Skocz do zawartości

PIWNIE - koszulki dla każdego piwosza


KamilloKSG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników złotego trunku!

Chcę Was gorąco zaprosić do odwiedzenia mojego sklepu internetowego z koszulkami związanymi z piwem:

 

http://piwnie.cupsell.pl/

 

Póki co asortyment nie jest zbyt szeroki, ale będzie na bieżąco powiększany, pomysłów mi nie brakuje.

Bardzo proszę o uwagi, opinie i oczywiście zakup jeśli jakiś produkt się spodoba.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim meczu jak dziś mam ochotę coś napisać.

Generalnie wszystkie wzory przypominają mi nadmorskie bazarski z tego typu koszulkami (Super Tata, Super Babcia, P%#@dole nie robię itd.)

Widać, że póki co, to właśnie najbardziej brakuje pomysłu, a i o branży chyba niewiele wiesz, bo żaden wzór nie nawiązuje choćby do chmieli, stylów czy procesu produkcji.

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię zaskoczę, ale nie ma w tym przypadku, że koszulki wyglądają, jak to ujales, jak z bazaru. Umówmy się, przeciętny Kowalski nawet nie wie, że istnieją jakieś gatunki piwa, o gatunkach chmielu i slodu nie wspominając. Jeśli dla niego dobre piwo = tyskie, czy inny koncerniak to nie zainteresują go wzory związane z warzeniem piwa czy procesem produkcji.

Bardzo chętnie zaprojektowalbym coś dla Was, piwowarów, ale jestem pewien, że to po prostu by się nie sprzedało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli celujesz w klienta, dla którego piwo=Tyskie, to nie dziw się , że tutaj nie znajdujesz poklasku.

Przecież nie musisz umieszczać przepisu na grodziskie z czasami zacierania, może być coś z przymrużeniem oka. Np. szyszka chmielowa i jakiś napis IPA to nie lipa, APA nawet na końcu świata, dobre piwo nie musi być jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię zaskoczę, ale nie ma w tym przypadku, że koszulki wyglądają, jak to ujales, jak z bazaru. Umówmy się, przeciętny Kowalski nawet nie wie, że istnieją jakieś gatunki piwa, o gatunkach chmielu i slodu nie wspominając. Jeśli dla niego dobre piwo = tyskie, czy inny koncerniak to nie zainteresują go wzory związane z warzeniem piwa czy procesem produkcji.

Bardzo chętnie zaprojektowalbym coś dla Was, piwowarów, ale jestem pewien, że to po prostu by się nie sprzedało.

Popyt na koszulki "bazarowe" i tak będzie podobny do popytu na podobnej jakości gadżety piwne, pomniejszony o skalę reklamy, a właściwie jej niską dostępności dla odbiorcy "mainstreamu".

Łatwiej będzie uderzyć w sektor craftu/piwowarstwa domowego, popyt wcale nie będzie taki mały - pewnie z 95% piwowarów domowych rozbija się na raptem dwóch forach internetowych, a konkurencja dużo niższa. dobrej jakości piwnego t-shirta sam chętnie bym zakupił. Niezależnie od podjętej przez Ciebie decyzji - życzę powodzenia w budowaniu polskiego kapitalizmu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.