Skocz do zawartości

"Zimowe Impresje Piwne" Rzeczka 2010(wspólne warzenie)


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27-28 luty organizuje wspólne warzenie piwa na wysokości 750 m npm. Pod hasłem ?Zimowe Impresje Piwne? Rzeczka 2010. ;)

Spotkanie odbędzie się w Agro Pod Przełęczą ,Rzeczka 35 http://podprzelecza.e-meteor.pl/

Wspaniałe warunki także na narty i piesze wycieczki po okolicy.

W programie spotkania;

Sobota

-wspólne warzenie ;)

-degustacja piw ;)

-kolacja przy ognisku :)

-nocne rozmowy o piwie i :)

Niedziela

-śniadanie

Całkowity koszt to 50zł od osoby(kolacja ,nocleg śniadanie)

Więcej informacji mobil 507 001 481 e-mail zibzib1@wp.pl

Serdecznie wszystkich zapraszam. :)

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać w piątek i połazikować po okolicy to jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się załatwić wszystkie "sprawy" to chętnie bym zajechał. A masz może jakieś informacje czy warunki dla maluszków tam mają (5 miesięcy) ?.

Spoko możecie maluszka zabrać nie ma problemu :) ,być może bedzie jeszcze jeden maluszek(8 miesięcy) i też ze Świdnicy. :)

Widzę że Świdnicy bedzie pełna obsada, akebes też się odezwał na mojego priwa. ;)

Jak dopisze gremium to może być historyczne wspólne warzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda się wygospodarować niedzielę, to chętnie z rodzinką dołączymy.

Żonkę zabierasz?

Oczywiście ;)

Może synek się jeszcze przełamie ,miałby twowarzystwo (twoja córa) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wena spoko u nas pługi lepiej chodzą niż w stolicy :) to byłaby niezła niespodzianka jak być przyjechał.A tesciową możesz zostawić u mnie,jest u mnie Babcia bedą miały wspólny temat.A do Kamiennej o demnie 10 km rzut beretem.

Warze alta w piwnicy i przerwach doskakuje na forum ;)

Lece bo zaraz się zacznie gotowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w okolicy więc postaram się wpaść ? może taka impreza zmotywuje mnie do ponownego odpalenia browaru po przeszło trzyletniej przerwie.

Super :smilies:, daj znać do 22 lutego czy bedziesz i ile osób,wprawdzie zrobiłem rezerwacje ale muszę wiedzieć ile nas ostacznie bedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi, może orientacyjna godzina startu w sobotę? Warzenia na kilka godzin, noc wprawdzie długa, plan jakiś by się przydał.

Planuje rozpocząć o godzinie 15,00 w sobote 28 lutego,do Rzeczki można przyjechać wcześniej,a nawet trzeba przyjechać wcześniej.Wszystko dzisiaj ustaliłem z Gospodarzem. :)

Mamy rezerwację.Proszę o kontakt na priv.kto przyjedzie i ile osób, do 22 Lutego ;)

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać w piątek i pokrecić się po okolicy(a warto) to jest taka możliwość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27-28 luty organizuje wspólne warzenie piwa na wysokości 750 m npm. Pod hasłem ?Zimowe Impresje Piwne? Rzeczka 2010. :P

Spotkanie odbędzie się w Agro Pod Przełęczą ,Rzeczka 35 http://podprzelecza.e-meteor.pl/

Wspaniałe warunki także na narty i piesze wycieczki po okolicy.

W programie spotkania;

Sobota

-wspólne warzenie :)

-degustacja piw :/

-kolacja przy ognisku :/

-nocne rozmowy o piwie i ;)

Niedziela

-śniadanie

Całkowity koszt to 50zł od osoby(kolacja ,nocleg śniadanie)

Więcej informacji mobil 507 001 481 e-mail zibzib1@wp.pl

Serdecznie wszystkich zapraszam. :(

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać w piątek i połazikować po okolicy to jest taka możliwość.

Podbijam temat :)

Narazie jest nas 11 osób które potwierdziły przybycie. ;)

Nie ma wiecej piwowarek i piwowarów na Dolnym Śląsku ? :/

Co ja pisze, zapraszam wszystkich !!!!! :/ Przybywajcie !!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj te informacje, o których mi mówiłeś, może pomogą zainteresowanym rozplanować dzień przyjazdu.

Wspólne Warzenie w Rzeczce w dniu 27 lutego rozpoczniemy o godzinie 15 obiadkiem który jest wliczony w cenę całości.

Póżniej kawka i domowe specjały (niespodzianka).

Po Warzeniu Kolacyjka i nocne rozmowy przy piwie.

Rano wspólne śniadanie.

Proszę o wcześniejsze przybycie.

Jest już 15 osób.

Liste zamykam 22 lutego

zibi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27-28 luty organizuje wspólne warzenie piwa na wysokości 750 m npm. Pod hasłem ?Zimowe Impresje Piwne? Rzeczka 2010. :cool:

Spotkanie odbędzie się w Agro Pod Przełęczą ,Rzeczka 35 http://podprzelecza.e-meteor.pl/

Wspaniałe warunki także na narty i piesze wycieczki po okolicy.

W programie spotkania;

Sobota

-wspólne warzenie :P

-degustacja piw :P

-kolacja przy ognisku :)

-nocne rozmowy o piwie i :)

Niedziela

-śniadanie

Całkowity koszt to 50zł od osoby(kolacja ,nocleg śniadanie)

Więcej informacji mobil 507 001 481 e-mail zibzib1@wp.pl

Serdecznie wszystkich zapraszam. :)

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać w piątek i połazikować po okolicy to jest taka możliwość.

Dzisiaj mija ostateczny termin rezerwacji w Rzeczce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza wg mnie b. udana. Zibi przygotowaniem i prowadzeniem potwierdził swoje (hmm.. trudno mi to nazwać, marketingowe?) umiejętności.

Całość przebiegła w sympatycznej atmosferze Ośrodka Pod Przełęczą w Rzeczce.

Kilka fotek: http://www.piwo.org/galeria/index.php?cat=10898

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Zimowe Impresje Piwne ?Rzeczka 2010 za nami. :)

To pierwsza tak młoda impreza piwowarska na wysokości 750 npm. i ma nadzieje że stanie się to tradycją.

Na początku zapowiedziało kilka osób z regionu i myślałem ze to będzie kameralne spotkanie kilku piwowarów i pasjonatów godnego napitku i jadła.

Okazało się jednak że na wspólne warzenie przybyło ponad 30 osób w tym pięcioro piwowarów z okolic którzy są na portalu piwo.org.

W sumie ze wspólnego warzenia przerodziło się to w pokaz warzenia i edukacje tych przybyłych gości na imprezę.

serio - piwowarka z Barda Śl. wspaniała pozytywna energia i doświadczenie nie tylko w piwowarstwie,ale i wyrobach wędliniarskich i chleba(wszyscy mogli popróbować)

Szkoda że tak mało udziela się na forum,jej doświadczenie w zakresie wiedzy dużo by wniosło.

Posiada nawet własną hodowlę drożdży na skosach.

rubezahl ? pomocna dłoń i wsparcie w przygotowaniu imprezy.

akebes ? młody piwowar ze Świdnicy(widać iskrę i zapał do warzenia)

zet ? początkujący piwowar który chciał poznać tajniki zacierania.

Gospodarze ośrodka Pod Przełęczą po degustacji piw i pokazie, także zapalili się do warzenia,oby ten zapał nie zgasł.

Dziękuje za przywiezione piwa i za miłą, pozytywną atmosferę. :):):):beer::beer::bee

http://www.piwo.org/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=1&pos=0

Edytowane przez zibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.