Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas się oficjalnie przywitać, więc Cześć. Nazywam się Adam. Zabawę z piwowarstwem domowym zacząłem kilka lat temu i od tego czasu czytam to forum. Nie miałem potrzeby pisać/pytać, na większość moich wątpliwości znajdowałem odpowiedź. Wciągnąłem w piwowarstwo domowe brata, i wspólnymi siłami, z potrzeby,wygody i lenistwa zbudowaliśmy pierwszą naszą maszynkę zacierno-warzelną, która uwarzyła pare warek i z racji zainteresowania nią od razu sprzedaliśmy, zbudowaliśmy kolejną i następną, wszystkie testując i poprawiając. Wpadliśmy na pomysł, żeby zacząć budować takie maszynki oficjalnie, wyrobić sobie jakąś markę i po pracy, udoskonalać i składać. Przy okazji wpadliśmy w piwną rewolucje, poznaliśmy polską scenę piwowarską, zaczęliśmy organizować pokazy warzenia, warsztaty, pogadanki o tematyce piwnej. 

 

 

Jak pomyśleli, tak zrobili. Od lutego zaczęliśmy promować Beer Steel Concept, markę która rodzi się z pasji. Robimy warsztaty, pokazy, przedewszystkim maszynki do domowego warzenia piwa, do tego projekty browarów rzemieślniczych, instalacji, urządzeń i kosztorysy.

Na tą chwile zbiorniki do 10hl 

https://beersteelconcept.wordpress.com 

 

Pod linkiem i na FB więcej o nas. Jakbym tego nie napisał i tak zabrzmi jak reklama. Cóż więcej mogę jak tylko zaprosić do zapoznania się z ofertą.

 

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.