Skocz do zawartości

5.11.2016 - VIII Poznański Konkurs Piw Domowych, Poznańskie Targi Piwne


wogosz

Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja i podejście do uczestników na najwyższym poziomie. Brawo. 

Co do wyników:

2 x IV miejsce - serio? Nic tak nie boli jak miejsce tuż poza pudłem. 

Wiem, to na pewno jest przykre, ale weź pod uwagę ilu piwowarów pozostawiłeś w tyle. Konkurencja była ogromna, szkoda że poza podium, ale to aż IV miejsce. To lekkie naginanie przepisów jak sam wiesz Ciebie również dotyczy, więc tym bardziej się cieszę że opłaciło się na ostatnią chwilę dołączyć Twoje piwa do konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podaję kolejność do 6 miejsca

A jest szansa że podacie kolejność wszystkich miejsc finałowych? :) Czy wymagałoby to dodatkowej pracy, liczenia punktów itd?

 

o niektórych faktach lepiej nie wiedzieć. :thumbdown: Reszty musisz się domyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Organizacja i podejście do uczestników na najwyższym poziomie. Brawo. 

Co do wyników:

2 x IV miejsce - serio? Nic tak nie boli jak miejsce tuż poza pudłem. 

Wiem, to na pewno jest przykre, ale weź pod uwagę ilu piwowarów pozostawiłeś w tyle. Konkurencja była ogromna, szkoda że poza podium, ale to aż IV miejsce. To lekkie naginanie przepisów jak sam wiesz Ciebie również dotyczy, więc tym bardziej się cieszę że opłaciło się na ostatnią chwilę dołączyć Twoje piwa do konkursu.

 

 

Wiem, dlatego własnie napisałem, ze podejscie do uczestników oceniam bardzo wysoko. Oczywiscie ze odbieram to jako sukces, tylko z lekkim przekąsem twierdze, ze czwarte miejsce boli najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Podaję kolejność do 6 miejsca

A jest szansa że podacie kolejność wszystkich miejsc finałowych? :) Czy wymagałoby to dodatkowej pracy, liczenia punktów itd?

 

o niektórych faktach lepiej nie wiedzieć. :thumbdown: Reszty musisz się domyślić.

 

Oj tam, oj tam

Znaczy że co? Że 12 miejsce? Jesli tak wolałbym wiedzieć, warto znać swoje miejsce w szeregu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak gwoździe i banany robią robotę ;)

Robią, to trzeba przyznać. Ale i tak pomimo tego jestem przekonany, że same drożdże to nie wszystko. W moim wypadku też to były FM41 ;)

 

Swoją drogą, ciekawe dlaczego Fermentum Mobile nie trzyma patronatu nad kategoriami konkursowymi, w których ten szczep wiedzie prym. Przecież Wyeast 3068 już dawno odeszły do lamusa, i w wielu przypadkach potwierdziło się, że to FM41 są górą. Może to dobra okazja by wypromować swój produkt na skalę międzynarodową? :)

Edytowane przez ElGreco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam

 

Znaczy że co? Że 12 miejsce? Jesli tak wolałbym wiedzieć, warto znać swoje miejsce w szeregu :)

 

Dobrze że traktujesz to jako zabawę i możliwość sprawdzenia się, a nie jako "wyścig szczurów". Poczekaj na metryczkę, to wszystko będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że traktujesz to jako zabawę i możliwość sprawdzenia się, a nie jako "wyścig szczurów". Poczekaj na metryczkę, to wszystko będziesz wiedział.

 

Ok, zostaje mi uzbroić się w cierpliwość :)

Gratuluję dobrej organizacji i tego że udało się taki konkurs zorganizować bez opłat dla uczestników ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem podziękować organizatorom za fajne doświadczenie, świetną organizację i całą pracę, którą musieliście wykonać! Brawo! Co do samego KPD, nawet jeśli "reszty będę musiał domyślić się sam" to dostanie się do finału w pierwszym konkursie, w jakim startowałem, jest mega pozytywnym kopem:) Zwłaszcza, że piwo uznałem za nieudane, a do wysłania w ostatni możliwy dzień namówiła mnie LP :) Po cichu, z braku doświadczenia, zapytam - w jaki sposób otrzymamy metryczki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem podziękować organizatorom za fajne doświadczenie, świetną organizację i całą pracę, którą musieliście wykonać! Brawo! Co do samego KPD, nawet jeśli "reszty będę musiał domyślić się sam" to dostanie się do finału w pierwszym konkursie, w jakim startowałem, jest mega pozytywnym kopem:) Zwłaszcza, że piwo uznałem za nieudane, a do wysłania w ostatni możliwy dzień namówiła mnie LP :) Po cichu, z braku doświadczenia, zapytam - w jaki sposób otrzymamy metryczki? ;)

8 ex aequo z dwoma innymi kolegami. :okey:  Metryczki będą mejlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Również chciałem podziękować organizatorom za fajne doświadczenie, świetną organizację i całą pracę, którą musieliście wykonać! Brawo! Co do samego KPD, nawet jeśli "reszty będę musiał domyślić się sam" to dostanie się do finału w pierwszym konkursie, w jakim startowałem, jest mega pozytywnym kopem:) Zwłaszcza, że piwo uznałem za nieudane, a do wysłania w ostatni możliwy dzień namówiła mnie LP :) Po cichu, z braku doświadczenia, zapytam - w jaki sposób otrzymamy metryczki? ;)

8 ex aequo z dwoma innymi kolegami. :okey:  Metryczki będą mejlem.

 

 

Wielkie dzięki. Pozostaje niecierpliwie czekać :)  :naughty:  :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Również gratulacje dla wszystkich finalistów a zwłaszcza zwycięzców! Organizatorom należą się ogromne słowa podziękowania! A mnie duma rozpiera z dostania się do rundy finałowej w swoim pierwszym w historii konkursie :-)

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na celu ciśnięcia organizatorów (którym dziękuję za organizację konkursu!), ale nieśmiało chciałbym zapytać - po jakim czasie mniej-więcej są zwykle rozsyłane te arkusze oceny? Debiutant z tej strony.

Sędziowie już przygotowują metryczki. Wysyłanie troszkę się opóźniło ze względu na mój wyjazd na targi do Norymbergii. Dzisiaj dopiero wysłałem sędziom informację odnośnie rozkodowania piw i adresów mejlowych piwowarów. Jeszcze raz proszę Wojtka - Grand Championa aby dosłał formularz zgłoszeniowy z recepturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z wysyłką nagród oraz wynikami z labo? Czy wiadomo kiedy mniej więcej można będzie się ich spodziewać?

Myślę, że analizy będę miał w przyszłym tygodniu, wtedy wyślę nagrody. ElGreco, nie wybierasz się w najbliższym czasie do Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.