Skocz do zawartości

XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017


Szalas85

Rekomendowane odpowiedzi

Na FB było, żeby zmazać oznaczenia na kapslach. A co do wytłaczanych butelek - nie wydaję mi się możliwa dyskwalifikacja za coś takiego :D

Edytowane przez joonecky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje interpretacja regulaminu a nie FB , więc wolałbym by wypowiedział się ktoś z organizatorów

 

Dlaczego nie zapytasz bezpośrednio u źródła ?

https://konkursy.pspd.org.pl/index.php?section=contact

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być oznaczenia na kapslach? akceptowane są butelki z wytłoczeniami np z tyskiego czy kormorana?

w regulaminie nie znalazłęm by to było zabronione, ale wole sie upewnić

 

Tak jak koledzy wyżej napisali - wolelibyśmy aby oznaczeń na kapslach nie było, ale nie będziemy z tego powodu robić problemów. Proszę o zamazanie oznaczeń, aby nie można było łatwo zidentyfikować właściciela. Co do wytłoczeń na butelkach - nie ma żadnego problemu - rozumiemy, że butelki pozyskuje się z różnych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Piwowarzy,

 

serdecznie dziękujemy za Wasze dotychczasowe zgłoszenia na Konkurs Piw Domowych 2017 organizowany przez nasze stowarzyszenie. Na tę chwilę mamy już ponad 380 zgłoszonych piw w 10 kategoriach, a liczba zgłoszeń ciągle rośnie!

 

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami i prośbami chcąc dać Wam szansę na zgłoszenie swojego piwa, bo być może zastanawiacie się jeszcze nad jego wysyłką, przedłużamy termin zgłaszania piw na konkurs do dnia 22.05 (poniedziałek). Swoje piwa zgłaszajcie poprzez system rejestracyjny na stronie: https://konkursy.pspd.org.pl/

Pamiętajcie również, że Wasze piwa należy dosłać na adres Browaru Zamkowego w Cieszynie do dnia 28.05 —> piwa muszą być już w browarze ostatecznie w dniu 29.05 - po tym terminie nie będziemy przyjmowali dodatkowych paczek i piwa zostaną zdyskwalifikowane.

 

Uaktualniliśmy również statusy wpłat (z dniem 16.05 włącznie) za zgłoszenie piw na konkurs. Odpowiednia informacja o opłaceniu piwa powinna być widoczna na Waszym koncie po zalogowaniu się. W razie braku prosimy o kontakt.

 

Kolejne wpłaty będziemy sukcesywnie dopisywali do kont.

 

Jednocześnie przypominamy wszystkim tym, którzy nie opłacili jeszcze swoich zgłoszeń, abyście dokonali tego jak najszybciej. Opłaty należy dokonać do dnia 28 maja 2017 r. na rachunek bankowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych: 82 1540 1287 2001 6200 5272 0002 Bank Ochrony Środowiska S.A. O/Rzeszów

 

W tytule przelewu należy wpisać: XV KPD + imię i nazwisko piwowara (w przypadku browaru domowego należy wskazać nazwisko jednego piwowara, a jeśli korzysta się ze zniżki dla członków PSPD należy podać nazwisko członka Stowarzyszenia) + ilość zgłoszeń do konkursu + informacje o byciu członkiem PSPD. —> przykładowo: XV KPD Michał Jaskólski 4 TAK

 

Piwa, które nie będą posiadały statusu opłaconego zgłoszenia nie zostaną dopuszczone do konkursu.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największym i najbardziej prestiżowym Konkursie Piw Domowych w Polsce. 

 

Zostań Grand Championem i na stałe wpisz się do historii piwowarstwa domowego!

 

Pozdrawiamy

 

Zarząd PSPD

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kamot1,

Po wpłaceniu pieniędzy na konto trzeba coś przeklikiwać w systemie bo widzę kasa nie jest z automatu brana w poczet zgłoszonego piwa tylko wrzucana na "konto"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wpłaty są księgowane przeze mnie ręcznie i były uaktualnione do dnia 16.05. Czekałem do wczoraj na zamknięcie terminu zgłoszeń i dzisiaj będę księgował kolejne wpłaty (właśnie oczekują na wyciąg od księgowej). Do wieczora wszystko powinno zostać juz zaktualizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne konto było zakładane w Rzeszowie, a potem subkonta były dodawane w Warszawie, więc czasem może się tak wyświetlać. Tak to jest poprawny numer konta. Wszystkie wpłaty konkursowe na nie idą i są księgowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwowarzy! Zaktualizowałem właśnie wszystkie wpłaty za zgłoszenia konkursowe dokonane do dnia dzisiejszego włącznie. Sprawdźcie swoje konta i w razie błędów proszę o kontakt.

 

Swoją drogą - zgłosiliście 447 piw z 283 browarów domowych.

 

Osobom, które nie opłaciły swojego zgłoszenia do dnia dzisiejszego przypominam o wpłatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym nie zakryciem kodów na etykietach? Jeśli zakleiłem całą etykietę taśmą przeźroczystą to jest to jakiś problem? (przynajmniej wilgoć im nie zaszkodzi :P) Kody są czytane na przykład przy użyciu smartfona. Pytam bo butle już spakowane i nie wiem czy trzeba poprawić.

 

Uzyskałem info od Michała Jaskólskiego, że nie będzie to stanowiło problemu. :D

Edytowane przez Groszek z Lublina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym nie zakryciem kodów na etykietach? Jeśli zakleiłem całą etykietę taśmą przeźroczystą to jest to jakiś problem? (przynajmniej wilgoć im nie zaszkodzi :P) Kody są czytane na przykład przy użyciu smartfona. Pytam bo butle już spakowane i nie wiem czy trzeba poprawić.

 

Uzyskałem info od Michała Jaskólskiego, że nie będzie to stanowiło problemu. :D

 

Nie niejasno to zostało napisane trochę    :D Też tak nakleiłem a potem poprawiałem.

Edytowane przez Tadzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O co chodzi z tym nie zakryciem kodów na etykietach? Jeśli zakleiłem całą etykietę taśmą przeźroczystą to jest to jakiś problem? (przynajmniej wilgoć im nie zaszkodzi :P) Kody są czytane na przykład przy użyciu smartfona. Pytam bo butle już spakowane i nie wiem czy trzeba poprawić.

 

Uzyskałem info od Michała Jaskólskiego, że nie będzie to stanowiło problemu. :D

 

Nie niejasno to zostało napisane trochę    :D Też tak nakleiłem a potem poprawiałem.

 

 

Tadzik - swoją drogą - co Ty tak mało piwa zgłosiłeś w tym roku?

 

p.s.

jeszcze dobra rada... postaraj się nie zapomnieć opłacić wpisowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wpłat: Przelewu dokonałem w poniedziałek, jednak mój status nadal widnieje jako nieopłacony. Kiedy jakieś uaktualnienie?

 

Aktualizowałem wpłaty we wtorek 23.05 ok. godz. 14:00 - być może jeszcze Twój przelew nie dotarł do tego czasu. Następna aktualizacja będzie w poniedziałek, więc proszę o odrobinę cierpliwości - chcę poczekać na wszystkie przelewy z tego tygodnia i zrobić to już na raz. 

 

Swoją drogą nie martwcie się - nie zdyskwalifikuję nikogo bez wcześniejszego kontaktu z tą osobą (chyba, że to będzie Tadzik, bo on już swoją szansę wykorzystał rok temu ;)), więc każdy ma szansę zostać Grand Championem.

 

Powodzenia.

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim - właśnie zaktualizowałem wszystkie wpłaty z wpisowym na konkurs. Przepraszam, że nie zrobiłem tego wczoraj, jak obiecywałem, ale nie samym piwem człowiek żyje i mi się dzień trochę skomplikował. Do osób, których wpłat nie otrzymałem wysłałem maila.

 

Podczas samego konkursu planujemy uruchomić transmisję online z oceny piw podczas eliminacji i finałów. Być może zrobimy także coś bardziej interaktywnego, abyście zobaczyli jak to wygląda na miejscu. Będziemy o tym informować, a transmisja będzie na Facebooku. 

 

W imieniu Zarządu PSPD pragniemy Was oraz wszystkich członków i sympatyków PSPD zaprosić na Uroczystą Galę Ogłoszenia Wyników jubileuszowego XV Konkursu Piw Domowych 2017.
 
9 czerwca poznamy zarówno tegorocznego Grand Championa, jak i zwycięzców i laureatów poszczególnych 10 kategorii. Po części oficjalnej przewidujemy Strefę Piwowara Domowego (zabierzcie swoje piwa ze sobą!), małe animacje, poczęstunek oraz afterparty. Będzie nam niezmiernie miło gościć Was na najważniejszym wydarzeniu piwowarstwa domowego w Polsce. Prosimy też o przekazanie informacji i zaproszenia dalej.
 
Uroczysta Gala Ogłoszenia Wyników jubileuszowego XV Konkursu Piw Domowych 2017 odbędzie się w Warszawie 9 czerwca (piątek). Początek o godzinie 19:00 w klubie Bardzo Bardzo - ul. Nowogrodzka 11. Zapraszamy! Więcej informacji: 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur

To kolejna impreza piwna w weekend 9-11.06. W tym samym terminie mamy:

- Lubuski KPD + konkurs konsumencki piw domowych + piwny festyn w Witnicy

- Zlot piwowarów domowych + konkurs konsumencki piw domowych w Toruniu.

- Wrocławski Festiwal Piwa.

Frekwencja zapewne się rozłoży na 4 miasta i w każdym będzie nas za mało.

Czy to już ostateczna decyzja? Tydzień później jest dziura, którą można by było zapełnić. Przemyślcie to jeszcze.

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur

To kolejna impreza piwna w weekend 9-11.06. W tym samym terminie mamy:

- Lubuski KPD + konkurs konsumencki piw domowych + piwny festyn w Witnicy

- Zlot piwowarów domowych + konkurs konsumencki piw domowych w Toruniu.

- Wrocławski Festiwal Piwa.

Frekwencja zapewne się rozłoży na 4 miasta i w każdym będzie nas za mało.

Czy to już ostateczna decyzja? Tydzień później jest dziura, którą można by było zapełnić. Przemyślcie to jeszcze.

 

W zeszłym roku mieliśmy odstęp 2 tyg. od konkursu, do ogłoszenia wyników i było marudzenie, że pewnie fałszujemy wyniki :) W tym roku pamiętaj, że 15.06 jest święto, które powoduje wydłużony weekend i pewnie połowa Warszawy wyjedzie po słoiki do domu, więc frekwencja byłaby jeszcze niższa. Stąd decyzja na 09.06 - piątek - szybciej po konkursie i przed długim weekendem. Chcieliśmy też robić imprezę w sobotę, ale jednak knajpy w WAW mają żniwa w sobotę i nie bardzo chcieli nas wpuścić tego dnia, a tak to w piątek jest też przed weekendem i mamy cały lokal dla siebie. Browar Zamkowy z Cieszyna także nas mocno wspiera, więc będzie jakiś mały poczęstunek i być może jakieś piwo dodatkowo. Ustalam szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.