Jump to content

Recommended Posts

Nadszedł czas się oficjalnie przywitać, więc Cześć. Nazywam się Adam. Zabawę z piwowarstwem domowym zacząłem kilka lat temu i od tego czasu czytam to forum. Nie miałem potrzeby pisać/pytać, na większość moich wątpliwości znajdowałem odpowiedź. Wciągnąłem w piwowarstwo domowe brata, i wspólnymi siłami, z potrzeby,wygody i lenistwa zbudowaliśmy pierwszą naszą maszynkę zacierno-warzelną, która uwarzyła pare warek i z racji zainteresowania nią od razu sprzedaliśmy, zbudowaliśmy kolejną i następną, wszystkie testując i poprawiając. Wpadliśmy na pomysł, żeby zacząć budować takie maszynki oficjalnie, wyrobić sobie jakąś markę i po pracy, udoskonalać i składać. Przy okazji wpadliśmy w piwną rewolucje, poznaliśmy polską scenę piwowarską, zaczęliśmy organizować pokazy warzenia, warsztaty, pogadanki o tematyce piwnej. 

Jak pomyśleli, tak zrobili. Od lutego zaczęliśmy promować Beer Steel Concept, markę która rodzi się z pasji. Robimy warsztaty, pokazy, przedewszystkim maszynki do domowego warzenia piwa, do tego projekty browarów rzemieślniczych, instalacji, urządzeń i kosztorysy.

Na tą chwile zbiorniki do 10hl 

https://beersteelconcept.wordpress.com 

Pod linkiem i na FB więcej o nas. Jakbym tego nie napisał i tak zabrzmi jak reklama. Cóż więcej mogę jak tylko zaprosić do zapoznania się z ofertą.

Pozdrawiam Adam