Skocz do zawartości

17.09.16. II Konkurs Piw Domowych o Puchar Probusa


Szuwar71

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest. Po drożdże można się już zgłaszać. Słody od Vikinga też pewnie lada moment wyslą. Dostali listę laureatów. Na metryczki i dyplomy trzeba niestety jeszcze trochę poczekać...

Czy jest szansa na otrzymanie powiadomienia, kiedy nagrody faktycznie zostaną wysłane? Bo miały dotrzeć 3 tygodnie od zakończenia konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie nagród proszę dzwonić do słodowni Viking Malt ( z naszej strony formalności zostały załatwione). Drożdże od dawna do odebrania w sklepie twójbrowar.pl. A metryczki i dyplomy wkrótce ;)

Edytowane przez Szuwar71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie nagród proszę dzwonić do słodowni Viking Malt ( z naszej strony formalności zostały załatwione)

Pachnie mi to spychologią :thumbdown:

Do kogo mają dzwonić zwycięzcy? Do ochroniarza, sprzątaczki, a może prezesa słodowni?

Czy nie powinno to być tak, że fundator lub organizator wysyła do zwycięzcy wiadomość z gratulacjami, potwierdza adres i wysyła nagrodę? Czy to raczej skulony zwycięzca dobija się do fundatora  i uniżenie prosi o wysyłkę słodu za 80 pln?

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzwońcie do organizatora. A tak na poważnie to nie ma znaczenia do kogo zadzwonicie. Słody bedą lada moment (wg. zapewnień). 

 

Maryh po co paczki ze słodami dwa razy mają krążyć po Polsce w te i wewte? Odpowiedz mi proszę.

Edytowane przez Szuwar71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzwońcie do organizatora. A tak na poważnie to nie ma znaczenia do kogo zadzwonicie. Słody bedą lada moment (wg. zapewnień). 

 

Maryh po co paczki ze słodami dwa razy mają krążyć po Polsce w te i wewte? Odpowiedz mi proszę.

 

Nie chodzi o to, żeby sponsor przesyłał nagrodę do organizatora, a ten żeby rozsyłał to do laureatów. Chodzi o to, żeby nie wymagać od laureatów dzwonienia i proszenia się o nagrodę. Organizator powinien zebrać adresy od laureatów, przekazać je sponsorowi i zadbać o to, żeby nagrody zostały wysłane. Do uczestników konkursu powinna pójść tylko informacja - nagrody zostaną wysłane wtedy a wtedy, spodziewajcie się przesyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra dzwońcie do organizatora. A tak na poważnie to nie ma znaczenia do kogo zadzwonicie. Słody bedą lada moment (wg. zapewnień). 

 

Maryh po co paczki ze słodami dwa razy mają krążyć po Polsce w te i wewte? Odpowiedz mi proszę.

 

Nie chodzi o to, żeby sponsor przesyłał nagrodę do organizatora, a ten żeby rozsyłał to do laureatów. Chodzi o to, żeby nie wymagać od laureatów dzwonienia i proszenia się o nagrodę. Organizator powinien zebrać adresy od laureatów, przekazać je sponsorowi i zadbać o to, żeby nagrody zostały wysłane. Do uczestników konkursu powinna pójść tylko informacja - nagrody zostaną wysłane wtedy a wtedy, spodziewajcie się przesyłki. 

 

I to zostało zrobione już dawno. Tak jak powiedziałem słodów spodziewajcie sie po weekendzie.

 

Jeśli chodzi zaś o sklep TB to taka była ich foma współpracy z nami.

 

I w końcu, nie wymagaliśmy proszenia się o nagrodę przecież. To była raczej sugestia dla niecierpliwych ;)

Edytowane przez Szuwar71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

To ja potwierdzę że otrzymałem już metryczki! :D

A słody dotarły?

 

A i owszem :)

Jak pisałeś 4 listopada że "po łykendzie" będą to już w poniedziałek przyjechały :D Nie pisałem bo koledzy już pochwalili się że doszły. Jakby nie doszły to bym pisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.