Jump to content
Nostradamus

Lodówka pod fermentor 33 L

Recommended Posts

Witam,
poszukuje małej lodówki, która pomieści wiadro 33 litrowe i wytrzyma pracę pod sterownikiem temperatury. Tak do 400 zł. Ma ktoś coś godnego polecenia?
Na allegro masa lodówek, które by teoretycznie na styk pomieściły fermentor, ale ryzykować wtopą za bardzo nie chcę. Ktoś korzysta z takiego rozwiązania?

Edited by Nostradamus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co ryzykować wtopą skoro można zapytać sprzedawcy o wymiary wewnętrzne lodówki, zmierzyć sobie fermentor, dodać ewentualnie kilka cm dla bulkadełka jeśli używasz. Najlepiej jak nie będzie miała zamrażalnika bo trzeba będzie ją trochę "zniszczyć". Mogę się mylić ale chyba każda lodówka podblatowa pomieści fermentor, szczególnie jeśli nie ma tego zamrażalnika. Ja kupiłem taką "zmęczoną" lodówkę za 30zł na OLX, jeśli nie ma być elementem wystroju wnętrza to polecam takie rozwiązanie chyba, że zależy Ci na nówce. Sterownik kupisz od ~30-40zł, za lepszy np. Pamela trzeba dać ~100zł (PRT1S). Można tez zmajstrować samemu, na forum znajdziesz sporo informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak patrzę po olxie, że faktycznie ludzie za darmo oddają sprawny sprzęt to chyba faktycznie lepsza opcja. Co będzie z zamrażarką jeśli całość podepnę pod sterownik? (Chodzi mi o te duże lodówki) nie zaleje mnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym coś takiego napisał to pewnie potrafiłbym to wytłumaczyć a tak to nie mam bladego pojęcia.

 

Ale jak już muszę to tak na szybko mi przyszło do głowy: gotowość do użycia. Chyba, że są jakieś "gotowce" oparte o STC-1000 wtedy sam byłbym zainteresowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 5 latach gwarancji, wysyłce z Polski, braku potrzeby okablowania czegokolwiek i ingerencji w przewód lodówki (no chyba, że montujemy gniazdka). A gorszy w cenie. Co kto woli. :)

Edited by Jasiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.