Skocz do zawartości

Niekompletna dostawa zamówienia


kamilg20

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek, że wasze zamówienie złożone w sklepie piwowarskim nie doszło w całości? Mam na myśli, że czegoś w paczce brakowało, co było na paragonie. Ja właśnie miałem ostatnio taki przypadek. Otwieram paczkę - niby wszystko ok. Na drugi dzień zabieram się do zacierania i nie mogę znaleźć pszenicznego. Zamawiałem też pszeniczny grodziski (i kilka innych) i pewnie stąd wzięła się pomyłka przy kompletowaniu i zapomnieli wrzucić zwykłego pszenicznego. Zadzwoniłem do sklepu i bez problemu zaproponowali dosłanie słodu lub kupon rabatowy o równowartości brakującego towaru plus darmowa jedna wysyłka. Poza tym, że ratowałem się przy zacieraniu płatkami pszennymi, to jestem zadowolony z postawy sklepu. Nie chcę pisać o jaki dokładnie chodzi, powiem tylko, że to jeden z kilku najbardziej znanych wśród piwowarów.

Mieliście podobną historię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo takich historii tutaj: http://www.piwo.org/forum/13-sklepy-dla-piwowarów-domowych/

Pomyłki się zdarzają a postawa sklepu bardzo dobra, myślę, że warto wymienić co to za sklep, gdyż to plus dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo takich historii tutaj: http://www.piwo.org/forum/13-sklepy-dla-piwowarów-domowych/

Pomyłki się zdarzają a postawa sklepu bardzo dobra, myślę, że warto wymienić co to za sklep, gdyż to plus dla nich.

W sumie masz rację. Można napisać. Mam tylko nadzieję, że bywają tu tylko osoby uczciwe i nikt nie będzie chciał tego wykorzystać :)

Chodzi o Twój Browar.

Edytowane przez kamilg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się. Trzeba brać poprawkę na specyfikę tych zakupów. Na ogół w sklepach internetowych kupuję 1, 3 czy 5 rzeczy. Kompletując zamówienie na kilka piw praktycznie nie schodzę poniżej 20 pozycji w jednym zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem z TB połamane fermentory. Pomyłka raczej kuriera. Nie mniej jednak sklep zachował się bardzo ładnie i przysłał nowe bez problemu :).

Ototo u mnie dokładnie to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.