Skocz do zawartości

Wieszaki na szkło (pokale/kieliszki)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

A masz jakiś patent na wieszak na kufle?

 

 

może to http://allegro.pl/stojak-wieszak-drewniany-na-kubki-filizanki-pl-i6012231171.html

 

albo jakiś wieszak ścienny drewniany na filiżanki. tylko w zależności od wielkości kufli trzeba dobrać z odpowiednim rozstawem kołków. albo zrobić samemu z deski i kija od miotły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżam temat, bo przypadkiem wpadłem na niezły pomysł na wieszaki. Zasada działania taka sama, materiał gotowy, wystarczy proste nacięcie. Pracuję w markecie i tam czasem są tzw ,,standy" lub ,,ekspozytory" na których wiszą różne rzeczy. Jak wyrzucałem karton to te pręty sobie zostawiłem jako tzw ,,przydasię", można zapytać w markecie, może by Wam ktoś coś takiego odłożył. Zrobiłem tylko prototyp w kartonie żeby pokazać o co chodzi. Myślę, że nie ma co tu pisać instrukcji, zdjęcia wszystko wyjaśniają. 

 

Miałem 2 rodzaje, które spełniają taką samą funkcję. Użyłem tego górnego.

IMG_20200224_105045.jpg

 

Górny po odcięciu tego pojedyńczego pręta i po odcięciu końcówek przez które ma wchodzić szkło. (na dole oryginał tego samego modelu)

IMG_20200224_105120.jpg

 

Wystarczy w kartonie, drewnie, plastiku, metalu zrobić dwie dziury i przełożyć przez nie pręty. Można zrobić np listwę metalową zrobić miejsce na kilka wieszaków koło siebie i całą listwę przykręcić w szafce itp.

IMG_20200224_140912.jpg

IMG_20200224_140831.jpg

 

A te ekspozytory to coś takiego np: zazwyczaj jakieś markowe rzeczy tam wiszą

IMG-0556-e1582119709815-750x1000.thumb.jpg.7fc196a0120b497e79c946e5c9d5a1fb.jpg

Edytowane przez darinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.