Jump to content
Sign in to follow this  
LoboV

Żal serce ściska :(

Recommended Posts

Byłem dziś w lokalnym supersklepie Auchan. Postanowiłem na wieczór kupić coś z browaru Young's, głównie przez wzgląd na butelki, ale i całkiem smaczną zawartość. Okazało się, że 3 na 4 rodzaje są już tydzień po terminie a pozostały Kew Gold ma jeszcze 2 dni. Akurat tygodniowe (a nawet miesięczne) przekroczenie terminu by mi nie przeszkadzało, jednak spróbowałem się dogadać w kwestii ceny, bo płacenie 10zł za (jakby nie patrzeć) przeterminowany towar to przesada. Miałem w planie 2 butelki, ale jeśli poszliby na ugodę to wziąłbym i z 8. Niestety, okazało się że nic co jest po terminie nie może przejść przez kasę a i o obniżce ceny nie ma mowy (nawet na tego Kew'a co to mu 2 dni ostało). MAŁO TEGO! Jutro zabierają się za wylanie całej partii (z 15 - 20 szt) do kibla, a butelki mają iść na stłuczkę :) Chciałbym odzyskać chociaż te butelki :)

Wziąłem numer do kierownika działu i jutro spróbuję go pomolestować. Może zgodzi się na wymianę sztuka za sztukę, dałbym trochę bezzwrotnych butelek po faustusach i okocimiach w zamian za te śliczności :) Ma może ktoś z Was podobne doświadczenia? Da się coś zrobić?

 

A teraz na pocieszenie cyk Kew Golda, na zdrowie. Ehh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam koleżanke, która pracuje w jednej z sieci supermarketów. Kiedyś nasza rozmowe zeszłą na temat przeterminowanej żywności i nikt tego nie niszczy tylko ogłaszają wśród pracowników i kupują te rzeczy za ułamek ceny. Pamiętam jak przynosiła ośmiopak jakiegoś polskiego koncerniaka po 7-8 złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętaj - żyjemy w komunie, i ordnung muss sein.

 

Jak korporacja kazała, to już się nie dogadasz....

 

pzdr

flood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.