Jump to content
mundex

Zapisy do drugiej edycji bitew PiwoWarZone do 2016-11-18

Recommended Posts

Ta cisza to była tylko przykrywka, aby uśpić Waszą czujność i zaskoczyć Was w odpowiednim momencie. Wśród szelestu śrutowanego słodu i szumu gotującej się brzeczki z dumą ogłaszamy zapisy na drugi sezon bitew PiwoWarZone!

Zapisy jak zawsze za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie PiwoWarZone.pl. W lekko odświeżonej formule w szranki stanie 20-24 piwowarów żądnych sławy. Zapisy przyjmujemy do 18 listopada 2016 r. a już następnego dnia wylosujemy uczestników, którzy staną w szranki. Zajrzyjcie także do regulaminu, abyście wiedzieli na co się porywacie. Nagrody Was nie zawiodą, ale nie zdradzimy Wam jeszcze teraz wszystkiego.

Zapisy czas start!

post-9624-0-09191500-1477152741_thumb.jpg

Z niecierpliwością oczekiwałem na ten temat. Czy style będą przypisane pod określone kategorie BJCP ? Oczywiście już się zapisałem    :naughty:

Edited by buk0

Z niecierpliwością oczekiwałem na ten temat. Czy style będą przypisane pod określone kategorie BJCP ? Oczywiście już się zapisałem    :naughty:

Style będą opisane, będą pewnie zbieżne z opisami styli PSPD/BJCP (nie będziemy wymyślać własnych interpretacji).

Zapisy zakończone, startujący wylosowani z puli zgłoszeń (rezerwowi także). Dzięki za liczne zgłoszenia. Do zobaczenia na bitwach :)

post-9624-0-47517200-1479677463_thumb.jpg post-9624-0-36900700-1479677491_thumb.jpg

Guest

Nie mogę znaleźć informacji na temat terminów i miejsc poszczególnych faz. Źle szukam? :)

Edited by Guest