Jump to content

Recommended Posts

Nadszedł czas się oficjalnie przywitać, więc Cześć. Nazywam się Adam. Zabawę z piwowarstwem domowym zacząłem kilka lat temu i od tego czasu czytam to forum. Nie miałem potrzeby pisać/pytać, na większość moich wątpliwości znajdowałem odpowiedź. Wciągnąłem w piwowarstwo domowe brata, i wspólnymi siłami, z potrzeby,wygody i lenistwa zbudowaliśmy pierwszą naszą maszynkę zacierno-warzelną, która uwarzyła pare warek i z racji zainteresowania nią od razu sprzedaliśmy, zbudowaliśmy kolejną i następną, wszystkie testując i poprawiając. Wpadliśmy na pomysł, żeby zacząć budować takie maszynki oficjalnie, wyrobić sobie jakąś markę i po pracy, udoskonalać i składać. Przy okazji wpadliśmy w piwną rewolucje, poznaliśmy polską scenę piwowarską, zaczęliśmy organizować pokazy warzenia, warsztaty, pogadanki o tematyce piwnej. 

 

 

Jak pomyśleli, tak zrobili. Od lutego zaczęliśmy promować Beer Steel Concept, markę która rodzi się z pasji. Robimy warsztaty, pokazy, przedewszystkim maszynki do domowego warzenia piwa, do tego projekty browarów rzemieślniczych, instalacji, urządzeń i kosztorysy.

Na tą chwile zbiorniki do 10hl 

https://beersteelconcept.wordpress.com 

 

Pod linkiem i na FB więcej o nas. Jakbym tego nie napisał i tak zabrzmi jak reklama. Cóż więcej mogę jak tylko zaprosić do zapoznania się z ofertą.

 

Pozdrawiam Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...