorom, a także sponsorom konkursu i czekam cierpliwie na metryczkę i dyplom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie chcę być niecierpliwy, ale czy naprawdę rozesłanie dziewięciu metryczek w małym konkursie musi trwać ponad dwa miesiące? Jest to trochę niepoważne traktowanie piwowarów, którzy wkładają dużo wysiłku by zdążyć i wypełnić wszystkie wymogi formalne konkursu, a później gdy konkurs się już odbędzie to się o nich zapomina. Byłbym za tym by umieszczać w regulaminie danego konkursu czas jaki ma przewodniczący jury na rozesłanie metryczek, uniknęlibyśmy wtedy miesięcznych dopraszań o to co się nam należy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy było warzenie i kiedy można spodziewać się piwa na kranie? A przy okazji to gratuluję zwycięstwa i czekam na to piwo, bo chętnie porównam je z moim, które przepadło w eliminacjach.

 

Warzenie odbyło się już w kwietniu: https://www.facebook.com/MinibrowarHAUST/posts/1318638398222404

 

Premiera piwa będzie 10 czerwca na Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa.

 

 

Faktem jest, że nagrody przyjechały, ale dyplomu i metryczki jeszcze nie dostałem. TomBombadil gratuluję wygranej :)

 

Nie chcę być niecierpliwy, ale czy naprawdę rozesłanie dziewięciu metryczek w małym konkursie musi trwać ponad dwa miesiące? Jest to trochę niepoważne traktowanie piwowarów, którzy wkładają dużo wysiłku by zdążyć i wypełnić wszystkie wymogi formalne konkursu, a później gdy konkurs się już odbędzie to się o nich zapomina. Byłbym za tym by umieszczać w regulaminie danego konkursu czas jaki ma przewodniczący jury na rozesłanie metryczek, uniknęlibyśmy wtedy miesięcznych dopraszań o to co się nam należy!

 

Metryczki dzisiaj będą rozesłane. Wziąłem za dużo na siebie i nie udźwignąłem, za co przepraszam i jak najbardziej rozumiem zniecierpliwienie i nerwy. W przyszłym roku zostanie dodany taki zapis. Jeszcze raz przepraszam, niestety gdybym dostał metryczki zaraz po konkursie zostałyby wysłane razem z eliminacyjnymi, potem już brak czasu u mnie był przyczyną takiej zwłoki, więcej się to nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Undeath, dnia 22 maj 2017 - 18:08, napisał:

 

Metryczki dzisiaj będą rozesłane. Wziąłem za dużo na siebie i nie udźwignąłem, za co przepraszam i jak najbardziej rozumiem zniecierpliwienie i nerwy. W przyszłym roku zostanie dodany taki zapis. Jeszcze raz przepraszam, niestety gdybym dostał metryczki zaraz po konkursie zostałyby wysłane razem z eliminacyjnymi, potem już brak czasu u mnie był przyczyną takiej zwłoki, więcej się to nie powtórzy.

 

Człowieku, czy Ty czytałeś regulaminu Pucharu PSPD?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.