Skocz do zawartości

5.11.2016 - VIII Poznański Konkurs Piw Domowych, Poznańskie Targi Piwne


wogosz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem informację o wysłaniu nagród ufundowanych przez firmę Grainfather. Finalistów proszę o potwierdzenie ich otrzymania.

Co do metryczek Weizena to proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Miniak ostatnio był sporo zajęty służbowo, ale jak założy na głowę którąś ze swych "animalsowych" czapeczek i weźmie się za robotę, to metryczki powinny dotrzeć jeszcze przed Świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem informację o wysłaniu nagród ufundowanych przez firmę Grainfather. Finalistów proszę o potwierdzenie ich otrzymania.

Co do metryczek Weizena to proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Miniak ostatnio był sporo zajęty służbowo, ale jak założy na głowę którąś ze swych "animalsowych" czapeczek i weźmie się za robotę, to metryczki powinny dotrzeć jeszcze przed Świętami.

Potwierdzam otrzymanie paczki od Grainfathera, dzięki!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeszukałem maila i nic nie znajduję. Ktoś nadal czeka na metryczkę weizenową lub AW? Może błąd w moim adresie mail? 

A jakiego masz maila?

 

gajowym@wp.pl 

 

Może poszło na gajowy bez 'm'? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Metryczki eliminacyjnej za American Wheat wciąż nie dostałem.

 

Nie ukrywam, że trochę mnie to wk&%^*a, bo w międzyczasie zdążyłem już odstać metryczkę z Mikołajkowego KPD, który odbył się miesiąc (!) po waszym konkursie.

 

Narazie jeszcze jestem zły, i mam nadzieję że metryczka dojdzie zanim się naprawde wkuię...

Edytowane przez maro86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metryczki eliminacyjnej za American Wheat wciąż nie dostałem.

 

Nie ukrywam, że trochę mnie to wk&%^*a, bo w międzyczasie zdążyłem już odstać metryczkę z  MIkołajkowego KPD, który odbył się miesiąc (!) po waszym konkursie.

 

Ja dostałem metryczkę eliminacyjną z AW już dawno, więc albo nieczytelnie wpisałeś maila do wysyłki, albo wpadło Ci do spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.