Skocz do zawartości

Reklama


skwak

Rekomendowane odpowiedzi

---- pisane pod wpływem chwili i porterów kilku ----

 

Co myślicie o najnowszych reklamach Żywca?

 

Jak dla mnie pierwsza klasa (reklama oczywiście ).

Świetni "reklamonosiciele", dobry pomysł i ... coś innego.

 

Do tej pory moim ulubionym hasłem reklamowym było:

"probably the best beer on the world" - z akcentem na pierwsze słowo :)

 

No dobra, chciałem po prostu zapytać jakie są Wasze ulubione reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś czuje niesmak bo pamiętam wywiad sprzed lat kilku Majchrzaka jak to mówił kto to się nie skundlił w reklamach a najbardziej po Konradzie pojechał

a tu proszę. Wizualnie nic to zarzucenia, ale normalnie niesmak czuję. wygląda na to że wszystko to kwestia ceny, do kupienia i zupełnie nie na miejscu jest mówienie nigdy nie wystąpię w reklamie bo potem co niektórzy pamiętliwi widzowie mogą się rozczarować. /pewnie wtedy stawki są wyższe/

a aktorsko to bardzo lubię Majchrzaka i nawet ta reklama tego nie zmieni

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy Żubra , to fakt, miały świetne pomysły:

 

- Żubr, tuż za rogiem,

- Dobrze posiedzieć przy Żubrze... ,

 

 

może nie na miarę Plusa, Mumio i ich "kopytka", ale robiły wrażenie.

 

Co do Majchrzaka to mam podobne odczucia ale tym większe brawa dla Żywca, że Go namówili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Majchrzakiem mogło być jak z The Rolling Stones. Znani byli z tego, że nie sprzedają piosenek do reklam. Pewnego dnia przyszli panowie w kołnierzykach i zaproponowali kupno praw do reklamy. Chłopaki odmawiali, ale Ci nalegali. No to strzelili cenę, jak im się wydawało w kosmos, żeby Ci się odczepili... 10 mln zielonych. Kto ma dobrą pamięć, ten pamięta reklamę pewnego batonika... w zasadzie 2 batoników. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ta seria bezalkoholowe bosmana

i

trzy strzeliłem ... warszawskie znaczy królewskie

 

 

a potem to już zacząłem patrzeć przez pryzmat koncernów

zamykania "nierentownych" browarów i jakoś te obecne reklamy już mnie nie cieszą.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym Bosmanie z "mrugnięciem" ?

 

Próbuję przypomnieć sobie jakieś piwne reklamy....

... ale portery robią swoje :)

 

pamiętacie (tak a' propos) jakąś ciekawą reklamę portera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczy się tylko wysoko dofermentowany lager :)

... a czy istnieje coś innego??? :D

 

No tak, jest jeszcze: mocne, karmi, redss, dwusłodowe, heineken i inne... :D

Edytowane przez skwak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Mariolę o kocim spojrzeniu. EB też miało fajne wizualnie reklamy (co nie zmienia faktu, że w tamtych czasach otwierało moją listę piw niepijalnych :)).

Reklamom dwóch popularnych piw na Ż. też się nic zarzucić nie da - gra słów, poczucie humoru, odwołanie do skojarzeń. Z tym większą satysfakcją noszę anty-T-shirta nawiązującego do jednej z nich :D A jak przyjdzie mi ochota posiedzieć przy żubrze, to wybiorę się do ZOO :D

 

Fajne są też reklamy Guinness'a z hasłem 'Good things come to those who wait'. Szczególnie ta z ewolucją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia kampania reklamowa Żywca ( prawie jak...) na prawdę niezła, z kolei obecna zupełnie do mnie nie przemawia i po prostu nie podoba. Reklamy Żubra jak najbardziej ok, śmieszne oczywiście przez dualizm znaczeń w haśle reklamowym.

Co tyczy się EB, to może dlatego część z Was dobrze ją pamięta , ponieważ to była pierwsza PROFESJONALNA kampania reklamowa produktu z branży napojów alkoholowych. Tak na prawdę marketing samej marki było tak mocno dofinansowany,że przez następne kilka lat nie wydarzyło się nic podobnego w całej branży FMCG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.