Skocz do zawartości

prosty kegerator


marekm

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tak sobie patrze - i jeszcze dołożę naklejkę browaru na szybę.

 

Jeśli mogę... Żadnych naklejek na szybę! Od środka tylko niebieskie LEDy i będzie jak w niebie. No chyba, że jak chcesz iść na całość to na szybie daj sobie wypiaskować logo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak sobie patrze - i jeszcze dołożę naklejkę browaru na szybę.

 

Jeśli mogę... Żadnych naklejek na szybę! Od środka tylko niebieskie LEDy i będzie jak w niebie. No chyba, że jak chcesz iść na całość to na szybie daj sobie wypiaskować logo :)

 

 

Piaskować to nie będę, bo brzmi grubym banknotem,  :) 

Naklejkę zawsze można usunąć, ale moze rzeczywiscie - podkręce oświetlenie i dopoleruje zbiorniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak sobie patrze - i jeszcze dołożę naklejkę browaru na szybę.

 

Jeśli mogę... Żadnych naklejek na szybę! Od środka tylko niebieskie LEDy i będzie jak w niebie. No chyba, że jak chcesz iść na całość to na szybie daj sobie wypiaskować logo :)

 

 

Piaskować to nie będę, bo brzmi grubym banknotem,   :)

Naklejkę zawsze można usunąć, ale moze rzeczywiscie - podkręce oświetlenie i dopoleruje zbiorniki :)

 

 

Gdzieś Panie widziałem w internetach foty kolegi sojusznika z zza oceanu. Tylko, że on w podobnej lodówce nie trzymał kegów tylko fermentor stożkowy. Ale wyglądało to Panie pięknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę za bardzo, ale one chyba już nie takie lśniące :) To co znajdzie się na szybie, to już Twoja decyzja. Informuję tylko, że są metody dużooo tańsze niż piaskowanie :)

 

nie no oczywiście że moja sprawa, dzięki za pozytywne opinie, wszystkie Wasze pomysły są fajne :)

póki co - kegerator zostaje jak jest, czekam na natchnienie.

Poooozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Panie zaplaciles za lodówke?

 

Lodówa była wystawiona za 100pln, ale jak podjechałem, okazało się że jest w opłakanym stanie, nie ma kabla zasilającego - wiec nie można sprawdzić, a uszczelka to próchno. Chciałem olać temat ale Pani nie chciała mnie puścić z pustymi rękami, więc dotargowałem do "za flaszkę" zapakowałem i odjechałem. :)

Kabel zdobyłem z uszkodzonej drukarki i okazało się że lodówka działa, - niestety z uszczelką nie było tak pięknie, koniec końców znalazłem firmę co robi je na zamówienie z metra, dobrałem najbardziej pasujący profil, dorobili 80pln, :-( do montażu potrzebowałem jeszcze taki płaskownik pcv za kilka złotych, wkręty i wolne popołudnie :) wymieniłem też wszystkie wystające śruby... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasta trochę droga, szablony pewnei na jakieś zamówienie ale... efekt rewelacyjny :)

Niestety, osobisty zabron - znam siebie i jak by mi taka pasta wpadła w ręce to witrynka - raz, ale mam jeszzce :) ipaglasy i inne kufle, kieliszki, filiżanki, szklanki, miski, karafki, butelki, dzbanki, balony, ławę, okna i tak dalej i tak dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wygląda to naprawdę zacnie! :D

Impreza z takim cudem nie ma prawa się nie udać. Już wiadomo u kogo będą najlepsze domówki na dzielni (widać w tle, że nagłośnienie też już jest ;) ).

 

 

 

póki co - kegerator zostaje jak jest, czekam na natchnienie.

 

Tak jak mówisz. Jak szkło wytrawisz, to już tak zostanie. A kto wie, może niespodziewanie najdzie Cię jakiś genialny pomysł jak to bardziej odpicować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to naprawdę zacnie! :D

Impreza z takim cudem nie ma prawa się nie udać. Już wiadomo u kogo będą najlepsze domówki na dzielni (widać w tle, że nagłośnienie też już jest ;) ).

 

 

 

póki co - kegerator zostaje jak jest, czekam na natchnienie.

 

Tak jak mówisz. Jak szkło wytrawisz, to już tak zostanie. A kto wie, może niespodziewanie najdzie Cię jakiś genialny pomysł jak to bardziej odpicować :)

 

Dokładnie albo w domu mnie przycisną i będę musiał sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.