Skocz do zawartości

IV Międzynarodowy KPD Chorzów


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dla jasności wklejam post z wątku pucharowego:

 

Szanowni - jesteśmy po rozmowach z członkami Komisji Technicznej PSPD oraz organizatorem MKPD Jankiem Krysiakiem. Konkurs ten jest dość specyficzny, bo związany jest z imprezą organizowaną przez miasto, która raz trafia się na koniec czerwca, a raz odbywa się na początku lipca. Jest to akurat dość niefortunny okres końca/początku sezonu pucharowego PSPD. Data konkursu jest uzależniona od daty imprezy miejskiej, bo Janek chcąc utrzymać współpracę z miastem oraz otrzymać  dodatkowe wsparcie jest zobligowany do współdziałania z władzami lokalnymi. 
 
Ustaliliśmy z KT oraz organizatorem MKPD, że bez względu na datę konkursu będzie on zawsze zaliczany do sezonu kończącego się w czerwcu danego roku. Nie chcemy, abyście czuli się poszkodowani podczas planowania swojego sezonu pucharowego, więc mam nadzieję, że takie rozwiązanie problemu przypadnie Wam do gustu.
 
Początkowa decyzja Komisji Technicznej o zaliczeniu tegorocznego konkursu do nowego sezonu pucharowego wiązała się tylko z chęcią przestrzegania zasad regulaminowych przez komisję, a w żadnym wypadku nie była powiązana z chęcią manipulowania wynikami końcowymi. 
 
Wszystkim nam zależy na poczuciu sprawiedliwości i komfortu piwowarów oraz na trwałości Pucharu PSPD, bo wiążemy z nim duże nadzieje na przyszłość i zamierzamy rozwinąć do większego formatu. 
 
Zarząd PSPD wystąpił tutaj w roli mediatora - żadne decyzje nie zostały narzucone, a są wynikiem wypracowanego kompromisu.
 
Mam nadzieję, że zaproponowane rozwiązanie będzie właściwe dla całej sytuacji i rozwiąże drobne nieporozumienie.
 
PSPD powstało dla piwowarów domowych, którzy chcą rozwijać swoją pasję, naszym celem jest integrowanie całego środowiska i zawsze możecie liczyć na naszą przychylność i współpracę.
 
Z poważaniem
Artur Kamiński
Wiceprezes Zarządu PSPD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem wcześniej nic pisać, aby nie robić większego fermentu. Dobrze, że sytuacja została wyjaśniona i jednocześnie jest wykładnia na przyszłość.

Haaaaaaaaaaa. MKPD dzięki temu jest najważniejszym konkursem Pucharu. Dlatego, że może być decydującym o ostatecznej punktacji. Mam nadzieję, że damy radę, a Wy przyślecie swoje najlepsze piwa.

Piwa już są dostarczane przez kurierów i mam nadzieję, że nadal będą bez stłuczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużamy odbiór piw na konkurs do dnia 30-06-2017

Sponsorami tegorocznego IV MKPD są:
ŚO PSPD
Sklep Piwopiweczko
Toyota Motor Poland - Czajka Bytom
Viking Malt
Firma Gozdawa
Powiśle S.J. producent chmielu

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym to wiedzieć :roll:

Ten formularz zgłoszeniowy to rozumiem że się wysyła razem z piwem czy gdzieś na maila ?? sory ale nie brałem jeszcze udziału w żadnym konkursie to pytam.

Edytowane przez Dr_Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przesyłki które do dzisiaj dotarły były całe. A więc jak ktoś sprawdzi że przesyłka została dostarczona to znaczy że dotarła w całości. Jeśli by się zdarzyła uszkodzona przesyłka to od razu będę się kontaktował z wysyłającym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista startujących piwowarów w IV Międzynarodowym KPD w Chorzowie.

 

BOCK

  1. Łukasz Pawlak

  2. Dariusz Fiszer

  3. Henryk Cimała

  4. Arkadiusz Kaczmarek

  5. Dariusz Dul

  6. Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa

  7. Robert Pawlik

  8. Łukasz Śledziński

  9. Krzysztof Zach

  10. Tomasz Biskup

  11. Szymon Niebudek

  12. Mariusz Bystryk

  13. Paweł Kogut

  14. Rafał Polok

  15. Piotr Herok

  16. Grzegorz Pyzalski

  17. Damian Kielanowski

  18. Robert Gumieniak

  19. Łukasz Przewoźnik, Mateusz Gruszka

  20. Tomasz Wawrzyniak

  21. Agostan Stubna - Węgry

 

MARCOWE

  1. Janusz Śvach

  2. Dariusz Fiszer

  3. Henryk Cimała

  4. Mariusz Jachimowski

  5. Jacek Stachowski

  6. Adam Samociuk

  7. Jakub Eger

  8. Dariusz Dul

  9. Robert Pawlik

  10. Łukasz Śledziński

  11. Krzysztof Zach

  12. Tomasz Biskup

  13. Paweł Jagiełło

  14. Szymon Niebudek

  15. Mariusz Bystryk

  16. Paweł Kogut

  17. Andrzej Miler

  18. Grzegorz Pyzalski

  19. Stanisław Szeliga

  20. Adam Chrostek

  21. Rafał Krzywicki

  22. Robert Gumieniak

  23. Paweł Pająkowski

IRA

  1. Piotr Góra

  2. Maciej Bolesławski

  3. Krzysztof Mazurkiewicz

  4. Janusz Śvach

  5. Gergely Boldis - Węgry

  6. Wojciech Gębczyk

  7. Rafał Wróblewski

  8. Łukasz Komorowski

  9. Arkadiusz Kaczmarek

  10. Sebastian Makowski

  11. Bartosz Kozłowski

  12. Dariusz Pięta

  13. Gabriela Bujok

  14. Marek Lasoń

  15. Leszek Nitschke

  16. Marcin Deja

  17. Adam Chrostek

  18. Robert Gumieniak

  19. Marcin Sumara

  20. Adam Takacs - Węgry

RIS

  1. Łukasz Wróblewski

  2. Krzysztof Syty

  3. Krysiak Renata

  4. Jan Gadomski

  5. Rafał Giro

  6. Piotr Czarny

  7. Janusz Śvach

  8. Krystian Sarna

  9. Adam Dymarczyk

  10. Tomasz Gawlik

  11. Jarosław Fronk

  12. Michał Rybczyński, Tomasz Pawliczak

  13. Łukasz Kawczyński

  14. Wojciech Macek

  15. Adam Kapturski

  16. Marcin Przybylski

  17. Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa

  18. Bartosz Kozłowski

  19. Marcin Senderski

  20. Łukasz Śledziński

  21. Jarosław Reczek

  22. Konrad Oczkowski

  23. Artur Zajączkowski

  24. Mariusz Bystryk

  25. Piotr Ćwikliński

  26. Marek Lasoń

  27. Rafał Polok

  28. Damian Krupa

  29. Daniel Lempke

  30. Robert Gierula

  31. Andrzej Miler

  32. Piotr Pięta

  33. Piotr Herok

  34. Michał Mikina

  35. Michał Bąk

  36. Konrad Sworowski, Krzysztof Pronobis

  37. Zenon Makuła

  38. Sławomir Mazur

  39. Damian Straszak

  40. Kamil Pasierbik

  41. Rafał Krzywicki

  42. Robert Gumieniak

  43. Marcin Plona

  44. Paweł Breguła

  45. Tomasz Wawrzyniak

  46. Marcin Surma, Mateusz Augustyn

  47. Mateusz Gruszczyński

  48. Peter Bognar – Słowacja

  49. Radosław Savov – Bułgaria

     

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, Żona przyjęła moje nazwisko po naszym ślubie. Wszyscy z naszego środowiska wiedzą, że moja Żona uwarzyła RISa i nie tylko.

Jeżeli chodzi o Adama to niby dlaczego nie miałby wystawiać piwa na konkurs. Oceną piwa zajmuje się jury, a nie przyjmujący i rozpakowujący blisko setkę paczek.

Żeby było jasne, sędzia również może wystawić piwo. Nie może tylko sędziować w danej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje 3,4,5-07-2017 PUB Absurdalna Katowice ul. Dworcowa 3 rozpoczęcie godz. 17.oo. Jeżeli wszystko odbędzie się bez problemów to w piątek ogłoszę finalistów.

Ogłoszenie wyników 09-07-2017 w Skansenie w Chorzowie.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Kawcz...... Browar Gimbax – nazwisko nieczytelne

Łukasz Kawczyński.

 

Starałem się czytelnie, ale w moim przypadku to problem. Przepraszam za kłopot :).

Edytowane przez LukK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wygrał swoim AIPA w Łodzi, więc coś mi podpowiada, że piwo będzie jednak będzie zdecydowanie lepsze   ;)

 

Poprawię. Zawsze można literami drukowanymi lub na drukarce. Mam nadzieję, że Twoje piwo jest lepsze niż charakter pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z naszego środowiska

Co to znaczy z "naszego środowiska"? Konkurs jest międzynarodowy i nie wyobrażam sobie, że Czech, Słowak, Bułgar, Węgier lub inny obcokrajowiec orientuje się, że żona organizatora konkursu (wena) warzy RIS'a i nie tylko ;)

 

 

Żeby było jasne, sędzia również może wystawić piwo. Nie może tylko sędziować w danej kategorii.

Przepraszam, że nie doczytałem regulaminu. Uważam, że ten zapis dyskredytuje konkursy. W tym momencie jest taka masa konkursów, że aby zaspokoić swoje ego można zmierzyć się z konkurencją nie będąc sędzią w tymże. No chyba, że konkursy są organizowane tylko dla piwowarów i sędziów z "naszego środowiska".

 

W każdym szanującym się konkursie organizator i sponsor wraz z najbliższą rodziną nie mogą brać udziału w konkursie.

Życzę sukcesów w zbliżającym się konkursie. Fajnie by było gdyby żona organizatora otrzymała nagrodę od sponsora Adama (z rąk męża) albo gdyby sam  sponsor przyjął nagrodę ufundowaną przez samego siebie. Monty Python przy konkursach PSPD to mały pikuś ;)

Edytowane przez piwowar99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.