Skocz do zawartości

Na najbliższe wakacje i nie tylko


ramzez2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nic podobnego na forum, więc zaczynam.

Wiem że są specjalne serwisy ale można również wśród swoich.

Chociaż zima jeszcze w pełni to czasem plany trzeba robić szybciej i tak sobie pomyślałem i poddaję wolnej dyskusji propozycję na wakacje (i nie tylko).

 

Czy są osoby zainteresowane wakacyjną wymianą mieszkań, na tydzień, dwa ...

Odpada płacenie komuś za wynajem, zyskujemy opiekę własnego M w czasie nieobecności itp.

W przyszłości np. w dziale "Sprzedam, kupię...." można przykleić wątek z ogłoszeniami.

 

Na razie niech to będzie tylko dyskusja a potem zobaczymy.

Dla przykładu ja mieszkam nad morzem a morze chciałbym w góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kawał lasu (Krajeński Park Krajobrazowy), 2 km ode mnie liche jezioro, z 10 km rezerwat przyrody (jezioro z potężną liczbą gatunków ptactwa), parę zaniedbanych dworków. Konie ze 2 km ode mnie. Generalnie bez szaleństw. Jeszcze nie miałem okazji wszystkiego zwiedzić i wypróbować, bo w grudniu minął rok jak tu mieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu ja mieszkam nad morzem a morze chciałbym w góry.

chcesz zamienić się na mieszkanie i zabrać morze ze sobą :)

Na mieszkanie mogę się zamienić, a morze może zostawię (bo przecież nie zabiorę), zabrać mogę tylko trochę piasku w butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kawał lasu (Krajeński Park Krajobrazowy), 2 km ode mnie liche jezioro, z 10 km rezerwat przyrody (jezioro z potężną liczbą gatunków ptactwa), parę zaniedbanych dworków. Konie ze 2 km ode mnie. Generalnie bez szaleństw. Jeszcze nie miałem okazji wszystkiego zwiedzić i wypróbować, bo w grudniu minął rok jak tu mieszkam.

A ja tam 20 lat mieszkałem i trochę znam tamtejsze klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę jak już to robię od 4 lat' date=' wybrać się do Świnoujścia ...[/quote']

przetumacz Przemo znowu pękły 3 porterki :): beer:

no no juz mi się plącze, po ........ zawsze mnie takie dziwolągi nachodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są osoby zainteresowane wakacyjną wymianą mieszkań' date=' na tydzień, dwa ...[/quote']

Jestem chętny, ale tylko na mieszkanie z piwniczką (pełną :/:beer::/ )

O to jest myśl Jacek ja się z Tobą chętnie zamienie, po co daleko jeździć czy latać samolotami jeszcze się jakaś stewardesa przyczepi nam do płaszcza do Ciebie to ja mogę przejść w samych klapkach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę jak już to robię od 4 lat, wybrać się do Świnoujścia ale u mnie żadne atrakcje oprócz ładnej okolicy, dwóch jezior,czynnej parowozowni i pełnej piwniczki :/

Nie narzekaj masz ładnne tereny wokół siebie przemo70,a sam Wolsztyn ma swój niepowtarzalny klimat.

A Ja mam do zoferowania.

O demnie świetna baza wypadowa w Góry Sowie( Kompleks Riese podziemne fabryki Hitlera),Góry Kamienne(małe alpy) i blisko do Skalnego Miasta w Czechach,Karkonosze, Karpacz i Kowary(Sztolnie kowarskie i Park Miniatur),Góry Kaczawskie i Rudawy Janowickie (mozliwość znalezienia wspaniałych okazów Agatów).W Okolicy kilka Zamków I Ruin Zamkowych.Wspaniałe miejsca na wędrówki piesze,rowerowe,narty i paralotnie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mógłbym napisać z Warszawy...?

Po takich opisach jak powyżej?

 

pzdr

flood

Może o trzydziestym piętrze Pałacu Kultury i Nauki?

No ewentualnie o pomniku Chopina?

A jeśli to Cię nie zadowala to może o tłoku na drogach? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.