Skocz do zawartości

Browar Kris1973 Pale Ale


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Pale Ale - ekstrakt 13°Blg

Butelkowane - 29.12.2009

 

Jedno z piw otrzymane od Krzysztofa chwilę temu, ale dopiero teraz miałem czas degustować.

Już po otwarciu wiadomo było, że jest dobrze :/ Jedno z najfajniej nachmielonych Pale jakie piłem i pamiętam. Bez zbędnych jednak komplementów, piwo bardzo udane, piana i nasycenia dobre. Kolor średnio mocnej herbaty. No i na dodatek świetne opakowanie.

Jak na piwowara z małym jeszcze doświadczeniem (8 warek), gratuluję świetnego piwa. Degustowałem z przyjemnością :/

 

4sn1uu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ocenę !

Bardzo mi miło, że udało się uwarzyć coś smacznego, to moje pierwsze doświadczenia na tym polu, więc i przyjemność z dobrych efektów wielka i motywująca.

Z pewnością spora zasługa Browamatora, że piwo się udało, bo trzeba oddać sprawiedliwość komu trzeba. Warzyłem z zestawu, więc w sumie moja działalność ograniczyła się do starannego postępowania według przepisu. I teraz należy podkreślić zasługi piwo.org, które jest kopalnią wiedzy i każdy kto ma wątpliwości jak należy starannie postępować według przepisu z zestawem surowców podczas warzenia może się tu wiedzą nasycić.

 

Dla początkujących wskazówka, że browar to nie apteka, choć nie tylko w aptece musi być czysto.

Miałem wątpliwości, czy nie zepsułem warki:

http://www.piwo.org/forum/t2136-Przechmielilem-.html

Ale jak widać skończyło się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.