Skocz do zawartości

XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017


Szalas85

Rekomendowane odpowiedzi

 

No troszeczkę pojechałeś Waść :( bo zalatuje mi to na próbę dyskryminacji i naśmiewanie się z tych, którzy nie są aż tak biegli w obsłudze inetrnetów ;)

 

 

To było celowe przerysowanie, ironia, która miała pokazać absurd sytuacji.

 

Fakty są takie, że odnośniki do opisów stylów są na 4 platformach: piwo.org, forum pspd, stronie pspd i na facebooku - dostęp do nich nie wymaga biegłości w internetach, ani założenia konta (oprócz forum PSPD). Strona PSPD leży i kwiczy, ale to temat na oddzielną dyskusję.

 

Regulaminu konkursu nie ma, dlatego nie został nigdzie opublikowany, natomiast można założyć, że będzie zbliżony do regulaminu z zeszłego roku, który można znaleźć: tutaj na forum, na stronie PSPD, na facebooku i na forum PSPD.

 

Mówienie o tym, że informacje są niedostępne to po prostu malkontenctwo i tyle.

 

zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mówienie o tym, że informacje są niedostępne to po prostu malkontenctwo i tyle.

 

Coś mi się wydaje, że takich malkontentów jak ja jest więcej. Może to jednak nie malkontenctwo? Generalnie bez mojego podłego piwa konkurs i tak się odbędzie, niemniej jednak uważam, że nie każdy musi mieć twarzoksiążkę, a potrzebne informacje można zamieszczać w dużo bardziej przystępny sposób (bez ekranu logowania na pół monitora itp). Ale nie narzekam już bo w końcu ile można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz Puślecki:

 

http://pspd.org.pl/catpages/konkursy-piw-domowych—ostatni wpis to XIII edycja.

Oczekiwanie, że ludzie będą się domyślać gdzie szukać nie jest user's friendly.
 
Nie chce mi się spierać dłużej. Chodziło mi o regulamin głownie — nie ma, będzie — przyjąłem do wiadomości. Dziękuję.  

 

 

Edytowane przez funkmaster3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś mi się wydaje, że takich malkontentów jak ja jest więcej. Może to jednak nie malkontenctwo? Generalnie bez mojego podłego piwa konkurs i tak się odbędzie, niemniej jednak uważam, że nie każdy musi mieć twarzoksiążkę, a potrzebne informacje można zamieszczać w dużo bardziej przystępny sposób (bez ekranu logowania na pół monitora itp). Ale nie narzekam już bo w końcu ile można :)

 

 

Gościu, przestań zaklinać rzeczywistość. Kilknąłeś w ogóle na opisy stylów z pierwszego posta, że piszesz takie bzdury? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mówienie o tym, że informacje są niedostępne to po prostu malkontenctwo i tyle.

no to już się cieszę, że nie poruszyłem tematu dostępności informacji bo bym jeszcze od malkontentów był wyzwany :polew:

a ja tylko chciałem w delikatny sposób zwrócić uwagę na to, że jeśli się występuje oficjalnie to trzeba być pomimo wszystko grzecznym.

Jeśli ktoś tego nie potrafi to znaczy, że się do tego nie nadaje absolutnie choćby nie wiem jakie miał inne zalety ducha czy ciała.

Widzę, że jednak dalej brniemy :( w swoim zadufaniu i przekonaniu o swojej wysokiej wartości :(

 

 

Gościu, przestań zaklinać rzeczywistość. Kilknąłeś w ogóle na opisy stylów z pierwszego posta, że piszesz takie bzdury?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówienie o tym, że informacje są niedostępne to po prostu malkontenctwo i tyle.

no to już się cieszę, że nie poruszyłem tematu dostępności informacji bo bym jeszcze od malkontentów był wyzwany :polew:

a ja tylko chciałem w delikatny sposób zwrócić uwagę na to, że jeśli się występuje oficjalnie to trzeba być pomimo wszystko grzecznym.

Jeśli ktoś tego nie potrafi to znaczy, że się do tego nie nadaje absolutnie choćby nie wiem jakie miał inne zalety ducha czy ciała.

Widzę, że jednak dalej brniemy :( w swoim zadufaniu i przekonaniu o swojej wysokiej wartości :(

 

 

Gościu, przestań zaklinać rzeczywistość. Kilknąłeś w ogóle na opisy stylów z pierwszego posta, że piszesz takie bzdury?

 

 

Jakie to szczęście, że nie ja organizuje ten konkurs :* 

 

- Informacje są tylko na FB

- To nieprawda, są tez na innych platformach

 

- Facebook pokazuje pole logowania na ćwierć strony

- No nie pokazuje, screen powyżej

 

- Nie ma informacji na stronie PSPD

- No jednak są, link powyżej

 

- Yyy to nie są userfriendly

 

Litości... o czym my w ogóle dyskutujemy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jest bardzo wiele do poprawy ws dzialania strony pspd, ktora powinna byc przede wszystkim medium komunikacji ws konkursow, chociaz tych objetych pucharem i gc. Oczywiscie ze wszystko da sie znalezc ale ta stronka troche boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa tak jak powinna to fakt. Jeżeli chodzi o opisy to trzeba się trochę natrudzić żeby jej znaleźć. Ale dla chcącego nie ma nic trudnego a zawsze znajdą się tacy, którym możesz je przed oczami powiesić i nie będą wiedzieli jak znaleźć.

Edytowane przez Dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie przecież opisy styli podpięte w pierwszym poście pod nazwami styli, regulamin wyjdzie później i pewnie też będzie tu wrzucony, po co kręcić jakieś spiny? Piwo uwarzcie w tym czasie, wyluzujecie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu naprawdę jest jakiś problem? 

Style ogłoszone prawie pół roku temu. Opisy szczegółowe w trakcie tworzenia. Aktualizowane i podawane na stronie (1 wynik w google po wpisaniu: XV Konkurs PSPD), piwo.org i fejsie.

Czego Wy jeszcze chcecie/oczekujecie? 

Regulamin jak się ukaże zapewne też pojawi się we wszystkich wymienionych wyżej miejscach, ale dalej będzie kłótnia, że jest na fejsie, a ja nie mam fejsa. 

Wejść na forum i marudzić, to potraficie, ale wejść na forum i znaleźć coś to już nie? Ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych informuje, iż termin jubileuszowego XV Konkursu Piw Domowych to 1-3 czerwca 2017 r. Konkurs odbędzie się w Browar Zamkowy Cieszynie. Regulamin będzie dostępny w najbliższym czasie.

Ogłoszenie wyników natomiast odbędzie się w Warszawie 16 bądź 17 czerwca (dokładny termin uściślimy). Lista kategorii i opisy stylów w linkach: 
http://pspd.org.pl/pagesnews/kategorie-xv-kpd-pspd 
https://www.facebook.com/pg/grandchampionPSPD/notes/

 

http://www.piwo.org/_/piwowarstwo-domowe/xv-konkurs-piw-domowych-pspd-1-3-czerwca-2017-r-cieszyn-r327 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szanowni piwowarzy,

 

w tegorocznym Konkursie Piw Domowych zostanie wykorzystany system zarządzania konkursami rozwijany we współpracy z Amerykańską organizacją sędziowską BJCP, który w ramach wzajemnej współpracy został udostępniony organizatorom konkursów. System nadal jest rozwijany, ale już na tym etapie umożliwi nam przeprowadzenie konkursu na bardzo wysokim poziomie z czego bardzo się cieszymy. Zapraszamy na stronę: https://konkursy.pspd.org.pl/
Na tej stronie znajdziecie Regulamin Konkursu.

 

Po zarejestrowaniu swojego konta macie możliwość zgłoszenia swoich piw do konkursu i bieżące zarządzanie nimi. Co jest bardzo ważne - system umożliwia wygenerowanie anonimowej etykiety, którą należy w sposób trwały umieścić na butelce (najlepiej owijając butelkę taśmą bezbarwną) i tak przygotowane butelki wysłać na adres Browaru Zamkowego (system generuje także etykietę nadawczą). Taki sposób postępowania pozwoli nam na wyeliminowanie błędów mogących wystąpić podczas kodowania butelek, bo one będą już zakodowane przez Was podczas wysyłki. System ten pozwala na dużo lepsze zarządzanie całym procesem oceny, przydziałem sędziów, stewardów, więc tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w największym w Polsce Konkursie Piw Domowych.

 

System nie oferuje jeszcze pełnego tłumaczenia wszystkich tekstów na język polski, ale udało nam się przetłumaczyć i dostosować większość wyrażeń, które będą Wam potrzebne podczas zarządzania swoimi zgłoszeniami i rejestracją konta. Czasami mogą pojawić się jeszcze jakieś anglojęzyczne zwroty lub śmiesznie brzmiące wyrażenia w stylu „ponglish", więc wybaczcie nam te drobiazgi, a w razie problemów lub błędów piszcie na adres: artur.kaminski@pspd.org.pl. Dodatkowo podczas samego zgłaszania piwa do poszczególnych kategorii pojawiają się pola z oznaczeniami wysycenia, koloru, słodkości itp. - pomińcie ten punkt, bo nie jest to przez nas wymagane —> staramy się to pole wyłączyć, więc mam nadzieję, że uda się ten punkt przystosować jak najszybciej.

 

Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w największym i najbardziej prestiżowym w Polsce Konkursie Piw Domowych, w którym do wygrania są cenne nagrody, tytuł Grand Championa i możliwość uwarzenia swojego piwa w Browar Zamkowy Cieszyn. Dodatkowo zwycięzca tytułu Grand Champion PSPD otrzyma kwotę 5000 zł za użyczenie receptury oraz wartościową nagrodę niespodziankę od Browamatora. Nagrody przeminą, ale sława Grand Championa zostanie i wpiszecie się do historii polskiego piwowarstwa domowego.

 

Więcej informacji i opisy stylów dostępne http://pspd.org.pl/2017/04/28/xv-konkurs-piw-domowych-pspd-1-3-06-2017-cieszyn/

 

Serdecznie zapraszamy
Zarząd Polskiego Stowarzyszenie Piwowarów Domowych

Edytowane przez Mateusz Puślecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Co wpisujecie w polu wymagane info formularza zgłoszeniowego piwa? W regulaminie się nie doszukałem.

Te radio buttony z nagazowaniem itp. rozumiem opcjonalne?

Pozdrawiam

Edytowane przez tkodyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.