Skocz do zawartości
markus383

[szukam, kupię] Teku i szkło typu IPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Szukam szkła do piwa typu Teku lub IPA Glass najlepiej w Warszawie lub w Krakowie, z którego będę wracał w przyszłą sobotę. Jesli chodzi o Kraków, to zależało by mi na tym, aby sklep był blisko rynku głównego.

Pojemność jaka mnie interesuje to ok. 300 ml.

Pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak w Krakowie czy w Warszawie ale w Rzeszowie szkoło z Krosna jest w Leclercu i Makro. Tanie i fajne szkło polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szklo z krosna jest ok, nie jest tak delikatne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem szkło w Auchan. Kieliszek, nie jest do końca jak Teku, ale mi odpowiada ;) Chyba 370 ml. Kosztował 5 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliście do czynienia z Krosnem? Jest sens? Może lepiej dołożyć do lepszego szkła?

Mam trochę szkła z Krosna, (część ma już ładnych kilka lat). Jak dla mnie jest to bardzo korzystny wybór jakość/cena, zwłaszcza jak kupujesz w zestawach a nie na sztuki. Jeżeli masz gdzieś blisko Auchan to sam możesz 'namacalnie' sprawdzić czy Ci będzie odpowiadało :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam paczkę (4szt) IPA Glass z Krosna i szkło jest cienkie, a do tego każda jedna sztuka jest po prostu krzywa. Tyle, że za takie pieniądze (20zł za karton - Makro) to jest jak najbardziej akceptowalne :) Jak ktoś szuka szkła do postawienia na półkę w salonie, to proponuję sobie je odpuścić i zainwestować w oryginał ze Spiegelau.

Edytowane przez ThoriN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krosno ma też własne kieliszki które są idętyczne jak teku a do tego cena 25zł za 4 sztuki to na prwade dobra cena Zmywarki się nie boją i są dość wytrzymałe.

Wysłane za pomocą klapy od sedesu

Edytowane przez pneuropathic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi