Skocz do zawartości

XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017


Szalas85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Tutaj są wrzucane informacje na bieżąco https://www.facebook.com/grandchampionPSPD/?fref=ts

Regulaminu jeszcze chyba nie ma. 

 

Dzięki. Już wcześniej przestudiowałem fanpage i stronę PSPD i nie mogłem się doszukać informacji gdzie i do kiedy można wysyłać piwa. Myślałem, że może w regulaminie gdzieś będzie. Czy ktoś wie jaki jest termin nadsyłania piw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj są wrzucane informacje na bieżąco https://www.facebook.com/grandchampionPSPD/?fref=ts

Regulaminu jeszcze chyba nie ma. 

 

Dzięki. Już wcześniej przestudiowałem fanpage i stronę PSPD i nie mogłem się doszukać informacji gdzie i do kiedy można wysyłać piwa. Myślałem, że może w regulaminie gdzieś będzie. Czy ktoś wie jaki jest termin nadsyłania piw?

 

Spoko, konkurs za pół roku. Zdążysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin pewnie będzie do tydzień przed konkursem przez 2-3 tygodnie, regulamin będzie pewnie miesiąc-dwa przed początkiem terminu wysyłki, tak jest dość często w konkursach, cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj są wrzucane informacje na bieżąco https://www.facebook...onPSPD/?fref=tsRegulaminu jeszcze chyba nie ma. 

 

A w normalnej wersji przepraszam gdzie mogę znaleźć? Bo nie mogę się już doczekać snapchata z regulaminem. 

 

 

A co w FB jest nienormalnego? Duża część piwowarów korzysta z tego kanału informacji. Jak nie było fanpage'a to ludzi narzekali na brak komunikacji, teraz się to poprawiło, więc nie rozumiem o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co w FB jest nienormalnego? Duża część piwowarów korzysta z tego kanału informacji. Jak nie było fanpage'a to ludzi narzekali na brak komunikacji, teraz się to poprawiło, więc nie rozumiem o co chodzi?

Z tego co zauważyłem to kolega ogólnie lubi sobie pomarudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co w FB jest nienormalnego? Duża część piwowarów korzysta z tego kanału informacji. Jak nie było fanpage'a to ludzi narzekali na brak komunikacji, teraz się to poprawiło, więc nie rozumiem o co chodzi?

Z tego co zauważyłem to kolega ogólnie lubi sobie pomarudzić

 

Kurczę, świat na FB się nie kończy, może po prostu nie rozumiecie prostej rzeczy że nie każdy pała miłością do tego portalu

Myślę że nie powinno to być jedyne źródło informacji, poszedłbym dalej że nawet nie podstawowe

A tak na marginesie trudno sie ogląda coś na fejsie bez logowania (spróbujcie) a chyba nie każdy piwowar chcący startować w konkursach musi być fejsbukowiczem :)

 

Swoją drogą mam fejsa, nawet mam tam swój browar ale... każdy musi tam być?

Edytowane przez janusz76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co w FB jest nienormalnego? Duża część piwowarów korzysta z tego kanału informacji. Jak nie było fanpage'a to ludzi narzekali na brak komunikacji, teraz się to poprawiło, więc nie rozumiem o co chodzi?

Z tego co zauważyłem to kolega ogólnie lubi sobie pomarudzić

 

Kurczę, świat na FB się nie kończy, może po prostu nie rozumiecie prostej rzeczy że nie każdy pała miłością do tego portalu

Myślę że nie powinno to być jedyne źródło informacji, poszedłbym dalej że nawet nie podstawowe

A tak na marginesie trudno sie ogląda coś na fejsie bez logowania (spróbujcie) a chyba nie każdy piwowar chcący startować w konkursach musi być fejsbukowiczem :)

 

Swoją drogą mam fejsa, nawet mam tam swój browar ale... każdy musi tam być?

 

 

Nie wymagamy założenia konta na Facebooku. Spróbuj zrozumieć, że nie każdy musi lubić forum piwo.org lub stronę PSPD ;). Treści na FB można odczytać nie posiadając konta. Regulamin jeżeli się pojawi, będzie również dostępny tutaj na forum oraz na stronie PSPD. To samo tyczy się opisów stylów - jak będą wszystkie, zostaną zamknięte w PDFa i udostępnione innymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Treści na FB można odczytać nie posiadając konta.

 

Próbowałeś kiedyś ? Na 1/4 ekranu masz formularz rejestracyjny którego nie można wyłączyć, to jeszcze luz ale na panoramicznych monitorach z mniejszym ekrany czy rozdzielczością zasłania o wiele więcej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagamy założenia konta na Facebooku. Spróbuj zrozumieć, że nie każdy musi lubić forum piwo.org lub stronę PSPD ;). Treści na FB można odczytać nie posiadając konta. Regulamin jeżeli się pojawi, będzie również dostępny tutaj na forum oraz na stronie PSPD. To samo tyczy się opisów stylów - jak będą wszystkie, zostaną zamknięte w PDFa i udostępnione innymi kanałami.

 

 

Ja staram zrozumieć się obie strony, mówię tylko by szanować osoby które niekoniecznie chcą mieć cokolwiek wspólnego z fb i nie odsyłać ich tam

Te informacje powinny być równowlegle tu, pspd i fb, tak myślę

 

A chyba jednak nie próbowałeś wejść na fb bez logowania :), jest to naprawdę utrudnione, na 1/3 strony pojawia Ci się panel zasłaniający resztę, zapraszający do rejestracji, nie możesz przeglądać niektórych dyskusji i co jakiś czas przełącza Cię na stronę rejestracji :) Spróbuj, warto się dowiedzieć jak to jest trudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze – z perspektywy udziału w różnych konkursach (nie piwowarskich ale to nieważne), brak jasnych i łatwych do znalezienia informacji, w tym przede wszystkim regulaminu zamieszczonego od razu po ogłoszeniu konkursu na stronie internetowej organizatora jest po prostu mało profesjonalne. Grand Championa ma już swoją pozycję na rynku ale gdyby to była pierwsza edycja mogłoby być to inaczej postrzegane. Tak czy siak zgadzam się, że fb to jest dobre miejsce na updejty, newsy etc ale najważniejsze informacje powinny być zawsze na stronie internetowej organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszeczkę przesadzacie... poniżej widok bez logowania. Jeżeli chodzi o regulamin, to zgadzam się, że to niedobrze, że go nie ma. 

 

EDIT: Jeszcze sprawdziłem dla pewności. Część opisów jest na oficjalnym forum pspd, tutaj podpięte są wszystkie do notatek na FB. Naprawdę nie wiem czego oczekujecie? Organizator ma wysłać listownie opisy stylów do tych którzy nie potrafią korzystać z internetu? Dodam tylko, że mamy XXI wiek, to tak jakby ktoś się nie zorientował.

Forum PSPD: 511 wyświetleń
Forum Piwo.org: 6865 wyświetleń
Facebook: Nie mam niestety dostępu do takich danych, ale z pewnością odpowiednio więcej.

 

screenshot.jpg

Edytowane przez Szalas85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strona internetowa organizatora to co, medium średniowieczne? ;) Dlaczego te informacje nie mogą się również znaleźć na stronie PSPD w zakładce "Konkursy". Można by pomyśleć, że to idealne dla nich miejsce :) Facebook facebookiem, a forum forum, ale strona to wg. mnie pierwsze miejsce gdzie takie info powinno wylądować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia to regulamin i opisy kategorii mogą być ogłoszone nawet na ścianie płaczu, byle nastąpiło to jednego dnia, z odpowiednim wyprzedzeniem a wiadomość o publikacji pojawiła się we wszystkich możliwych miejscach, gdzie o piwie się rozmawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Organizator ma wysłać listownie opisy stylów do tych którzy nie potrafią korzystać z internetu? Dodam tylko, że mamy XXI wiek, to tak jakby ktoś się nie zorientował.

No troszeczkę pojechałeś Waść :( bo zalatuje mi to na próbę dyskryminacji i naśmiewanie się z tych, którzy nie są aż tak biegli w obsłudze inetrnetów ;)

Nie każdy piwowar jest w wieku "nie ma życia bez internetu", a jednak ma świadomość że mamy XXI wiek.

Proszę sobie wyobrazić iż już wielokrotnie na tym forum otrzymywałem informacje od różnych takich, że w obecnych czasach jak nie mam konta na twarzoksiążce to nie istnieję. Ich już tu nie ma a ja nadal istnieję i mam się dobrze :D

 

Dodam, że to ma być chyba konkurs piwowarów, a nie fanów googla i twarzoksiążki oraz miłośników rebusów.

Dla mnie, jak organizacja i stosunek do potencjalnych uczestników, taki później poziom konkursu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strona internetowa organizatora to co, medium średniowieczne? ;) Dlaczego te informacje nie mogą się również znaleźć na stronie PSPD w zakładce "Konkursy". Można by pomyśleć, że to idealne dla nich miejsce :) Facebook facebookiem, a forum forum, ale strona to wg. mnie pierwsze miejsce gdzie takie info powinno wylądować.

 

http://pspd.org.pl/pagesnews/kategorie-xv-kpd-pspd 

Wszystko jest, tylko trzeba kliknąć w "Aktualności".

Niebawem będą opublikowane ostatnie 3 opisy.

 

Wszystko jest dostępne bez logowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszeczkę pojechałeś Waść :( bo zalatuje mi to na próbę dyskryminacji i naśmiewanie się z tych, którzy nie są aż tak biegli w obsłudze inetrnetów ;)

 

 

To było celowe przerysowanie, ironia, która miała pokazać absurd sytuacji.

 

Fakty są takie, że odnośniki do opisów stylów są na 4 platformach: piwo.org, forum pspd, stronie pspd i na facebooku - dostęp do nich nie wymaga biegłości w internetach, ani założenia konta (oprócz forum PSPD). Strona PSPD leży i kwiczy, ale to temat na oddzielną dyskusję.

 

Regulaminu konkursu nie ma, dlatego nie został nigdzie opublikowany, natomiast można założyć, że będzie zbliżony do regulaminu z zeszłego roku, który można znaleźć: tutaj na forum, na stronie PSPD, na facebooku i na forum PSPD.

 

Mówienie o tym, że informacje są niedostępne to po prostu malkontenctwo i tyle.

Edytowane przez Szalas85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.