Jump to content

i ja się przywitam...


TurTle
 Share

Recommended Posts

Jako że do tej pory nie uczyniłem tego oficjalnie, chciałem się przywitać i przedstawić.

Na imię mam Adam, piwowarzeniem zainteresowałem się w zasadzie przez przypadek. Parę lat temu dostałem na urodziny puszkę Coopersa. Już nawet nie pamiętam, co to dokładnie było. Ale uwarzyłem, nawet dało się wypić. Mimo, że nie miałem zupełnie sprzętu, fermentowałem w balonie 15-litrowym (oczywiście z dodatkiem cukru) a rozlałem do 2-litrowych petów po pepsi. Drugie piwo, też z puszki, robiłem już w allegrowym zestawie startowym (z plastikowymi butelkami 0,9 l).

Jakoś po tych traumatycznych ;) przeżyciach trafiłem (prawdopodobnie za sprawą piwowarów powiązanych z forum wędlin domowych) na to zacne Forum :D Poczytawszy i dokształciwszy się stwierdziłem, że pora coś zatrzeć. Co też, w miarę skromnych możliwości czasowych, czynię. Po IRA i dwóch pszenicach w najbliższych planach mam Witbiera, Koelscha, Saisona, Belgian Pale Ale i jeszcze raz IRA (bo dobre było), może jeszcze ESB.

Oprócz piwa zajmuje mnie jeszcze wędliniarzenie (chociaż ciągle jeszcze nie skończyłem wędzarni), wspinaczka ściankowa i narty. Ale przede wszystkim rodzina, która nie zostawia za dużo wolnego czasu na resztę zajęć ;)

No dobra, żeby nie zanudzać, to chyba tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.