Skocz do zawartości

Żal serce ściska :(


LoboV

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w lokalnym supersklepie Auchan. Postanowiłem na wieczór kupić coś z browaru Young's, głównie przez wzgląd na butelki, ale i całkiem smaczną zawartość. Okazało się, że 3 na 4 rodzaje są już tydzień po terminie a pozostały Kew Gold ma jeszcze 2 dni. Akurat tygodniowe (a nawet miesięczne) przekroczenie terminu by mi nie przeszkadzało, jednak spróbowałem się dogadać w kwestii ceny, bo płacenie 10zł za (jakby nie patrzeć) przeterminowany towar to przesada. Miałem w planie 2 butelki, ale jeśli poszliby na ugodę to wziąłbym i z 8. Niestety, okazało się że nic co jest po terminie nie może przejść przez kasę a i o obniżce ceny nie ma mowy (nawet na tego Kew'a co to mu 2 dni ostało). MAŁO TEGO! Jutro zabierają się za wylanie całej partii (z 15 - 20 szt) do kibla, a butelki mają iść na stłuczkę :) Chciałbym odzyskać chociaż te butelki :)

Wziąłem numer do kierownika działu i jutro spróbuję go pomolestować. Może zgodzi się na wymianę sztuka za sztukę, dałbym trochę bezzwrotnych butelek po faustusach i okocimiach w zamian za te śliczności :) Ma może ktoś z Was podobne doświadczenia? Da się coś zrobić?

 

A teraz na pocieszenie cyk Kew Golda, na zdrowie. Ehh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżanke, która pracuje w jednej z sieci supermarketów. Kiedyś nasza rozmowe zeszłą na temat przeterminowanej żywności i nikt tego nie niszczy tylko ogłaszają wśród pracowników i kupują te rzeczy za ułamek ceny. Pamiętam jak przynosiła ośmiopak jakiegoś polskiego koncerniaka po 7-8 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.