Skocz do zawartości

telek

Rekomendowane odpowiedzi

Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych zaprasza piwowarów domowych do uczestnictwa w Drugim Flisackim Konkursie Piw Domowych, który odbędzie się na przełomie września i października 2016 roku (ostateczna data zostanie ustalona tak, by nie kolidowała z innymi imprezami piwnymi).

Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki dla Konkursów Piw Domowych PSPD zawartymi w Przewodniku dla Organizatorów Konkursów Piw Domowych PSPD.

Konkurs przeprowadzony zostanie w następujących kategoriach:

- Marcowe (Oktoberfest)

- Albae Cervesiae, sięgający do tradycji piwowarskich Kujaw i Pomorza (cechy stylu jak w ubiegłym roku, szczegółowy opis pojawi się do połowy lipca 2016 roku)

- piwo w jednym ze stylów "czarnych" - styl zostanie podany najpóźniej do końca czerwca 2016 roku.

Regulamin Konkursu zostanie opublikowany do końca lipca 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konkurs pretenduje do Pucharu PSPD, to bardzo proszę o oficjalne zgłoszenie go do Komisji Technicznej :)

Jak już określimy trzeci styl (NAJPRAWDOPODOBNIEJ rye stout) to na samym początku lipca się zglosimy (chodziło o ogłoszenie Marzena że stosownym wyprzedzeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam: II Flisacki Konkurs Piw Domowych zostanie przeprowadzony zgodnie z „Zasadami dobrej praktyki dla konkursów piwa” PSPD z dniach 21-23 października 2016 roku w Carpe Kraft (Plac Teatralny 7) w Toruniu w kategoriach:

- Marcowe (Oktoberfest)

- Albae Cervesiae

- Rye Stout

Współorganizatorem konkursu jest Carpe Kraft - największy wielokran w Toruniu, głównym sponsorem Browar Wąsosz, w którym Zwycięzca - laureat tytułu Wielkiego Toruńskiego Mistrza Piwowarskiego uwarzy piwo według zwycięskiej receptury.

Pozostałych sponsorów podamy wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych zaprasza piwowarów domowych do uczestnictwa w Drugim Flisackim Konkursie Piw Domowych, który odbędzie się na przełomie września i października 2016 roku (ostateczna data zostanie ustalona tak, by nie kolidowała z innymi imprezami piwnymi).

Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki dla Konkursów Piw Domowych PSPD zawartymi w Przewodniku dla Organizatorów Konkursów Piw Domowych PSPD.

Konkurs przeprowadzony zostanie w następujących kategoriach:

- Marcowe (Oktoberfest)

- Albae Cervesiae, sięgający do tradycji piwowarskich Kujaw i Pomorza (cechy stylu jak w ubiegłym roku, szczegółowy opis pojawi się do połowy lipca 2016 roku)

- piwo w jednym ze stylów "czarnych" - styl zostanie podany najpóźniej do końca czerwca 2016 roku.

Regulamin Konkursu zostanie opublikowany do końca lipca 2016 roku.

co z tym regulaminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Właśnie dostałem telefon z firmy GLS, za pośrednictwem której wysyłałem paczkę z moimi piwami na konkurs. Poinformowali mnie, że paczka leżała u nich 11 dni i mogę odebrać ją ponieważ odbiorca nie odebrał paczki. Jutro zadzwonię do Carpe Kraft i dopytam o co chodzi ale bardzo cieszyłbym się, jakbym mógł jeszcze dostarczyć paczkę ponieważ zapłaciłem za udział. Da się jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam. Właśnie dostałem telefon z firmy GLS, za pośrednictwem której wysyłałem paczkę z moimi piwami na konkurs. Poinformowali mnie, że paczka leżała u nich 11 dni i mogę odebrać ją ponieważ odbiorca nie odebrał paczki. Jutro zadzwonię do Carpe Kraft i dopytam o co chodzi ale bardzo cieszyłbym się, jakbym mógł jeszcze dostarczyć paczkę ponieważ zapłaciłem za udział. Da się jeszcze?

Cześć

Mam wątpliwości czy organizatorzy tu regularnie zaglądają dlatego najlepiej od razu kontaktuj się z osobami umieszczonymi w regulaminie:

 

22. Osobami kontaktowymi w sprawach dotyczących przebiegu Konkursu są:
- Przewodniczący Komisji Sędziowskiej Krzysztof Teliżyn, e-mail: telek@browar.biz
- Prezes KPOT PSPD Magdalena Bergmann, e-mail: magdalena.bergmann@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Właśnie dostałem telefon z firmy GLS, za pośrednictwem której wysyłałem paczkę z moimi piwami na konkurs. Poinformowali mnie, że paczka leżała u nich 11 dni i mogę odebrać ją ponieważ odbiorca nie odebrał paczki. Jutro zadzwonię do Carpe Kraft i dopytam o co chodzi ale bardzo cieszyłbym się, jakbym mógł jeszcze dostarczyć paczkę ponieważ zapłaciłem za udział. Da się jeszcze?

Cześć

Mam wątpliwości czy organizatorzy tu regularnie zaglądają dlatego najlepiej od razu kontaktuj się z osobami umieszczonymi w regulaminie:

 

22. Osobami kontaktowymi w sprawach dotyczących przebiegu Konkursu są:

- Przewodniczący Komisji Sędziowskiej Krzysztof Teliżyn, e-mail: telek@browar.biz

- Prezes KPOT PSPD Magdalena Bergmann, e-mail: magdalena.bergmann@gmail.com

 

Maryh, doceniam złośliwość.

 

Marcinie, nie wiem, jak wygląda monitoring przesyłek w GLS, ani jakim cudem paczka leżała 11 dni, podczas gdy nie było ŻADNEGO awizo.

Jeśli masz możliwość dostarczyć osobiście (lub przez kogoś – w sumie sąsiednie miasto) do Carpe Kraft jutro po 16:00, to będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.