Skocz do zawartości

2017.09.01-02 - VII KONKURS PIW DOMOWYCH PSPD „PORTER BAŁTYCKI - PIWOWARSKI SKARB POLSKI”


telek

Rekomendowane odpowiedzi

Opadł już bitewny pył, a ja po tygodniowym ograniczonym dostępie do komputera / internetów pozwalam sobie uzupełnić powyższe informacje.

Przede wszystkim podziękowania:

1. Dla piwowarów za liczny udział

2. Dla sędziów za to, że pomimo wielu innych pokus i obowiązków dotarli do Cieszyna i sumienie oraz rzetelnie wybrali najlepsze piwa,

3. Dla współorganizatora - Browaru Zamkowego Cieszyn za wsparcie, bez którego konkurs nie miałby szans odbyć sie w takiej formie

4. I wreszcie dla sponsorów, którzy hojnie nagrodzili zwycięzców:

Za I miejsce:

- 25 kg słodu pilzneńskiego Weyermann® + chmiel Lubelski i Marynka po 3 x 30 g + drożdże Fermentis Saflager W34/70 - 3 szt, ufundowane przez Browamatora

- 25 kg słodu Viking Malt (+ koszty transportu – przesyłane poprzez TwójBrowar, którzy będą "podpinać" określoną ilość słodów do kont zwycięzców i pokrywać koszt standardowej wysyłki kurierem (1 paczki, więc można u nich co nieco domówić)) ufundowane przez Viking Malt

- Autorski słód prażony 280 – 340 EBC od Browaru Kormoran

- Bezprzewodowy termometr do żywności od Centrum Warzenia Domowego Piwa „Piwo Piweczko”

Za II miejsce:

- 15 kg słodu pilzneńskiego Weyermann® + chmiel Marynka i Lubelski po 3 x 30 g+ drożdże Fermentis Saflager W34/70 - 2 szt, ufundowane przez Browamatora

- 10 kg słodu Viking Malt (+ koszty transportu – przesyłane poprzez TwójBrowar, którzy będą "podpinać" określoną ilość słodów do kont zwycięzców i pokrywać koszt standardowej wysyłki kurierem (1 paczki, więc można u nich co nieco domówić)) ufundowane przez Viking Malt

- Autorski słód prażony 280 – 340 EBC od Browaru Kormoran

Za III miejsce:

- 5 kg słodu pilzneńskiego Weyermann® + chmiel Marynka i Lubslski po 3 x 30 g+ drożdże Fermentis Saflager W34/70 - 1 szt, ufundowane przez Browamatora

- 5 kg słodu Viking Malt (+ koszty transportu – przesyłane poprzez TwójBrowar, którzy będą "podpinać" określoną ilość słodów do kont zwycięzców i pokrywać koszt standardowej wysyłki kurierem (1 paczki, więc można u nich co nieco domówić)) ufundowane przez Viking Malt

- Autorski słód prażony 280 – 340 EBC od Browaru Kormoran

Zwycięzcom gratulujemy, pokonanym życzymy owocnego wykorzystania rad zawartych w metryczkach (skany eliminacyjnych roześlę osobiście, metryczki zbiorcze opracuje i roześle Jan nazwany przeze mnie błędnie z poprzednim poście Alderaanem - wszak on zwie się Szalasem, a Alderaan to jego browar ;) ). i zapraszamy za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkich piwowarów czekających na metryczki zbiorcze, bardzo przepraszam, ale będą dopiero w przyszłym tygodniu. Nawał niespodziewanych obowiązków w pracy mnie przytłoczył i nie bardzo jestem w stanie znaleźć kilka wolnych godzin, żeby wypełnić metryczki.

 

Obiecuję za to, że będą bardzo solidne, obszerne z porządnym feedbackiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja uderzę się w piersi: po zeskanowaniu poprawnie pierwszych 11 stron metryczek (które już zostały rozesłane (nie)szczęśliwcom) skaner pozostałe 29 zeskanował jako śnieżną biel - jak tylko powróci do formy to roześlę wszystkie. Przepraszam za złośliwośc rzeczy martwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2017 o 17:25, telek napisał:

Więc i ja uderzę się w piersi: po zeskanowaniu poprawnie pierwszych 11 stron metryczek (które już zostały rozesłane (nie)szczęśliwcom) skaner pozostałe 29 zeskanował jako śnieżną biel - jak tylko powróci do formy to roześlę wszystkie. Przepraszam za złośliwośc rzeczy martwych.

A nie prościej zrobić zdjęcia i rozesłać? Mi np. by to w zupełności wystarczyło zamiast zeskanowanego pliku. No chyba, że są jakieś określone procedury. W ogóle to plus dla Was, że sami się odezwaliście zanim ktoś zaczął się upominać  :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że WSZYSTKIE metryczki eliminacyjne zostały już rozesłane. Jesli ktoś nie dostał, to proszę splunąć przez lewe ramię, urwać guzik, sprawdzić foldery typu spam i kontaktować się ze mną.

Jeśli chodzi o zbiorcze finałowe to Janek przeprasza za opóźnienie i obiecuje że po Warszawskim (w który z tego co rozumiem się bardzo zaangażował) na pewno zostaną opracowane i rozesłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą wysłałem metryczki finałowe. Jeszcze raz przepraszam bardzo, że tyle to trwało. Złożyło się na to kilka rzeczy, od zapieprzu w pracy, po masę innych piwnych zobowiązań, przez otwieranie browaru kontraktowego, aż po zaangażowanie w konkurs Warszawski. Starałem się żeby metryczki zbiorcze były wyładowane po brzegi informacjami, natomiast jeżeli macie jakieś wątpliwości, albo niedosyt, to dajcie mi znać, postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości, lub uzupełnić feedback.

 

Z góry dzięki za wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jakiś czas temu Mariusz dał mi znać, że nie dostał Dyplomu - bije się w piersi, zamiast do skrzynki pocztowej z rozpędu trafiły do segregatora, jednak na początku kwietnia zostały do Was wysłane - proszę o kontakt tych z Finalistów którzy wciąż nie dostali.

Raz jeszcze przepraszam za przeoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.