Jump to content

8-11.09.2016r. Świdnicki Festiwal Piwa Rzemieślniczego


Biała Dama Multipub
 Share

Recommended Posts

Witam,

zapraszamy wszystkich na 1. Świdnicki Festiwal Piwa Rzemieślniczego, który odbędzie się w dniach 8-11.09.2016r. na Rynku w malowniczej Świdnicy. Lało się będzie piwo z 10 browarów: Artezan, Bazyliszek, Jedlinka, Lindemans, PolACzech, Profesja, Rampusak (Dobruska), Roch, Warsztat Piwowarski, Widawa a także kontraktowo uwarzone przez Browar Świdnica Grand Prix 2016 West Coast IPA wg zwycięskiej receptury z Konkursu i Spotkania Piwowarów Domowych w Multipubie Biała Dama 19.12.2015r. Konkurs, degustacje, prelekcje PSPD, historia piwa świdnickiego, kulinarne bitwy piwne, food trucki i wiele innych atrakcji.

Na http://swidnickifestiwalpiwa.pl/oraz na https://web.facebook.com/%C5%9Awidnicki-Festiwal-Piwa-1488606811469085/

 

znajdziecie program szczegółowy imprezy, a także zasady konkursu i spotkania piwowarów domowych :)

Edited by Biała Dama Multipub
Link to comment
Share on other sites

Hej,

Pojawił się już dość szczegółowy program imprezy (patrz zdjęcia: post-9624-0-97826000-1472627725_thumb.jpg post-9624-0-46610000-1472627727_thumb.jpg). Ja jako przedstawicie DOT PSPD (wystawiamy się 9-11 na festiwalu) zapraszam Was na nasze stoisko. Będzie można porozmawiać o piwie (warzeniu i nie tylko), zobaczyć trochę sprzętu umożliwiającego wytwarzanie piwa w domu oraz samemu przekonać się jak prosto zrobić piwo z brewkitu (piątek). W sobotę cały dzień jesteśmy do Waszej dyspozycji, mamy też prelekcje na scenie na której przybliżymy Wam trochę piwowarstwo domowe i inne tematy z nim związane. W niedziele pokażemy jak zrobić piwo metodą zacierania - to dla tych którzy chcą uzyskać jak najlepszy (najsmaczniejszy) efekt.

 

P.S.

Jeśli ktoś miałby ochotę nas wspomóc na stoisku w którykolwiek dzień to proszę o kontakt, zaręczam że będzie bardzo fajnie :)

 

Link to comment
Share on other sites

A w piątek o 18,00 spotkanie piwowarów domowych, czyli klasyka: zbieramy ze sobą min 5l własnego piwa (wskazane zrobione) i mamy czas na wspólną degustację pogadankę i wymianę doświadczeń. Zapraszam.

p.s. Jeżeli macie pytania zadawajcie je proszę bezpośrednia na https://www.facebook.com/Świdnicki-Festiwal-Piwa-1488606811469085/?fref=tslub browarsw(malp)gmail.com

trud organizacyjny jest dość spory i rzeczywiście z pewnymi sprawami radzimy sobie gorzej, niemniej finalnie powinna być naprawdę fajna impreza

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.