Skocz do zawartości

Grzałka problem


xenon75

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bardzo proszę o pomoc!Mianowicie  posiadam kega 50 l z grzałkami  i mieszadłem.

Zazwyczaj robię warki 40 litrowe.Dziś pierwszy raz warzyłem warkę 20 litrów.Wlałem  16 litrów wody.

Odpalam maszynkę i zanim ustawiłem sterownik  grzałki już grzały  a jedna grzałka a w zasadzie pół grzalki nie była całkowicie zanurzona.Zanim się zorientowałem lekko się przypaliła.Tzn nie okopciła  nie spaliła. Tylko lekko zmieniła kolor,minimalnie.Działa bez zarzutu.Powiedzcie  czy coś mogło się stać??? Czy mam wymienić na nową tylko dlatego że nie jest tak super srebrna...

Zaznaczam pół grzałki było w wodzie.Druga połowa na wierzchu pracowała tak na 100% przez około minuty.

Bardzo proszę o wasze porady i wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa?

Jeśli działa to po co wymieniać?

Jak przestanie albo zacznie rdzewieć to wymienisz. No i nie napisałeś co to za grzałki. Nierdzewne? Jeśli tak to nie zardzewieją (teoretycznie).

Moim zdaniem nie powinno się nic stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze że cały sprzęt kupiłem tutaj na forum i nigdy się interesowałem jakie to grzałki jakiej firmy itp.

Ale i tak już mi jest lepiej działa bez zarzutu :] ba nawet jak to pisze jestem w trakcie warzenia :]

Niby zrobiłem na tym sprzęcie 20 warek  ale zawsze to były 40 l.A dzis 20 l  i taka skucha ze całkowicie nie zanurzyły się

Dzięki za szybką odpowiedz.Wszystko smiga ;)  Masz u mnie piwko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.