Jump to content
Skajo

Kolba i rdzeń

Recommended Posts

Cześć. Chciałem się zapytać gdzie najlepiej kupić kolbę Erlenmeyera o pojemności 2000 ml, chciałbym od razu w tym samym sklepie wziąć rdzeń do mieszadła 6x30 lub 7x30. Polecacie jakieś sklepy ze sprzętem typowo laboratoryjnym czy może po prostu w zwykłym sklepie piwowarskim ? Jakie rodzaje szkła polecacie ? Póki co głównie spotykałem się z gatunkiem BORO. Planuję kolbę z szeroką szyjką, bo naczytałem się że wąska jest raczej problematyczna. Z góry dziękuję za pomoc.

Skoro jesteś z Wrocławia to podjedź sobie do Labglass (teraz już chyba Archem? jakiś mix tam ostatnio był) w Łanach za Wojnowem. Kupowałem kolbę 2l + rdzeń z dwa miesiące temu, nie pamiętam dokładnie ale coś koło 30-40zł. Protip - jak wcześniej złożysz zamówienie w sklepie internetowym to nie doliczą opłaty za realizację zamówienia na miejscu, czyli jakieś 5zł.

Skoro jesteś z Wrocławia to podjedź sobie do Labglass (teraz już chyba Archem? jakiś mix tam ostatnio był) w Łanach za Wojnowem. Kupowałem kolbę 2l + rdzeń z dwa miesiące temu, nie pamiętam dokładnie ale coś koło 30-40zł. Protip - jak wcześniej złożysz zamówienie w sklepie internetowym to nie doliczą opłaty za realizację zamówienia na miejscu, czyli jakieś 5zł.

Dzięki wielkie, nie wiedziałem że tak blisko mam, muszę tylko napisać maila bo chwilowo nie widzę żeby mieli 2000 ml.