Skocz do zawartości

Witam tutaj zgromadzonych.


Zet

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu przeglądam forum i w zasadzie dla mnie jako początkującego jest to prawdziwa kopalnia wiedzy. W zeszłym tygodniu otrzymałem własnoręcznie skompletowany zestaw do warzenia i rozlewu, a w niedzielę zabrałem się do roboty. Na początek wybrałem brewkita WES Jasne, żeby obeznać się jakoś ze sposobem produkcji piwa. Na szczęście, zgodnie z moimi oczekiwaniami ;) nie wygląda na to, żeby było to ponad moje siły. W zasadzie to najbardziej boję się tego, czy udało i uda mi się zachować wystarczającą sterylność sprzętu. Aktualnie fermentator radośnie do mnie bulgocze. Nie mogę się już doczekać degustacji :D .

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich z których wiedzy już skorzystałem i zapewne nie raz jeszcze skorzystam.

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege za miedzy ;) Jak bedzie potrzebna pomoc jestem w Świdnicy w każdy poniedziałek i czwartek ;) Choć jeszcze wciaż się uczę :D

Dzięki, zawsze to dobrze z kimś pogadać. A z tego co zauważyłem to piwowarstwa człowiek całe życie może się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ' date=' widzę że sekcja Świdnicka się rozrasta[/quote']

A jakże rozrasta. W końcu

I ciebie miałem na myśli a nie Krzysia :D

Oj ! czuję się zaszczycony :D

Teraz, skoro ekipa faktycznie formuje się mocna, czuje że za jakis czas wszystkie konkursy będą nasze :)

No i jakieś zloty można planować.

I może kogoś uda mi sie na złą drogę w końcu sprowadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skoro ekipa faktycznie formuje się mocna, czuje że za jakis czas wszystkie konkursy będą nasze :D

Jak się już zbierze 4+ osób to można zrobić panel degustacyjny, gdzie to każdy piwowar przynosi swoje piwa i porównujecie. Polecam szczególnie przed konkursami. :)

 

Edit: no i zapomniałem: Zet - witaj! :D

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz' date=' skoro ekipa faktycznie formuje się mocna, czuje że za jakis czas wszystkie konkursy będą nasze :D[/quote']

Jak się już zbierze 4+ osób to można zrobić panel degustacyjny, gdzie to każdy piwowar przynosi swoje piwa i porównujecie. Polecam szczególnie przed konkursami. :D

 

Edit: no i zapomniałem: Zet - witaj! ;)

Heh no kiedys trzeba będzie pomyślać. Przede wszystkim trzeba zabrac się i uwarzyc coś dla ludzi, zeby wstydu nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.