Skocz do zawartości

Brewcrafter/Coobra/Bulldog 25


teufel

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wizi napisał:

I czekać na zwrot kasy oraz zapłacić za kolejny :)

ps nawet jak przyślą  to masz prawo odstąpić od umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan_Kruszyński napisał:

i jak sytuacja? 

 

Dostałem odpowiedź z TB. Nie ma problemu. Zamówienie bez uwzględnionego rabatu zostało anulowane, pieniądze wrócą. Nowe zamówienie z uwzględnionym rabatem jest w trakcie realizacji. Tak więc, wszystko w najlepszym porządku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PiotrST napisał:

 

Dostałem odpowiedź z TB. Nie ma problemu. Zamówienie bez uwzględnionego rabatu zostało anulowane, pieniądze wrócą. Nowe zamówienie z uwzględnionym rabatem jest w trakcie realizacji. Tak więc, wszystko w najlepszym porządku!

No i super, mówili Ci coś może na temat wysyłki? Mam nadzieje, że nie będzie to trwało aż 14 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pan_Kruszyński napisał:

No i super, mówili Ci coś może na temat wysyłki? Mam nadzieje, że nie będzie to trwało aż 14 dni. 

 

Tak, pytałem o wysyłkę - czy faktycznie to tak długo potrwa. Podobno termin jest podany asekuracyjnie. Wysyłki będą realizowane już od tego tygodnia, zgodnie z kolejnością składania zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dostałem odpowiedź z TB. Nie ma problemu. Zamówienie bez uwzględnionego rabatu zostało anulowane, pieniądze wrócą. Nowe zamówienie z uwzględnionym rabatem jest w trakcie realizacji. Tak więc, wszystko w najlepszym porządku!
Przyznam się, że zdziwiłbym się gdyby TB zajął inne stanowisko. Zwłaszcza, że prawo jednoznacznie daje Ci możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Suchejroo napisał:

To wystawiają na sprzedaż i pokazuja dostepnosc nie mając ich na magazynie? 

 

 

Wiesz, to była przedsprzedaż. Może gdyby ktoś kupił przy cenie standardowej to wysyłka by wyszła szybciej... Była informacja o 14 dniach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2020 o 12:54, Suchejroo napisał:

To wystawiają na sprzedaż i pokazuja dostepnosc nie mając ich na magazynie? 

 

 

W dniu 2.11.2020 o 12:57, PiotrST napisał:

 

Wiesz, to była przedsprzedaż. Może gdyby ktoś kupił przy cenie standardowej to wysyłka by wyszła szybciej... Była informacja o 14 dniach... 

 

Potwierdzam, niestety jeszcze ich nie otrzymali natomiast potwierdzają, że wysyłka będzie jeszcze w tym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
18 minut temu, Pan_Kruszyński napisał:

 

 

no i mój grainfather padł, a dokładnie grzałka podczas warzenia i jestem w dupie. 

 

Sprawdzałeś na spodzie bezpiecznik?

Najszybciej, on powinien "wyskoczyć", więc może wszystko jest ok i wystarczy go wcisnąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mars_2000 napisał:

 

Sprawdzałeś na spodzie bezpiecznik?

Najszybciej, on powinien "wyskoczyć", więc może wszystko jest ok i wystarczy go wcisnąć.

 

właśnie to ogarnąłem, bezpiecznik mi wyskakuje... nie wiem czemu, robię pszeniczniaka pierwszy raz, wydaje mi się, że czuje trochę spalenizne/ pieczony chleb to normalne przy warzeniu tego stylu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypaliłeś dno.. Chyba musisz zlać, wyczyścić dno i dalej warzyć.

Za mocno grzałeś przy zacieraniu lub gotowaniu, lub jedno i drugie.

 

Wczoraj robiłem 40L Amerykańskiej Pszenicy i takich aromatów nie miałem.

A mam tylko Klarstein 45L, a nie wypasione GF.

Swoją drogą miałem GF i jak czytam tu komentarze to się dziwię i  zastanawiam czy znacie takie przysłowie "Zlej Baletnicy, rąbek spódnicy.."

Nie ma żadnej różnicy pomiędzy tymi kociołkami, w nowszych Cobra czy Klarstein pompka jest identyczna jak w GF.

Jedyna różnica to sterownik i zamiast 5k za 50L GF to 800 Klarstein powystawowy do tego sterownik GF 499 zł i mamy GF.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pabllo_Lodz napisał:

Przypaliłeś dno.. Chyba musisz zlać, wyczyścić dno i dalej warzyć.

Za mocno grzałeś przy zacieraniu lub gotowaniu, lub jedno i drugie.

 

Wczoraj robiłem 40L Amerykańskiej Pszenicy i takich aromatów nie miałem.

A mam tylko Klarstein 45L, a nie wypasione GF.

Swoją drogą miałem GF i jak czytam tu komentarze to się dziwię i  zastanawiam czy znacie takie przysłowie "Zlej Baletnicy, rąbek spódnicy.."

Nie ma żadnej różnicy pomiędzy tymi kociołkami, w nowszych Cobra czy Klarstein pompka jest identyczna jak w GF.

Jedyna różnica to sterownik i zamiast 5k za 50L GF to 800 Klarstein powystawowy do tego sterownik GF 499 zł i mamy GF.

 

 

zlałem wszystko i rzeczywiście jest sporo przypalonego od spodu, w brzeczce również czuć, zacierałem przy 63 stopniach, może byłem było dodanie kilograma skleikowanych płatków pszenicznych, chciałem trochę pokombinować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pan_Kruszyński napisał:

zlałem wszystko i rzeczywiście jest sporo przypalonego od spodu, w brzeczce również czuć, zacierałem przy 63 stopniach, może byłem było dodanie kilograma skleikowanych płatków pszenicznych, chciałem trochę pokombinować....

 

Robiłem z większą ilością i nie było problemów..

Nie szoruj czasem tego dna, spróbuj zalać sokiem z cytryny lub naoh.

Jak zaczniesz szorować czymś ostrym (nawet gąbką tą ostrą str.) to będzie się przypalać.

Ustawiaj mniejszą moc do zacierania i gotowania, nie 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pabllo_Lodz napisał:

 

Robiłem z większą ilością i nie było problemów..

Nie szoruj czasem tego dna, spróbuj zalać sokiem z cytryny lub naoh.

Jak zaczniesz szorować czymś ostrym (nawet gąbką tą ostrą str.) to będzie się przypalać.

Ustawiaj mniejszą moc do zacierania i gotowania, nie 100%

w jakich temperaturach zacierałeś? może zmienie przepis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pabllo_Lodz napisał:

Temp. zacierania nie ma znaczenia, ważna jest moc z jaką grzejesz..

Temp. zacierania dobierasz do stylu.

Nie zacieraj pełną mocą, zmniejsz do 70% i testuj.

To moja 3 warka nawet nie wiem jak to zrobić, po prostu ustawiam temteratura na np. 72 stopnie i się grzeje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.