Skocz do zawartości

fajna stronka


marekch2

Rekomendowane odpowiedzi

W podziękowaniu za waszą pomoc i porady wrzucę wam linka do fajnej stronki, która ostatnio robi furorę:

 

http://nasza-klasa.pl/

Fajna idea, ale chyba popularność ich przerosła, bo serwis ma pady co kilka minut :) Miejmy nadzieję, że uda im się dofinansować przedsięwzięcie ;)

 

Jeżeli jesteście zarejestrowani, to jestem pod linkiem http://nasza-klasa.pl/profile/1339790 i możemy się "pododawać do znajomych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni już dofinansowali przedsięwzięcie, ale przyrost nowych użytkowników jest taki, że mózg staje.

A ja powiem szczerze, że całkiem poważnie rozważam skasowanie konta, to jest jednak zbyt wiele danych, do których różne osoby mają dostęp. Np. wielu znajomych gratulowało mojemu ojcu wnuczki, choć mieszkają na drugim końcu Polski i nigdy jej nie widzieli w realu. No ale syn, czyli ja zamieścił fotkę z córką na portalu nasza-klasa. A wyszukiwanie po imieniu, nazwisku i adresie jest bardzo skuteczne. Sami na własne życzenie podajemy dane, których w innym wypadku byśmy nigdy nie podali. Taka lista znajomych dla pewnych ludzi to też kopalnia wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację 100% - trzeba uważać na wszelakie portale społecznościowe i co się w nich podaje. Intencje ludzi stojących po drugiej stronie nie są nam przecież do końca znane.

Myślę, że należy po prostu świadomie pochodzić do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację 100% - trzeba uważać na wszelakie portale społecznościowe i co się w nich podaje. Intencje ludzi stojących po drugiej stronie nie są nam przecież do końca znane.

Myślę, że należy po prostu świadomie pochodzić do tematu :)

A za 10 czy 20 lat szaleńcy pokroju tych z pewnej partii będą nas rozliczać za znajomych i rzekomo podpisane lojalki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za 10 czy 20 lat szaleńcy pokroju tych z pewnej partii będą nas rozliczać za znajomych i rzekomo podpisane lojalki...

No tak, jak nic kolega T-Pasieka kolaborował i czarnorynkował podejrzane burżuazyjne promile z masą innych mu podobnych :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.