Skocz do zawartości

i ja się przywitam...


TurTle

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że do tej pory nie uczyniłem tego oficjalnie, chciałem się przywitać i przedstawić.

Na imię mam Adam, piwowarzeniem zainteresowałem się w zasadzie przez przypadek. Parę lat temu dostałem na urodziny puszkę Coopersa. Już nawet nie pamiętam, co to dokładnie było. Ale uwarzyłem, nawet dało się wypić. Mimo, że nie miałem zupełnie sprzętu, fermentowałem w balonie 15-litrowym (oczywiście z dodatkiem cukru) a rozlałem do 2-litrowych petów po pepsi. Drugie piwo, też z puszki, robiłem już w allegrowym zestawie startowym (z plastikowymi butelkami 0,9 l).

Jakoś po tych traumatycznych ;) przeżyciach trafiłem (prawdopodobnie za sprawą piwowarów powiązanych z forum wędlin domowych) na to zacne Forum :D Poczytawszy i dokształciwszy się stwierdziłem, że pora coś zatrzeć. Co też, w miarę skromnych możliwości czasowych, czynię. Po IRA i dwóch pszenicach w najbliższych planach mam Witbiera, Koelscha, Saisona, Belgian Pale Ale i jeszcze raz IRA (bo dobre było), może jeszcze ESB.

Oprócz piwa zajmuje mnie jeszcze wędliniarzenie (chociaż ciągle jeszcze nie skończyłem wędzarni), wspinaczka ściankowa i narty. Ale przede wszystkim rodzina, która nie zostawia za dużo wolnego czasu na resztę zajęć ;)

No dobra, żeby nie zanudzać, to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.